Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  2. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    На жаль, реалії такі, що в такому становищі дуже багато людей різних професій. От тільки подачок їм чекати немає звідки. Хоч знідна, що оплата повинна бути достойною.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Люблю срачі про лікарів і сантехніків))
    В мене були випадки, коли в приватній клініці отримала незадовільне ставлення і сумнівний діагноз. Але я все одно користуюся їх послугами, просто в іншого лікаря. Так само ходжу в поліклініку, якщо це зручно. Наприклад, заходжу і дивлюся, чи немає черги. Послухати дитину з сумнівним кашлем і заплатити 450 грн - то трохи задуже. Аналізи йдемо здавати приватно, наша лікарка давно в курсі. Медогляд дитині теж зручніше приватно. Також при чомусь складному можу прямо в приймальне лікарні їхати. Взагалі не бачу проблеми з медобслуговуванням, бо є вибір достатній. Хамства прямого ніде не зустрічала.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    То в будь-якій професії так є. От мій чоловік натякає, щоб я шурувала на роботу. Якщо таке ся стане, в мене мінус буде значно вищим. А я не лікар, навіть не буде з кого подачку просити. Тому то дуже зручно переконати себе і світ, що "лікар поставлений у становище". Інші люди, щоб дозаробити, беруть підробітки, працюють на вихідних, змінюють роботу. А лікар "поставлений в становище". Якось несправедливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Золоті слова!
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Не путайте план з проектом.

    Ну так раціональніше віддати 3- 4 тис за кілька годин, бо час дорожчий. І в той же час вважати з/п розміром у 8 тис пристойною. Десь Ви лукавите.
    До слова всі планові медогляди дитини в мене займали не більше години. Медогляд в садок пройшли за дві.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А давайте трохи уточнимо якщо лікар виходить не у свою зміну на пологи, приходить до післяопераційного пацієнта не у свою зміну, приймає пацієнта, для якого він не є дільничним, робить аналізи без направлення то це є його підробітком чи ні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ви були неуважні. Я написала, що це зарплата "не космос", але вища за ту, яку отримують в державній поліклініці.
    І я писала про медогляд для дорослого, а не для дитини. Де як мінімум кілька консультацій вузьких спеціалістів, УЗД-обстеження та аналізи.
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та я знаю ))) то я про свого. Комп'ютери з сантехнікою мало мають спільного, ну але було б бажання.
     
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Реально несправедливо. Ті лікарі щось дуже собі прибіднюються. Мало грошей іди в приватну клініку чи на іншу роботу. Що за фігня? Є багато сфер в яких державна зарплата ще менша за лікарську і де деякі працівники навіть не думають, що їм хтось винен хабар, бо мікроскопічна зарплата. Вони або знаходять додаткову, або йдуть на зовсім іншу, де адекватна на сьогоднішні ціни зарплата. Хоча всюди є паршиві вівці, які нагло вимагатимуть від інших додаткову оплату. То більше від порядності людини залежить. Мені колись в жеку одна працівниця викаблучувалася за довідку. Спочатку сказала, що ой заходьте, та то 5 хв роботи. А коли я прийшла, то почала якусь фігню видумувати і додаткові якісь документи, які не були потрібні для цієї довідки. Натякала жіночка на хабар. Але коли зрозуміла, що нічого не отримає, то з фирком таки виконала свою роботу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ви впевнені що була неуважною?
    Відрізняється може на тисячу може на дві капец " суттєво"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ще згадала випадок, коли один лікар в державній поліклініці нагло заявив на моє "дякую". Дослівно цитую його "Дякую в кишеню не покладеш". Ось так.
     
  13. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ну от реальний приклад з життя. Сестра лежала на збереженні вагітності з першою дитиною в 2013 році. І прибиральниця, помивши підлогу в палаті, відверто натякала на те, щоб її за це додатково винагородили. Це репліка до того, що тоді можна й двірнику якусь 20-ку сунути.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    Мені писали, що деякі лікарі (той же отоларинголог) на мінімалці сидять - 3700 грн. отримують. В порівнянні з цією зарплатою дійсно суттєва різниця.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Всі ми знаємо, що це є. З одного боку, пацієнт має право вибору лікаря безоплатно, з іншого - лікар фізично не може узгодити свій законний графік з потребою конкретного пацієнта. І він бере гроші за понаднормове в державному закладі, які ніяк ніде не "обліковуються". Всі знають, що то неправильно, але всіх то влаштовує. То така національна риса: "Щоб не було корупції, але щоб в разі чого можна було через кума Васю порішати". Легальний підробіток для лікаря - то власний кабінет або години в приватній клініці. А не "20 гривень, щоб на глисти не здавати".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Еее, знаю, користуюся послугами. Максимум горня кави з мене. Це рахувати хабарем?

    Постикавшись з лікарями, і деколи в районах, вони очікують, що ти їм щось даш. Реально. Як це людина з села, а за лікування куркою домашньою і свіжими яйцями не віддячилася, шо такоє? Нє, то що купила ліки всі і деколи в єдиній аптеці в лікарні, то воно таке звичайно, обовязок пацієнта, не щітаєтса. А от курка - здуріли, чи що, лікаря не уважили. Воно 7 років вчилося в меді на 3, -пробачте ті хто мав 4 і више, -я тих студентів лежачи в лікарні з малою хотіла потрусити, бо воно таке дурне, як.. з групи одна людина хоч питання поставити може наполовину по темі...і буде лікувати потім отакевово, дифтерія і дизентерія - та яка різниця...
    І бояться реформи, як вогню. А мені набридло. В ній стільки недоліківю але реально набридло, що ті лікарі не працівники, а напів боги, але їх нвхто не розуміє, як вони терплять, як їм не вистачає, як багато працюють, а мало платять..... в мене знайома працює до обіду в поліклініці, а пообіді приватно. Щодня. І та, бо вона одна, нема кому більше. І знаєте, на що жаліється? На паперову роботу... людина як відпрацює, так як має бути і знає чого саме так, там і не інакше, то не буде чекати манни з кишені пацієнта, а піде шукати собі роботую а не за довідку, щоб в д.пу ще цілювати.

    І то не тільки з лікарями так. Коли тебе ставлять в положення, що впахуєш, а пап'юрка не маєш, поки не "схаменшся", це так "приємно"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нє, то вже третій аспект питання. То є фальшування, а не робота.
    А цікавіше коли лікар достойно виконує свою роботу у свій вільний час. Хто має платити? Хто має встановлювати розцінки? Хто винен- лікар який погоджується чи пацієнт який пропонує?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А самотужки навчився б зробити якесь оперативне втручання?
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---
    Тут мова йшла про те, що є робота, яку може опанувати більшість. 7 років вчитись не треба. А є така, що навчаючись і 7 і 10 років не всі її опановують. І це повинно відповідно оплачуватись
    Ну чому аут. Якщо лікар так оцінює свій імовірно вільний час... так, це не зовсім законно, не обліковується, не оподатковується і т.д. Але якщо при домовлянні лікар називає суму, людині це не підходить - вона до нього просто не йде.
    Інше діло, звичайно, коли лікар каже при домовлянні "на ваш розсуд", а потім говорить "тут ще не вистачає стільки то" - оце аут
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от власне Юлін чоловік навіть пологи приймав, 300 баксів можна сказати вже заробив :) Так що і лікарі бувають замінні, не лише сантехніки :girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Нема часу і нема мозгів то різні речі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1