Лапароскопія (в деталях)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем tinkaKris, 30 Жовтень 2014.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Всім привіт!

    Дівчата, пропоную детальніше розглянути цю процедуру, тому що дописів про неї багато і вони розкидані по різних темках, а конкретики мало.

    Давайте ділитись інформацією після чого Вам призначили лапароскопію, чи допомогла Вам, хто з лікарів робив, де робили та інші деталі , які будете вважати за потрібне.
    Сама процедура не з дешевих, тому хочеться зважити всі "ЗА" і "ПРОТИ".
    Хто вже зробив, будь ласка, діліться своїм (сподіваюсь) позитивним досвідом. :)
    Для себе власне розглядаю дану процедуру , після консультації з лікарем, як один з варіантів подальшої діагностики та лікування .
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Після 2,5 років невагітнення...
    Батальна, але то ше була дааавно))) в 2009-му році.:)
    Першу лапару робив Козловський, другу, але то вже не по безпліддю Томич. Щодо деталей, то була у мене перед тим операція повноцінна, то переноситься лапапара набагато легше.
    Не знаю що ще цікавить, питайте, але власне після лапароскопії вдалось завагітніти через пів року. Результат- моя перша лінієчка.:)
    В неті купа відгуків, але мій перший тут буде позитивний, бо тільки під час лапари вилізли істинні причини безпліддя, які до того часу ніхто назвати не міг, писали не ясного генезу і всьо і будь мудрий.:girl_cray:
    Як ше шось... питайте. Але може мій досвід вже троха застрарілий, не знаю.
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    це власне цікавить також, у мене кожен раз нове обстеження, і ніби все гаразд та далі не вдається. Вже і рентген труб проводили:girl_cray::girl_mad: , який всерівно не дає 100% конкретного результату.
    Що саме виявили у Вас під час лапароскопії (якщо не секрет), це можна було виявити іншим шляхом ?? Чи лапара була тим самим ідеальним варіантом?
    таких прикладів дуже багато, це надихає :)
     
  4. Petrova

    Petrova Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Я вже багато разів писала про свій досвід.
    Мені робив на Русових лапороскопію Мартин Т.Ю. в березні 2014 ,діагноз -ендометріоз очеревини.
    Перед тим казали що непрохідність труби правої і гідросальпінгс лівої, лапороскопія не підтвердила тої непрохідності.
    Операція перенеслась дуже дуже легко.На наступний день я вже по сходах ходила, а через тиждень на роботу пішла.
    В квітні (місяць після операції) я побачила дві полосочки, зараз ми вже на 31 тижні .
    Не бійтеся лапороскопії, вона розставляє всі крапки над "і".
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Писала десь тут в темах купу разів... ну, його той ренген, він мені показав якусь цілу фігню. Права труба не прохідна, ліва прохідна, а лапара видала дві прохідні, лиш трохи перекручені .
    О, я навіть десь маю диск, де маю можливість побачити себе ізнутрі так сказать...:girl_blush2:
    Виявили ендомнтріоз- забрали, труби були трохи поперекручувані- порівняли (не уявляю як би це ще можна було зробити без операції, хіба продувати, але то геть не то) і зробили резекцію яйників. Потім на три місяці мав бути "Жанін", але я його не допила, потім 2 місяці я жила під гаслом "всьо пропало"))), а на наступний таки сталось чудо.:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Два дні дому минув рік, як у мене була лапароскопія. Пів року після неї я завагітніла:girl_tender: То була не єдина причина невагітнення, але без неї нічого би не вдалось.
    А що Вам каже лікар? Має якісь підозри, тому пропонує лапароскопію? Чи як у jalla - нічого не видно, тому пропонують такий шлях?
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Забула ще додати- розсікали спайки...
     
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    все на купу. Під час рентгену но одній трубі не дуже добре пішов контраст але типу прохідна, там лишились питання, можливо якісь спайки. Написали задовільно (на трієчку, як я собі зрозуміла )))
    Але по гормонах вже все ок.
    І от тут та сама проблема толком нічого особливого не побачили на рентгені, далі незрозуміло, що там заважає.
    Як варіант розгядаєм зараз лапару, бо там вже мало б однозначно все стати на свої місця.
     
  9. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Жанно, а яка була картина з гормонами?
    Я вже більше року нічим не лікуюся, до того 2 роки на гормонах, поправилась, і аж тепер почала трохи скидати вагу. Ніхто толком не може нормально назвати діагноз. Є тільки негласний діагноз- полікістоз. УЗД показує мультифолікулярні яйники. Місячні то є, то нема, зараз ще й нові "подарунки" додалися- 5-7 днів до М починає мазатись. Одним словом я вже не знаю, що маю робити, куди податись. Задумуюсь про лапару, але знову ж таки в нас в Тернополі її робить тільки 1 лікарка, і то ту лікарку не радять навіть інші лікарі. Ще й до того всього "фінанси поют романси"- і хоч плач. Дівчата, напишіть в ПП скільки зараз коштує лапара в якогось нормального лікаря у Львові?
     
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Зараз такий діагноз кожній другій ставлять , і тепер, то вже не сприймають як шось таке страшне((
    У мене також полікістоз, хоча на 80% гормони в нормі, інші 20% приводжу в порядок. Але через той полікістоз морока ...:girl_sad:

    Так зробіть у Львові, після лапари відходять досить швидко . Можна побути 1-2 дні у Львові і решту днів відлежатись вже вдома.

    А зараз у Вас гормони в нормі ??
     
  11. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Зараз не здавала. Але по собі чую, що не в нормі, бо цикл жахливий, якщо те, що в мене є можна назвати циклом. Вже і протизаплідних 2 види пила, і одна професорка пробувала то всьо діло врегулювати якимись там гормонами (вже і не пригадаю чим вона мені то регулювала), останнє, що зі мною було- то стимуляція клостилом, після того я на все плюнула. За всі гормони вже і не пригадаю, які були не в нормі, пам"ятаю тільки, що гормони щитовидки- в нормі, пролактин в нормі, а підвищені тестостерон вільний, загальний, ДГЕА сульфат і ще якісь там, вже і не пригадаю. А яка зараз вартість лапари у Львові? Сама більша затримка зараз за грішми, зараз і тисяча- багато.
     
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    з гормонами часто таке є , що "Ваш нормальний рівень" буде зависоким для лабораторій, і буде блокувати якісь процеси. А пропити курс ОК як варіант ?
    Хоча якщо є можливість , то НМСД краще зробити і все , навіть на форумі багато дівчат одразу і завагітніли ( від 6 міс до року часу).
    У мене аналогічна ситуація, процедур пройдено безкінечну кількість, аналізи, таблетки...суми пішли вже на тисячі. Тому також шукаю вихід у лапарі.

    поки вартість ще не дізналась, але після теперішніх курсів валют, думаю, що дуже недешево.
     
  13. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    От і я про це також думаю. Швидше за все мені це зараз зовсім не по кишені, на жаль...
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    в середньому 5000 грн
     
  15. Hrustavka

    Hrustavka Active Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Після свят йду на лапараскопію і гістероскопію, зараз здаю аналізи, деталі і ціни напишу згодом!!!
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Якого лікаря для себе обрали якщо не секрет?
    Доречі цікавилась я цінами, зараз так і коштує +/- 5000 грн
     
  17. Hrustavka

    Hrustavka Active Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Йду до Верніковського.
     
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    І я хочу зразу на лапару. Не хочу на рентген. В мене лейкоцитів багато - на рентген в параскеви не взяли. Доречі в Інтерсоно станом на листопад лапара з пластикою труб коштувала 10 тисяч. А от лікарка з параскеви сказала, що в інтерсоно лаппару робить Бісярін Олег. І що він робить лапару і на Ужгородскій. Там, станом на грудень, коштує 5 тис.

    Короче, записалися до іншої лікарки в інтерсоно. Буду давити, що хочу лапару. Бо мені ставлять гідросальпінг (чи як його), який з'явився невідомо звідки - ні інфекцій, ні простуд... Толку з рентгена? Його видаляти треба.
     
  19. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    Також вважаю. що краще зробити зразу лапароскопію і не мучитись в догадках, рентген всеодно помиляється.
     
  20. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Лапароскопія (в деталях)

    мені ставили такий діагноз, як і в Жанни...невідомо що. Робила також рентген, про що пізніше жаліла, бо справді неінформативна ця процедура, бо від болю труба спазмує і тому і часто показує так звану "часткову прохідність". Як би на той час знала, що є таке як лапораскопія, то відразу її робила, що і вам раджу. Робили гістеро та лапароскопію. На операції виявили початки ендометріозу (лікар казав, що його на УЗД на початках і не побачиш) і невелику кісту, яку також не бачили на УЗД. Труби були прохідні без спайок. Відійшла дуже швидко, в той ж день сама ходила у вбиральню, на другий день поїхала лежати додому.
    Після лапароскопії здала аналізи на гормони і були
    Пила Метилпред по 0,5 табл., а через пів року з"явився результат