Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    маршрути-була.
    а навчатися я мала "щастя" в Новій Автошколі.
     
  2. Brooklynka

    Brooklynka Member


    Ну, чому ж «щастя», теорію ж ви знаєте, тільки з інструктором не повезло. Таке буває і досить часто. Все буде добре))))
    Тільки не затягуйте із перездачею. Бо якщо будуть приморозки чи випаде сніг, буде ще важче здавати практичний іспит, оскільки керування машиною у таких умовах суттєво відрізняється. Успіху Вам)))) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А на котру годину в них заняття?
    Теорію вам вдалося здати?
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    по буднях (пн/ср)на 19.00
    теорію норм. викладають. але я ще сама багато відео дивилася і всі тести проробила перед іспитом.
    здала легко, без помилок :girl_yes:
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте хорошого інструктора в районі Південного з машиною на автоматі
     
  6. Brooklynka

    Brooklynka Member

    Перше, що мені спадає на думку - це Автошкола Галич драйв. Не знаю, правда, які там інструктори, але одне заняття 2 год. Вартість 500 грн. Тривалість занять по 1 год не практикують, бо це не продуктивно.
    Але краще,на мою думку, вам піти навчатись в REGA. Бо якщо брати приватні уроки в інструктора - на одне вийде.
    В школі водійської майстерності REGA, принаймі гарно продумана система навчання. Ось їхній сайт Школа Водійської Майстерності | Rega
    P.S: Сама подумую записатись до них на «зимовий курс» :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну хіба що для них непродуктивно)
    так, якщо заняття в районі 500 грн то я б сама брала Регу
    але наразі хочу трохи освоїтися, налаштуватися на продуктивну роботу, і повчитися " на місці".. не вірю що всі приватні інструктори беруть стільки, що виходить дорожче за Регу))
    тому чекаю рекомендацій в пп
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Brooklynka

    Brooklynka Member


    Я ви самі пошукайте. Можете навіть глянути на олх, там такі захмарні ціни, що ого-го(((.
    Дешевше ніж 250 грн/год я думаю нереально знайти. Ціна ж на пальне подорожчала. ((( А найкраще, якщо маєте свій автомобіль, виїжджати на майданчик біля Арени Львів, трошки освоїтесь то можна спробувати коли менше машин, в основному це буває на вихідних, або вночі кататись. Але із знайомими, родичами, які контролюватимуть.
    Успіху у пошуку!
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2017
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мого година 220, тобто 2 години 440. Казав, що їздив з ученицею на її машині-автоматі минулого тижня, ледь інфаркт не отримав:girl_crazy:, коли вона на швидкості летіла по ВВ в дупу якомусь мерсу))) можу написати номер, але в нього механіка, хіба на своїй.
    І я теж думаю, що толку з того мало. Тобто варіанти 2:
    - брати інструктора, "трохи освоюватися" і далі самій вигрібати на дорозі (а у Львові то капееець як тяжко)
    - йти в Регу і вчитися корисним і практичним речам.

    Хто питався, я не здала практику за другим разом. Почалося все файно, інспектор мене навіть хвалив, а потім тупо спровокував на дрібні помилки і я повелася)) в мене проблеми з зосередженістю, але загалом після другого разу залишилося відчуття, що здати цілком реально, просто для цього потрібно не лише гарно їздити, але й бути постійно готовим до "підстав" з боку екзаменатора. А от відчуття від їзди в мене класні після занять в Олега. Якось маю впевненість і не роблю дурниць на дорозі. Звичайно, то все ще шліфувати і шліфувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Якщо туди плануєте - то не треба))) чесно!

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А куди ще можна поткнутися на 7 вечора в тому ж районі? Або суботні курси, але я передзвонила декілька то такі круглі очі зробили
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    ще питай як відбувається заняття?
    "Світлофор", наприклад, урок починає на 18, але там до 19 тести, а вже тоді починається лекція. Я ходжу з малим десь на 18:20-18:30, а тоді десь перед 19, чоловік його забирає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    на моїй вулиці є автошкола, теж Франківський р-н. але відгуків не знаю. знаю, що заняття на 18.00 в них
    Спортивно-технічний клуб ТСО України
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мені або на 8 ранку, або після 19, або субота. Всі варіанти, що дає чоловік.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Пташеня можна з дітьми. З грудня має бути група. Лекції читають перфектно. Дітей можна в сусідню кімнату до няні, грудничків з собою в клас, якщо не сильно крикливі:)
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А підкажете ціну в пташеня?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    І взагалі була б вдячна якщо поділитесь відгуком і загальною інформацією про ті курси в пташеня можна в пп. Буду дуже вдячна

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А це від автошколи? Тобто і на екзамен запишуть? А з водінням вже самому давати раду? І в якій локації, в центрі, чи на сихові, я більше не знаю?
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2017
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    субота є в новій автошколі. але то важко висидіти 4 години і ще соображати) я була один день.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Напишу тут, ніби всі пишуть з явками-паролями автошкіл. Офіційно курсанти числяться в автошколі на Свєнціцького. Вартість теорії - як в автошколі плюс 1000 грн, якщо потрібна няня для дитини. Няня розрахована на час, поки в вас лекції. Практика вже в кожного в інший час, тому тут вже дитину з собою не візьмеш. Але теоретично часом можна поговорити з власницею і щось придумати. Теорію веде лектор Юрій, ну дуже класний хлопець. Розказує доступно, цікаво, переконує йти здавати самій і вчить спілкуватися з поліцаями))) Ніяких тестів ми не розв'язували на лекціях, слухали тему, ставили питання, розбирали незрозумілі ситуації. Практику має Богдан з тієї ж автошколи, кожен урок оплачується йому. Я не маю про нього однозначного враження. Порівняно з іншими інструкторами з автошкіл, яких я зустріла за останні пів року, він такий досить людяний і нормальний дядько. Їздити він точно навчить за тих 18 занять, але як, то дуже залежить від учня. Мене навчив нормально, але я після нього була якась зашугана і потребувала уроків в тій же Резі (взяла поки 2). Хоч він мені постійно капав, що я файно їду і мені просто треба сісти самій і їхати. Але при тому кричав на мене періодично (потім жалів відразу - вся краса радянського підходу виховання))) і це мені впевненості не додавало. В моїй групі була одна дівчина, дуже ним задоволена, двоє, з якими йому було комфортно і вони не мали конфліктів, ну і двоє взагалі не знайшли з ним спільної мови і вчаться в Резі. Короч мені сподобалося все, крім того, що я не здала практику в мрев (але автошкола тут не грає головну роль). До речі, Богдан спокійно ставивися до того, що я буду здавати, реально дуже переживав і, здається, засмутився за другим розом більше, ніж я. Казав йти третій раз, але я вже не ризикую. Знаючи інших інструкторів, які переконують, що навіть теорію не треба здавати, бо пан інспектор образиться і будеш без прав до кінця жізьні, то наш навіть близько не страшив таким.

    @HOPIC ось я все тут описала. Жодних проблем на всі випадки життя)) хоч сам, хоч плати, хоч йти вчися "зліва".
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1