Курси для вагітних

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем TASJA, 8 Листопад 2007.

  1. NataDemkiv

    NataDemkiv New Member

    а яка різниця може бути? :) це як другий раз у перший клас. Чи це було вже давно?

    і ще запитання мій чоловік дуже стидається йти зі мною. не те що він проти але стидається і відмазується. що робити? але я дуже хочу щоб він все ж таки йшов. як його переконати і де курси більш направлені на чоловіка?
     
  2. irabil

    irabil Well-Known Member

    То було 5 років тому. Ніби й недавно, але я думаю, що тривалість різна, якісь періоди мали б швидше проходити, чогось може не бути, як швидко їхати в пологовий з другою вагітністю і т.д. От такий експрес курс + нагадувалка як себе вести під час різних етапів, типу вправи + для чоловіка (чим може допомогти) мені б ще раз не завадили.

    В Нанашко всі були парами, тому якби й стидатися не було чого, бо то була абсолютна норма і курси направлені на пару, яка очікує дитину.
     
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Поділюся враженнями. В середу була вперше на курсах в церкві на Симоненка в Світлани Семак. Для себе почерпнула нову інформацію (тема була проблеми лактації). Але мушу погодитись, що за 2 год. навряд чи взнаєш всі тонкощі. Треба читати книжки і вчитись самій. Інфа для мене була нова, бо книжок по ГВ я ще не читала.
    Занятия починається й закінчується молитвою. Зарядка-розминка на фітболі. І пару хвилин вправ на дихання. Як на перший раз, то мені мало було вправ і я не зовсім встигла зрозуміти, запам'ятати й повторювати дихання. Висновок, який зробила для себе: курси дадуть тільки підказки, що треба вчити. Решта - потрібно самій цікавитись, читати і вчитись дихати (тих 5 хв раз в тиждень мало що допоможе). Загалом враження про курси позитивне, дружня атмосфера й спокійна добра викладач. Ходити, чи ні - не знаю. Оскільки не працюю за графіком, можливо задля зміни обстановки, ходитиму. Дякую!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Millochka

    Millochka Well-Known Member

    А ще кожна мама і кожна дитинка - індивідуальність. І поки не народиш - не дізнаєшся свій випадок. А всього охопити просто нереально)))Тому багато що вже дізнаєшся по ходу підростання маляти
     
  5. StMarta

    StMarta Member

    а яка там приблизно вартість одного заняття? на сайті пише "на добровільні пожертви учасників", але ж повинна бути якась "загальноприйнята" вартість?
     
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Там нема такого. Стоїть ящичок, і хто скільки хоче, стільки й кидає. Дехто нічого не кидав. Там за бажанням
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ми в свій час на останньому занятті кидали
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Ага, ага, це була я. Дихання було помічне, поки перейми були нерегулярні. А от коли вони з інтервалом в 1-2 хв, дихання мну було до одного місця, на потугах тим більше. Чесно пробувала, не змогла. Ну і всі пози, які ми вчили, мені не знадобились, бо вони, фактично, для полегшення болю в спині. А мене спина не боліла.
    Не кажу не ходити на курси і не вчитися, все ж воно додає впевненості, а чоловікові трохи розуміння процесу і своєї ролі. Але не сприймайте то як панацею :) ( порада суто з власного досвіду. На об'єктивність не претендую)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Ех :sad:(
     
  12. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Дівчата чи ходить хтось зараз на курси в церкві Ольги і Елижбети на Привокзальній, і чи ходив хтось на Раппорта в жіночій консультації?
    Я допрацьовую останні тижні на роботі, хочу якісь курси для вагітних послухати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Актуальна і мені тепер та тема )) Запропонували йти на курси для вагітних. От і читаю багато на форумах, що більше збивались намагаючись робити, дихати, як на курсах.
    Стараюсь читати і про ГВ і про дихання відео дивитись, але розумію що на практиці все буває не так ідеально :)
    То наскільки курси будуть мені корисні і інформативні ?? Варто таки йти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Оооо, я теж послухаю ) Цікаво ще, з якого тижня переважно починають ходити на курси?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Мені дихання допомагало. В переймах я старалася дихати. Але не знаю, чи так як на курсах. Бо в той момент я мало що думала. Я просто на початок перейми починала швидше вдихати ротом, і повільніше видихати. І на потугах, я точно памятала, що треба вдихнути, потужитися 3 рази і видихнутм. Так і робила. Народився за 3 чи 4 потуги. Але реально, в пологах я робила так, як мені підказував організм
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хто знає чи проводять курси для вагітних при церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові? Може хтось має якийсь номер телефону за яким можна дізнатися таку інформацію? Бо спеціально їхати чи йти щоб запитати (ще й не знаю коли і куди) не виходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    І мені цікаво:).чи насправді допомагають курси?!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну, залежить в чому допомагають, на курсах не навчать чудодихання, з яким ви 100%народите легко і безболісно, але це може виявитись корисним саме Вам, а може і зовсім не знадобиться. Але допомагають як джерело інформації загалом про пологи, гв, догляд за немовлям, медичні питання, можливо елементи природного батьківства, залежно вже від курсів - звісно, якщо вагітна сама багато читає на ці теми, то навряд чи почує щось принципово нове, але, можна почати з курсів, а далі вже самостійно поглиблювати знання. Ну і на курсах ще є момент спілкування, живого досвіду, це може бути цікаво) так що це все індивідуально, залежно кому що треба, хоча я особисто не бачу причин, чому б вперше вагітній в декретній відпустці не походити на безкоштовні, наприклад, курси)

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  19. Karamelkids

    Karamelkids New Member

    Дякую:))!!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Курси проводяться. Пишу в пп.