краса рук: поради, досвід, думки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем katrinka, 4 Березень 2009.

  1. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    завжди звертала увагу на гарну шкіру рук..... бо сама маю з цим проблему. перепробувала багато кремів для рук, але результат до першого миття:confused:.... шкіра суха, ширшава:sad:. як Ви справляєтесь з цією проблемою? мене цікавлять маски, вітаміни, креми..... все що може покращити якість шкіри рук
    дякую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    рукавички кухоні ! це раз.
    крем на ніч обовозяково, і по потребі вдень.

    крем Барахатние ручки, Гарнєр.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    кремом на ніч я мажу завжди, а от з рукавичками не склалось (дуже не люблю резинового запаху після них). які рукавички не дають цього запаху?
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    з бавовняним напиленням всередині беріть. а не з тальком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    дякую Кася
    їх продають в аптеці чи магазинах?
     
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Самі прості маски, і дуже дієві, вода після варіння картоплі. Зварили картоплю. злили відвар, почекали поки вистигне до приємної температури і ванночку робимо на хвилин 15-20, після цього руки не мити, промокнути серветкою і нанести живильний крем, дуже добре знімає сухість.
    Друга то на ніч намастити руки оливковою олією, натягнути рукавички, бажано бавовняні, і так до ранку. Можна чергувати один раз картопляний відвар другий раз олійка, через день, тиждень такої терапії і далі вже можна робити раз в місяць, або раз в два місяці. Попробуйте нічого дорогого в рецептах нема.
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    в магазинах звичайних .на відділах з хімією.
     
  8. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    дякую
    пошукаю рукавички і робитиму маски....бо зовсім мені не подобаються мої руки
    про результат напишу
    можливо в когось є ще якість дієві поради?
     
  9. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    А в мене якось дивно-сухість і шершавість лише на правій руці...Мажу всіма кремами які стоять під рукою...Бо від тої шершавості аж зуби скрегочуть,як від оскоми...А ще мені сказали,що то може бракувати вітамінів,особливо вітаміну А.
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    бульок не було таких дрібнеких перед виникненняя такої шершавості?
     
  11. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Може бути сухість шкіри рук і від самого крему,в мене так було через крем для рук від Мері Кей,перестала користуватись,сухість зникла сама по собі:confused:.
    Ще для шкіри рук дуже добре подовше місити вручну тісто,сирне,пісочне...
    Ванночки для рук деколи роблю з молока,хвилин на 15.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Ніяких бульок не спостерігалось...:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    А мені навпаки від Мері Кей дуже сподабалась серія "Бархатние ручки".
    А от від оріфлейм повна лажа
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    У мене руки аж трiскаються i кровлять зимою, якщо не мазати. Рятує тiльки глiцерин! Я купую глiцерин розовою водою (сумiш) i мажу на руки коли не забуду. Бо креми менi нiякi не допомагають. А лiтом, i взагалi коли тепло, такої проблеми немає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Я користуюся Нівеєю або дешевими українськими кремами. Від Мері Кей, Оріфлемй і іже з ними тільки шкіра сухішою стає :). Маски я роблю собі для обличчя фруктові (коли не лінь), то й руки тим мащу. В рукавичках працюю тільки під час миття підлоги і використання сильнодіючих засобів. В кухні рукавичок практично не використовую, бо не люблю.
    Звичайно, що після народження двох карапузів з"явилося більше контакту з водою, відповідно частіше користуюся кремом. Поставила собі один тюбик в кухні, оин в кімнаті (там де спимо). Так не забуваю руки мастити.

    Кізонько в мого брата шкіра на руках взимку тріскала до крові, проходило тільки після курсу Аевіту (віт. А і Е).
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    В мене десь два роки тому теж так було-тріскались аж до крові і дуже сухі і теж тільки зимою.Ацього року пронесло,не знаю в чім річ...але думаю що проблеми з руками від нестачі вітамінів і від холоду,мабудь.А допомагав крем Флорена з алоє.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    В моєї мами руки дуже страждали. Весь час в воді, порошки і т.д. До рукавиць теж не могла звикнути. Казала що єдине що їй помагає це крем від Grenn mama. Раніше був в арсені, тепер бачили в ДЦ, але саме того крему ніколи не було! Але його можна на сайті їхньому замовити. Якщо не помиляюсь то крем для рук з польовим хвощом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    це добре. бо в мене так починалася на правій руці екзема..:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    В мене в весняний період починають утворюватись тріщинки на пучках пальців, то я пов"язую таке явище з браком якогось вітаміна чи мікроелемента в організмі, бо жодні мазі-креми не допомагають, а от що бракує - так і не знаю... Влітку все налагоджується
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Ірусю, а Ви спробуйте Аевіт. Шкоди не зробите, а раптом допоможе :)
     
    • Подобається Подобається x 3