Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

Коли треба. Бажано щоб лохії закінчилися.
    Мене вперше складали чи в 2 чи 3 тижні і складали то буквально, бо кості розійшлися на пологах, а назад сили ставати не було, а в реанімацію треба було бігати, малу на руках колисати і тд, то гнідан склав на скільки в той час можна було, ребозо закріпив і я так 4 тижні проходила, сама мотала потім. Десь через 1,5 міс він мене заново дивився, почалися місцеві запалення болі, бо замість відпочинку і відновлення - лікарні, стільчики, крапельниці, вдягнутися за 70 секунд, гормони застряли і в норму не приходили. Потім було після пологове укутування і м'яка остеопатія в 3 + міс , то ще раз втрусили все на місце. Періодично мене дивилися, бо з кожним поверненням з лікарні "відвалювалася" то рука, то нога, то шия. До року не мало раз було
    За олександру і вагітних чи щойномам не скажу, я попала вже в рік малої і в неї зі мною не вийшло поправити так, як вона звикла. Вона фукціонал, треба забрати головні болі - заберемо. І дуже вдало забирає мігрені, між іншим.

• Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Colomia

Colomia New Member

Потрібен хороший лікар ортопед для диттнки проблеми з ножками підкажіть будь ласка