Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Молочко Johnson & Johnson для немовлят :)
     
  2. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Із всього перепробуваного і не дуже дорогого мені найбільше сподобались дитячий лосьйон Бюбхен з ромашкою і лосьйон Гарньєр для сухої шкіри (розова баночка).
     
  3. Bunya

    Bunya New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Молочко для тела с афродизиаками. Расход небольшой, цена приемлемая, эфект афигительный.
     
  4. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    яке молочко-назва, виробник...?
    яка ціна?
     
  5. Bunya

    Bunya New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    для Вас домашній догляд - це чомусь малі об'єми.
    ви не зауважили - що серії ідентичні - лише різниця в об'ємі банок.
    якщо у вас тонік 250мл, то косметолог візьме собі в салон 400 мл. вся різниця.
    маски і креми і змивки - все аналогічне.
    Ох и ничего себе. Принцип различия проффессиональной косметики и косметики для домашнего ухода - совсем не в объемах, а в принципе действия. Проф. всегда более концентрированая и состоит из инградиентов кот. способствуют моментальному результату. Проф косметика непригодна для повседневного использования. Так как перегружает кожу и в дальнейшем кожа не реагирует на средства домашнего ухода."профессиональная косметика - это парафармацевтические препараты, предназначенные для использования исключительно в условиях косметического кабинета для проведения интенсивного курса коррекции различных эстетических недостатков." Цитата с http://www.make-up.ru/product_12.php
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2010
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    дякую що просвітили. ви попердні дописи , читали, де стверджувалося, що дана косметика є повністю професійною? не залежно від обємів?
     
  7. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    про що ви?
    до чого тут малі об'єми?
    цитуйте дописи, які хочете прокоментувати
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    З"ясувалась цікава річ - в Німеччині не буває наборів з Доктора Хаушки...

    А все тому, що воно в них називається не набором, а комплектом пробників))))
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2010
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А що то за комплект пробників?І по чом він?Чи то дається в додаток до придбаного:girl_smile:?
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Окремо в аптеці продається - 15 євро. Просто вони такого, як набір не чули. Як замовляти, то треба уточняти що це є набір пробничків. Певно придумано для тих, хто вперше користується.

    Вдалося знайомим з фармацевтом домовитися, щоб сьогодні привезли дезіки і крема Хаушки. Але треба швиденько визначитися, що хто хоче.
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2010
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А мені сьогодні нарешті привезли тонік Christina!!2 тижні за ним ходила,муляла їм очі і таки добилася свого!1 Ура! А то я вже так по капельці цдила, сьогодні якраз були останні каплі!:)
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Крем класний і зволожує і злегка тонує. Косметолог Юля працює на Дорошенка.
    Мається на увазі антиперспіранти??? Якщо так, то чи залишають вони білі сліди і скільки коштують?
     
  13. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Які саме крема? Можете вказати ссилки чи хоч опишіть в приват.Може і я щось замовлю.Дякую
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Так. За сліди - ще не перевіряла) Ціна їх покупки дещо різниться в залежності від того де куплять - і там 2 різновиди - від 13 до 16 євро привезли. З того, що тут не писали про них - вони гарно заживляють шкіру. Вже вивчала склад)
    Я замовляла, які хотіла, а там на місці в той самий день вже дивились чи є в наявності. Це було спонтанне прохання до знайомих, тому часу на описи і т.д. не було. Даруйте.
     
  15. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Можливо хтось мав кремики фірми Clarins?? Які враження,ефект від використання?
     
  16. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Хтось з дівчат запитував про косметику AHAVA. Так ось - вчора була в Фуршеті на Хмельницького, там є магазинчик де ця косметика продається.
     
  17. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В мене свого часу був "бзік" на Clarins, перепробувала багато чого :girl_spruce_up::girl_crazy:
    Шукала на літо крем-гель для обезводненої шкіри, мала пробник Clarins HydraQuench Cooling Cream-Gel. Написано що - "Крем-гель предназначен для нормальной и комбинированной кожи или для кожи, находящейся в условиях жаркого климата. Крем-гель освежает и тонизирует кожу, восстанавливая и надежно длительное время поддерживая ее гидробаланс на естественном природном уровне. Благодаря специальному комплексу крем-гель предотвращает также появление жирного блеска, вызванного жарой или повышенной влажностью."
    Як на мене, добре зволожує, але більше нічого особливого... і жирний блиск всеодно був...

    Clarins Truly Matte Hydra-Matte Lotion - для жирної шкіри в т-зоні, з розширеними порами. По опису, мав би матувати шкіру і стягувати пори. В мене був тільки маленький пробник, тому не дуже зрозуміла... Але знайома користувалась, розказувала - що це звичайний крем як і багато інших... З обіцяним зовсім не справляється... і взагалі, ніби лінія для жирної шкіри в Кларінс не є вдалою.

    Extra Firming Day Cream - "Дневной крем для сухой кожи Extra Firming Day Cream от Clarins незаменимое средство против морщин для женщин, достигших 40-летнего возраста. Кожа на лице подтягивается, морщины разглаживаются, контур лица становится более четким. Действие крема: способствует синтезу витамина D, необходимого для поддержания молодости кожи, оказывает мягкое подтягивающее действие, при регулярном применении устраняет мелкие морщины, существенно разглаживает мимические морщины, способствует оптимальному естественному увлажнению кожи, делает кожу эластичной, нежной и бархатистой, облегчает нанесение макияжа, делает его естественным и стойким, защищает кожу от вредного воздействия окружающей среды."

    Ось цей крем дуже мамі сподобався! Звичайно, з великими зморшками повністю не справляється, але видно їх менше... гарно тонізує шкіру, не забиває пори, і добре підходить для сухої шкіри старшого віку.

    Дуже мені сподобались креми - Eclat du jour (energizing morning cream) i Multi-Active day cream.
    Eclat du jour - "Компания Кларанс соединила в нем все необходимые коже витамины и олигоэлементы. Он создан, чтобы идеально увлажнить Вашу кожу, повысить ее тонус и сделать ее сияющей свежестью и здоровьем. Мультивитаминный крем подходит для всех типов кожи, для любого возраста."
    Multi-Active - "Боритесь с первыми признаками старения с помощью этого увлажняющего крема, который защищает кожу от действия дневных стрессов, предотвращает преждевременное старение."
    Дуже гарно з ними шкіра почувається. Навіть візуально якось освіжають лице...Більше підходять для холодної пори року. Добре зволожують, але не залишають жирної плівки і не забивають пори.


    Ох, понаписувала... надіюсь, трошки вам помогла :girl_smile:
    Але все залежить від потреб вашої шкіри. Я б Вам радила, якщо є така можливість, взяти пробники на креми які цікавлять і самому подивитись... бо Clarins - косметика досить дорога... і як завжди все дуже індивідуально.
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Помогли-помогли.:)Дякую за детальну відповідь.
    Хочу замовити ось такий набір в Німеччині [​IMG], він складається з:
    Serum Anti-Pores Dilatés (30 ml), Fluide Hydratant Matifiant (15 ml) und Gel Contour des Yeux (3 ml). Вартує всього 26 євро, тоді як в Америці сама сироватка та, що 30 мл коштує 46 доларів. Тому подумала, що вартує спробувати.
    Наразі маю сироватку від Estee Lauder Idealist пробничок,це теж сироватка для звуження пор, мені подобається, але для альтернативи спробую Clarins. З часом і свої відгуки напишу,коли побачу ефект (чи не побачу:).:)

    Бачу з вашого допису, що багато спробували кремиків.А якої фірми вам найбільше до вподоби типу Мультіектів для 30 віку?
     
  19. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    bioland7 - Дійсно, суперова ціна за набір!:y:

    Тільки одну фірму тяжко назвати...:xaxa:
    Chanel - Beaute Initiale Energizing Multi-Protection, флюід або крем, з вітамінами і мінералами. Estée Lauder - DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Lotion... З дешевших, Olay - Complete Defense Daily UV Moisturizer, дуже приємний кремчик, подібний до мултіактів:)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мучача, є тут АГАВА ізраїлтьска.. в Гамериці.. але ціни - не шарю.
    http://www.6pm.com/womens-ahava . Гуцулянка звідти може тягнути
     
Статус теми:
Закрита.