Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ні.це залежить від обєму. Ваші обєми кремчиків 40-70-100 ??
    300-600 грн- це за обєми -250 грамові баночки.
    ця косметика уся є професійною. тому її немає у вільному продажу.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    в мене гель для вмивання 250 мг,коштує 180 гр.

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:11 ----------

    є для професійного користування,а є для домашнього догляду.
    Ось тут всі препарати для дом.догляду лінії Комодекс.І ціни
    А ось тут є набір для професійного використання.На баночках пише-fOR PROFESSIONAL USE ONLY
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2010
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    певно, ми не можемо порозумітися.
    для Вас домашній догляд - це чомусь малі об'єми.
    ви не зауважили - що серії ідентичні - лише різниця в об'ємі банок.
    якщо у вас тонік 250мл, то косметолог візьме собі в салон 400 мл. вся різниця.
    маски і креми і змивки - все аналогічне.
    http://cosmetika.kiev.ua/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=14&Itemid=36
    ось в 1 позиції - написано для домашнього використання, бо це набір. а в окремих позиціях ? ніц.

    це є професійна косметика. без різниці вдома чи в салоні. просто можливості закупівлі різні.

    ---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

    і до речі - можна купувати великі банки наприклад, з коліжанкою - звісно саме ті засоби, як вам потрібні, а не всі які використовує косметолог . для економії.

    п.с. перейдете на колагеновий голубий кремчик - можем купити:girl_smile:
     
  4. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    дякую всім за дописи, особливо Bora, стільки цікавого начиталась :eek:
    купила собі вчора крем під очі Lush, вразило те, що він зовсім немає запаху
    про результат, поділюсь хіба згодом
    була в магазині Lush вперше, там так сильно все пахне, як вони там цілий день сидять?
    купила ще такий крем http://www.aim.com.ua/?t=1&id=181, теж начиталась, цікаво стало... запах не дуже, але помазала ввечері лікті, то такі мягенькі стали, клас :girl_smile:
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Та бо то саме,просто його можна купити разом і так вийде трохи дешевше,а можна всі пункти окремо.:) Мені робили чистку косметикою Christina і косметолог трохи розповідала про цю косметику і власне вона мені сказала,що є лінія для домашнього догляду.Це та, де набір.А є для професійного догляду в салоні, тобто її можна викорстовувати лише при чистці обличчя і такого подібного. Це всякі нагріваючі лосьйони,глиббоко-очищаючі,маски різні. В домашньому догляді Comodex є лише одна маска-подвійного ефекту, а мені в салоні робили маску на обличчя томатну Christina Comodex.вона є лише в більшій банці і на ній пише Only for Professional use. Вона в цьому наборі є.
     
  6. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ніби Бюбхен, купляю в апетеці, коштує приблизно 15-17 гривень.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    таку маску купую регулярно - можемо зарахувати до мого домашнього догляду.;)

    ---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

    аналогічно. роками:girl_smile:
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ми просто говоримо про різні речі.Зрештою це неважливо.Головне,що косметика хороша!! А де ви її купуєте? в мене тонік вже всьо, а там,де я купую його нема, я замовила ще тиждень тому ,сказали передзвонять і глухо... Де є салони, в яких використовують Christinу? Хочу сьогодні піти на пошуки!:girl_cray:
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я купую в косметолога. маленькими порціями з великих банок.
    планували з коліжанками - спільну закупку з нету кремучику.
    наразі -відклали - у всіх ще є .
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Кася, а можете написати, якщо не секрет: до якого косметолога ходите?
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я вже писала - в косметологічну лікарню.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    чистка коштує однаково. у всіх косметологів 80 грн.
    відрізняється - тільки тим - хто з якою косметикою працює. мініму 2-є бачила - ставлять маски Крістіна.
    мій косметолог використовує і такі і такі.
    звісно тоніки/ лосьйони - не Крістіна. а маски - Крістіна. креми теж.
    залежно від потреб шкіри.
    мені наприклад дуже підходить - маска з лікарні прополісна. її теж купую, як і Крістіну.
     
  14. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Щодо проблемної шкіри, то не так давно закінчила користування клініковською 3х ступінчатою системою:милко,лосьон та зволожувач.[​IMG]. Досить непоганий результат: стягнуті пори,гарний колір шкіри:girl_spruce_up:. Але мушу зазначити, що всі засоби досить агресивні і для чутливої шкіри не підійдуть однозначно (хоч маю досить жирну і пористу шкіру,та засоби вибрала саме для делікатної та чутливої: там є три номери кожного найменування по типам шкіри). Я робила весь ритуал лише на ніч, бо зранку зазвичай вмивання льодяною водою + зволожуючий крем. Результатами задоволена, можливо повторю курс за пару місяців.
    Щодо Крістіни, то непоганий асортимент є в Євроспорті: на скільки я зрозуміла, то вони і працюють на ній і придбати її також в них можна.
    Дівчата, хто пробував ЛАШ, що скажете нарахунок їх масок для обличчя. Цікавлять засоби для вирівнювання кольору шкіри та зволоження,також очисні. Що можна вартуючого в них придбати?!
     
  15. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    На даний момент також користуюся Крістіною і задоволена. Можливо вона не настільки натуральна, але мені підходить і результат хороший (шкіра добре зволожена). Недавно купила замість молочка очищающий мус, такий класний, легенький і гарно очищає і зволожує шкіру. Сьогодні забрала кремчик для лиця з SPF і легким тональним ефектом, завтра протестую.:girl_smile:
     
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    а де купуєте?
     
  17. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В свого косметолога. Але замовляю наперед, бо вона замовляє через Київ.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    О, я такий хотіла!!:girl_cray: але його не було!! А хто ваш косметолог,Якщо не секрет?
     
  19. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Бачу, тут багато любительок Avene зібралося :) Для мене теж найкращий крем - їхній зволожувальний для норм. і комб. шкіри; ще їхня міцелярна змивка для косметики - просто знахідка. Макіяж з повік знімаю Нівеєю. Під очі - крем інтенсивно зволожувальний Cosmetic Kitchen (дуже гарний, хоча й недешевий, особливо для крему українського виробництва). От практично і все. Я взагалі дійшла висновку, що чим менше шкіру тербати всілякими масками і скрабами, тим краще (принаймні для мене точно). Хіба що з чогось натурального - овочі-фрукти тощо.

    А з декоративної косметики - тільки мінерали, причому чисті, а не псевдо, як у Avon чи інших компаній, які є на нашому ринку. Раніше замовляла зі Штатів, а тепер сама почала виготовляти.
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, порадьте, будь ласка, хороший крем\лосьйон для тіла. Хто чим мазюкається після душу?
     
Статус теми:
Закрита.