Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    В мене теж! в тому числі укріплюючі лаки.
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    Тіні Рубі Роуз, на мою думку, погані. Швидко осипаються, збираються.
    Коротше - ні-ні.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    Дороге не означає якісне. Для мене найкращий крем - дитячий, позичений в малого. Дійсно шкіра супер після нього. А ті дешеві серії "100 рецептів краси" чи ін теж іноді краще підходять ніж дорогі. Хоча з дорогим і якісним ніщо не зрівняється...
     
  4. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    дывчатка а напишыть мене де Ви купуэте той ыв роше???? можна в пп
     
  5. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  6. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    Мені також подобається дитячі креми, завжди купляю собі лосьйон для тіла, забула як фірма називається, така голуба баночка, з ромашкою, добре впитується і шкіра така ніжна після нього. І ще люблю мило "сонечко".
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Дешеве задоволення

    бюбхен чи що?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    в центрі,на площі такій маленькій,біля Віденської кав'ярні,там де кафе Coffee-Coffee.
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

     
  10. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    Змивалка для очей "Грін-мама" з волошкою - для мене супер.
     
  11. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дуже довгошукала! Взагалі їх косметика є на Пекарській 6... але того мила там не було! Замовляла через інет! Кюоштує 85 грн. 500 мл. :)

    ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    Дуже багато раз на нього "задивлялась", треба буде спробувати! Дуже люблю запах кави!!!
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    в мене такий - бомба! Потім шкіра ще пахне :)
     
  13. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    До речі, про "Грін-маму"...сьогодні в ДЦ півгодини вивчала їх стелаж, приємно вразив великий асортимент для різних типів шкіри: вмивалки, тоніки, креми, гелі, лосьйони...:girl_in_dreams: Що думаєте про цю косметику? Особливо мене цікавить скраб для лиця з кедровими горішками.
    Я мала їхній крем для рук з олійкою смородини, але шось він мені не дуже, якийсь надто "сухий". Ефект триває десь годинку.
     
  14. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    З "Грін мама" мені ще подобався гель-крем для комбінованої шкіри з алоє і лимоном.Ще непогані були під очі креми.А серія з кедровим горіхом ніби надто жирна,хтось мені казав з коліжанок.
     
  15. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Недавно купила бюджетний варіант змивки - Diademine, не двухфазну, а звичайну. Чудово змиває Гіпноз, легенько, без лишнього тертя, бо якраз зараз користуюсь такою ж тушшю.

    В мене комбінована шкіра, і зранку теж частенько з"являється жирне відчуття на обличчі. Серед нових засобів, що випробувала, можу порекомендувати від Ів Роше нічний крем Біо культура. Ось такий. http://www.yves-rocher.ua/control/product/~category_id=B1325/~product_id=48643 До запаху не відразу звикла, бо пахне натуральними рослинами. Швидко впитується, і , що характерно, зранку шкіра свіжа і нежирна.
     
  16. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата порадьте якийсь хороший, не надто дорогий, зволожуючий крем для лиця(бажано щоб заспокоював від почервоніння). Користувалась Лоріаль Хепі дрім,але закінчився і хочу щось інше.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я з тої серії маю денну сиворотку, додаю її в крем , класно,зволожує,освіжає,впитується дійсно швидко.Запах трохи яскраво виражений,але я звикла.
     
  18. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В мене він теж є, досить непоганий, хоча через те що у складі крему багато рослин дуже багато в кого на цей крем алергія. В Ів роше є такий маленький набір де входить 2 креми Денний і нічний Біо по 15мл, хватає не надовго але можна попробувати чи буде алергія.
     
  19. Seredinka

    Seredinka Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мені практично все з фаберліку підходить - користуюсь вже багато років (десь 5-6 років). А щодо використання дитячих засобів дорослими, то щодо цього можна посперечатись... тут обережним слід бути, щоб собі самому не зашкодити :girl_cool:
     
  20. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Недавно придбала собі крем від Olay разом з тоніком і молочком. Повністю задоволена. Молочко добре змиває макіяж і "не печуть" очі після використання. Тонік не сушить обличчя. А крем купила літній, легкий і захищає від шкідливого сонячного випромінювання. Цими засобами дуже задоволена, бо маю чутливу шкіру і не все мені підходить.
    А від почервоніння використовую маску від "Сто рецептов красоты" заспокійливу. Використовую її після відвідування басейну, від хлорки лице червоніє, а ця маска "заспокоює" обличчя.
     
Статус теми:
Закрита.