Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    мої свекрики були в грудні, теж привезли цю серію. Ну що я можу сказати, нарешті моя суха шкіра зволожена весь день. Тільки що буде як крем закінчиться. Поїду по крем в Ізраїль. А ще мені дуже сподовася з тої серії шампунь. Навіть бальзаму не треба. А маски для личка то є щось. Дівчата знайдете точку пишіть, буду дуже дякувати
     
  2. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    мені 29, але я ще ніякою косметикою не користувалась. от вивчаю дану тему і стає сумно. ви тут стільки наговорили, що я про таке і не чула. думала Віші та Авене це щось найкраще а виявляється зовсім ні. а шкіра моя таки чогось просить, сьогодні мабуть дитячим молочком (бюбхен) лице протру. а тема дуже цікава!!!
     
  3. miraof

    miraof New Member

    Дешеве задоволення

    Не завжди дорога косметика оправдовує очікування ,є дешеві засоби,але досить достойні,для мене-це тіні Рубі роуз.Зараз ними не користуюсь,бо хотілось щось краще,дорожче,але мабуть треба повертатись до дешевшого по якості дорожчого.
     
  4. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    В мене зараз "дз" -- це лаки "Ноготок"! Нічого так, хоча не скажу, що вони кращі за дорожчі...:girl_in_dreams:
     
  5. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я "купилась" на склад, та гарні відгуки і придбала собі таку штуку"Натуральное сибирское мыло для бани. Черное мыло для ухода за телом и волосами.":
    [​IMG][/URL]
    Состав:вода,масла; кедровое, даурской сои, пихтовое, пихтовое, облепиховое, можжевеловое, амарантовое,шиповника, репейное, льняное, каменное, алтайский горный воск, деготь, перга, настои; шалфея, чистотела, мелиссы, медуницы, ромашки, череды, тысячелистника, крапивы, экстракты;толокнянки ,девясила ,истода сидирского,сосновой живицы, шишек черной ольхи, золотого корня, дубового мха, уснеи, шикши сибирской, белого и красного мыльного корня, корня алтея,чаги, моралиегово корня, выжимка лиственницы сибирской, корень солодки.
    Помилась... сижу... волосся ніби на місці...пахне травками, для тіла напевне не погано, але звикла до більш фруктових-квіткових запахів...
     
  6. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    дывульки порадьте хтось класний гель для душу чи милко але щоб потым тыло класно пахло....може попробувати щось з серыъ лаш.....???
     
  7. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    А мене розчарувала тоналка від Мері Кей-відшаровується кусками. Хоч маю багато косметики від Мері Кей і впринципі задоволена,а тоналка щось не пішла.
     
  8. Vasylynka

    Vasylynka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А де ви таку штуку знайшли цікаву?І скільки коштує баночка?Роскажіть будь-ласка!
     
  9. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    а вам які аромати подобаються?
    От мені спрезентували гель ів роше- бразильська кава- просто бомботермоядерний аромат...:girl_crazy: використовую як рідке мило для рук, то потім дуже довго пахне, мені то за сильний аромат, а любителям кави може і якраз.
     
  11. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    100% термоядерний аромат:girl_smile:
     
  12. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    мены шось шоколадне але якусь вкусняшку (наприклад молочний) або цитрус,квытковий...слухайте я так вибираю якби мала той гель ъсти)
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2010
  13. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    А я від їхньої тоналки взагалі була в шоці! Не могла собі уявити, що то буде така гадость! На лиці лягала як маска, нерівномірно! Просто жах!
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ага, але мені подобається,хоч не на кожен день,але так воно пахне кавою, що потім вся ванна тим ароматом пропитується!
     
  15. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    навіть рушники чисті складені на столику пахнуть кавою
    чоловік в мене запитав - ти так любиш каву, що навіть пральний порошок з запахом кави купила:girl_haha:
    ще є в мене гель для душу ів роше жасмін, але в нього не такий термоядерний запах
     
  16. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В мене питаня до дівчат,які мають туш Гіпноз, Ланкомівську. Чим ви її змиваєте?!В мене Лореалівська змивка ТріоАктив щось не дуже її бере:girl_sad:От думаю,що придбати,щоб не промахнутись:girl_smile:
    Ще напишу про вже протестовані новинки моєї косметички:помада ІвСенЛоран Руж Волюпте просто безподобна - дуже легка текстура, не сушить, досить добре витримує каву/цигарки/канапки, а кольори...:girl_in_dreams:, консілер того ж ІСЛ в стіку також суперовий,чудово маскує дефекти і темні кола, геть не помітний на шкірі. Ще опробувала новий кремчик для обличчя від Дарфін (зволожуючий, 24 години) - просто бомба,як для моєї примхливої шкіри: ані ефекту плівки, ні жирних слідів по ньому, класно зволожує як на ніч,так і на ранок (я в теплі сезони не користуюсь нічним кремом,бо не можу підібрати,щоб зранку не було жирної шкіри). Єдиний його мінус - це висока ціна (я його придбала в стані шопоголічного аффекту), то хотілось би щось подібного плану підшукати в нижчій ціновій категорії. О,ще нагадала, про Клініковський Пормінімайзер (придбала,ще в лютому,та почала користувати лише зараз). Ідеально матує Т-зону (забирає надлишок шкірного сала, підтягує пори), але ефект суто "місцевий", а не лікувальний, засіб більше працює як коректор при накладанні макіяжу,а не як лікувалка розширених пор. Особисто задоволена, бо маю пористу шкіру і що маски, що чистки та креми,всі мають тимчасовий ефект - проти природи не попреш:girl_crazy:
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я вже не раз писала,що змиваю туш так-теплою водою нагріваю пальці і так легенько з вій змиваю туш,а вже потім будь-яким засобом для зняття макіяжу з очей закінчую. Дуже легко то робиться. :) Хоча бувало і без води змивала,проблем не було з Ланкомом.Зараз маю маленьку баночку змивки Ланком, подарували мені в подарунковому наборі з тушшю Гіпноз ту змивку.То вона класна,але дуже така жирна,двохфазова. Я більше люблю такі,як гарніер,легенькі.
     
  18. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    правда гінноз мій вже закінчився, але змивала засобом від ESTEE LAUDER
    тут писала про неї
    і про креми якими зараз користуюсь писала
    ...
    особливо сподобався Idealist ESTEE LAUDER
    бачу тип вашої шкіри схожий до моєї, почитайте про мої креми (я ними задоволена), можливо вам такі підійдуть
     
  19. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Дешеве задоволення

    Взагалі є думка, що найкраще використовувати косметику простішу, виготовлену на базі основних компонентів. Ну, в нас з цим трохи проблема, бо української доброї косметики малувато. Але я особисто вже дуже довгий час користуюся як змивкою Демакіяжем від Зеленої Аптеки. Надзвичайно задоволена! Пробувала змивки ейвон-оріфлейм-ботега верде-ще якісь там, то мої очі дуже погано на них реагували. А цей демакіяж має дуже приємну консистенцію, не подразню і все добре витирає.
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Дешеве задоволення

    я змиваю косметику лосьйоном "Чёрный жемчуг" і більше ніц не хочу))
     
Статус теми:
Закрита.