Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Знищити собі шкіру невідповідним доглядом взагалі неважко. Тим більше, якщо вона тонка і сама нормально справляється із себорегуляцією, а навколо тільки і розмов, що про чистки і позбування чорних цяток, скраби і хімічні пілінги, і люб'язно пропонована всіма кавова гуща. При такому перекосі інформації легко помилитися і подарувати своїй шкірі замість м'якого очищення, яким воно було би для іншого типу шкіри, немилосердне видраювання і осушення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене шкіра схильна до купорозу, тому і скраби обираю м'якої дії
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member


    уже кілька років, як позбулася цієї проблеми. Хенд-мейд-косметика (не моя). Знаю, що причини можуть бути різні - від недостатнього скрабування до надмірного, від недостатнього пиття до алергій тощо. Якщо шкіра занадто ороговіла, то зволожуй-не зволожуй, ніщо особливо не вбереться всередину, хоч би яким чудовим за складом чи дорогим був засіб. Якщо складники не ті, що треба - тим паче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @бетменша було б добре, якби косметолог підібрала правильний догляд для саме Вашого типу шкіри. У мене, наприклад, чутлива, комбінована і схильна до висипань, то я скрабую не часто і убтаном (трави, перемелені в борошно) і аюрведичними порошками (Multani Mitti і борошно з сандалового дерева). Також інші засоби, які використовую, мають АНА-кислоти, тож м'яко діють на роговий шар шкіри
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    А де купуєте? В мене теж чутлива, комбінована і алергія на холод. Зараз лущення побільшало. Трошки крем з ланоліном рятує, але з блискучим писком на двір не підеш))
     
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    плюсую за убтан
    там же, хенд-мейд
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Raven можна самому зробити. Треба глянути які трави, крупи, підходять під Ваші цілі і перемолоти в кавомолці. Відділити найдрібніший помол і відсипати його в окрему баночку на зберігання.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я люблю мелену в муку вівсяну, можу додати мелений льон і за допомогою меду з цими інгредієнтами скрабуюсь. Якщо мед дуже зацукрований (н-д гречаний), то мені і одного достатньо. Після заливаю вівсянку (пластівці) йогуртом і наношу кашку на обличчя)Після масажую олійкою обличчя.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене шкіра завжди лущилась немилосердно, особливо в опалювальний період. Поки я не ввела в свій щоденний косметичний "раціон" термальну воду. Тепер це мій маст хев. Про лущення вже забула давно. Плюс інтенсивний зволожуючий крем Гарнір вдень і поживний нічний Гарнієр з категорії 35+. Про Віші в мене теж не дуже добрі спогади. Коли цей бренд тільки з'явився в нас, я мала велику надію на їхню зволож.лінію, але жоден з цих засобів мені не допоміг.
    Про корейську косметику...Вважається, що найбільш дієвими засобами для європейок є зволожувальні і очищуючі корейські засоби. А от антивікову краще обирати європейських брендів. Так як процес старіння шкіри у азіаток відрізняється від європейського типу. Тому їхні вікові засоби майже не діють на нас. Та й в принципі азіатська шкіра відрізняється від нашої, тому треба уважно обирати, якщо чекаєте якогось вагомого результату.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Оля, а як потім забираєш олійку з обличчя?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @EineGuteFrau , я роблю всі процедури задовго до сну, то вона повністю впитується. Зараз користуюсь від Апівіти, що в інста про неї писала, то з нею взагалі проблем нема, навіть практикувала тонкий шар під ВВ крем, хоча на вулиці був невеликий мінус, але ж я експериментатор ще той))) А от з лляною вийшов казус:на ранок подушка була масною, ще і жовтого кольору, бо зробила процедуру перед сном і таки лляна в мою шкіру погано впиталась :sad:. Читала, що залишки будь-яких "важких" кремів, олійок чи масок без змивання забирають серветкою (легке прикладання). Може і є спец засоби-я не знаю...
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Dominika а у вас суха шкіра? боу мене жирна і то дуже тяжко шось підібрати, щоб і не сушило, і не зажирне було, і зволожувало. ше плюс висипання бувають, які замазую лікувальним кремом, а він сушить сильно. але то так точково і рідко.
    про Віші в мене взагалі жахливі враження. Мала пару їх кремів (один купила, а ін. подружка віддала) для проблемної шкіри. То якийсь жах. Вони як пластилін. наносиш на шкіру і воно так на ній і лишається, не вбиралось зовсім.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в мене нормальна шкіра, схильна періодами до сухості. Термальна вода на разі єдине, що забирає відчуття стягнутості. А ви нею не користуєтесь? Може спробуйте, принаймні не зашкодить)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    треба буде спробувати. бо я шось дуже упереджено до неї віднеслась, коли вона на ринку появилась і з того часу пропускала її на полицях магазинів. а зараз задумалась) а ви яку марку використовуєте?
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Недавно відкрила для себе косметику по очищенню та догляду Онмакабім.
    Ще дуже люблю Академі, але якраз все закінчилось, треба було купити 3 баночки за 3000 тис, ось так і натрапила на Онмакабім.
    Дуже хороша, не мас маркет, що для мене важливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. opron

    opron Well-Known Member

    І я плюсуюсь до ONmacabim, маю багато засобів, але моя любов то їх крем P.S.Med для чутливої шкіри з куперозом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А де її можна придбати?
     
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я беру у свого косметолога.
    Може десь і є в магазинах чи інтернеті, але я не шукала
     
  20. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    І мені нещодавно порадили цю косметику. Я покищо спробувала лише тонік для проблемної шкіри, але мені він дуже сподобався, тож планую й надалі експерементувати в цьому напрямку. Наступними будуть крем для обличчя і якась масочка, але я ще не вирішила які саме.