Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Brigitta, на Вашому місці я би сплатила за фактично спожите і пішла би "розбиратись" особисто до них, при потребі писати заяви, скарги, пояснення.
    Можливо, це глюк - і завтра цифри встануть на свої місця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Snigko

    Snigko New Member

    ціни зараз просто жах, я дуже надіюся, що все зміниться накраще.
     
    • Смішно Смішно x 9
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Все зміниться. Але ціни не знизять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, в когось був досвід з Львівгазом, що оплата за газ зараховувалась протягом 10-ти робочих днів?
    В мене далі коломийки з бабиним газом.
    Оплатила за березень 2019 20 квітня через мобільний додаток монобанку
    Оскільки 20 квітня - це була субота, дата валютування на квитанції (коли кошти реально вийшли з банку) - 23.04
    Нині зайшла подати покази за квітень і одуріла :girl_devil: - в особистому кабінеті висить борг за березень.
    Служба підтримки монобанку відправляє в Львівгаз, бо в них платіж пройшов, кошти не поверталися.
    Служба підтримки Львівгазу (на диво, додзвонилася моментально) каже чекати до 10 робочих днів, бо в них так довго обробляються платежі.
    При цьому десь в себе в програмі навіть по номеру квитанції пошукати платіж вони не можуть.

    Я то почекаю 10 робочих днів, але питання, чи не знімуть бабусі за це субсидію?
    І як платити за квітень? не дочікуватись квитанції, платити чим пошвидше суму, обчислену методом множення кількості кубів на ціну 1 куба?
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Kroshka Enot в мене останній платіж по газу теж довго не відображався. І теж таке вперше за останні кілька років. Очевидно в львівгазі якісь технічні проблеми були. Але зрештою таки все пройшло Ок.
    За субсидії не скажу, бо я їх не маю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Також таке було раз, весь час плачу через монобанк.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    112 канал зробив сюжет про мою ситуацію з лічильником світла. Якщо комусь буде цікаво - сюжет починається з 12:20. На жаль, там не висвітлено всіх моїх митарств.
    Весь квітень я зі своєю господинею квартири доколупуємо Київські електромережі, намагаючися вибити скерування на експертизу лічильника. Дистанційно нічого зробити неможливо, електроної черги нема, черги - по півдня стояти можна. Хамлять, роблять з нас дурнів. Доки я не прийшла з роздрукованою технічною документацією та не сказала пару вумних слів, давши зрозуміти, що я "в темі", нас футболили. Про час візиту монтера обіцяють попередити, чого, звісно ж, не відбувається. Коли приходили знімати лічильник і ставити тимчасовий, майстер у зазначений день прийшов аж в кінці дня, хоч у кол-центрі мені сказали, що час виконання заявки у їх системі значиться з 9 до 11. Через черговий робочий день котові під хвіст я була страшно люта і понасакржилася всюди, де можна.
    Чекаємо експертизи і будемо подавати на перерахунок. Бо від 23 січня до нині наклацало вже на більше 1000 грн оплати.

    ВІДЕО: Новини 112. Випуск від 19:00, 30.04.2019 - 19:34 30.04.2019 - 112.ua
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Alka

    Alka Member

    Дівчатка мешканці багатоквартирних будинків, підкажіть, будь ласка, послугами якої управляючої компанії замість жеку користуєтесь? Ким задоволені, що порекомендуєте?
    У нашому будинку назріло питання підписання договору про обслуговування будинку, а з колишнім ЖЕКом продовжувати не хочеться.
     
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Підкажіть як тепер рахується електроенергія по двотанифному лічильнику.
    За місяць спожито:
    49 кВт денний тариф
    94 - нічний тариф.
    Скільки має бути до оплати? Бо мої розрахунки з тими що приходять зовсім не зходяться.
    За останні 9 міс я мала 2і епопеї з львівобленерго (спочатку встановлення 2зон лічильника а потім вони забули його внести в базу і рахунки приходили як без лічильника) і от знову не можу дозвонитись в енергозбут. :sad:
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А Ви зареєстровані на https://info.loe.lviv.ua?.....
    Там все гарно видно, тому що навіть по двохтарифному, там є певна кількість кіловат на день по одному тарифу, певна - по другому, й так само ніч. Причому я не знаю точно, від чого залежить це співвідношення на день-ніч - бо, наприклад, в мене одна кількість кіловат, а в співробітниці, яка живе в Рясна-Руська - зовсім інший розподіл.
     
  11. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Нарешті знайшла ту формулу розрахунку. І скажу що ті -50% вночі то не зовсім так як я собі спершу порахувала.
    Покажу на прикладі цього місяця:
    Все танцює від загальної кількості кВт в місяць (в мене це 143 за цей місяць) = 49 кВт денний тариф+94 - нічний тариф.
    Рахуємо день:
    100 кВт(норма до якої рахується по 90 коп) /ділимо на кВт в місяць і *множимо на кількість кіловат денного тарифу = виходить та кількість кіловат яку вам порахують по 90 копійок за кВт а решта по 1,68грн за квт. хоч мої 49 кВт денного тарифу це менше ніж 100, я всерівно маю оплатити 34 кВт по 90 коп а решту денних кіловат платити по 1.68
    100/143*49=34
    34*0,9=30,6 (те що по тарифу 0,9 грн)
    49-34=15 (решта денних кіловат по вищому тарифу)
    15*1,68=25,2 (те що по тарифу 1,68грн)
    Рахуємо ніч:
    100/143*94 = 66
    66*0,9 = 59,4 (те що по тарифу 0,9 але оскільки це ніч то беремо половину) / 2 = 29,7
    94-66=28
    28*1,68 = 47,04 (те що по тарифу 1,68 але оскільки це ніч то беремо половину) / 2 = 23,52
    Рахуємо оплату за місяць:
    30,6+25,2+29,7+23,52 = 109,02

    в мене там все по нулях, є лише загальна сума.
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я теж так спочатку думала, а там пізніше з"являється деталізація - гляньте на прикладі якогось попереднього місяця - там розкривається інформація. Бо я так теж доказувала співробітниці, що ніц не видно і не ясно, поки під її керівництвом таки не зайшла в попередній місяць й не побачила на власні очі - там якраз по такому ж принципу все і є розписано.
     
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    в мене там все по нулях, є лише загальна сума.
    так і є, але оскільки раніше лое 4 місяці слало платіжки з цифрами зі стелі, то я старалась уточнити цей раз ще до оплати.
     
  14. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 3
  15. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Заспокойтеся, то неправдива інформація. :girl_smile:
    Н К Р Е К П
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Скільки куб гарячої води, є змієвик .82 грн?
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Чи вже хтось "купив" дешевше газ на зиму (хто має індивідуальне опалення)?
    Купити газ за літньою ціною на зиму: все про нову послугу “Нафтогазу”. Калькулятор
    Поділіться досвідом, чи получилось через особистий кабінет. Часу мало до 25 вересня, і не хочеться їхати стояти в черзі.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я не заморочувалась, просто дописала 500 кубів зверху. Більше цього місяця не потягну. Подала показники, виставили рахунок. Там щось інакше має бути?
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та от не знаю, чи так просто можна, чоловік пробує ставити показник, то видає попередження "показник значно перевищує попередні обсяги споживання". То він там розбирається. Я чомусь думаю, чи не треба там десь вказати, що це саме "по акції" закупка, оскільки, якщо просто поставити більший показник, чи не буде потім проблема в разі контролю - чи не поставлять "факт", а гроші просто підуть на переплату, але вже нові куби будуть рахуватись дорожче. Колись, коли було відомо, що газ має дорожчати, то ми дописували собі куби, але не більше як місячний обсяг, а потім потрохи "рівняли". Родичі в селі дописали більше, хотіли зекономити, то за місяць прийшов контроль і поставили факт, тобто мало що то їм дало...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. shemely

    shemely Member

    а хіба то немає бути підписання яеоїсь заяви в особистому кабінеті платника і потім оплати того акційного газу?