Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 14 Березень 2008.

1. levandivka

levandivka З яйцями...

Тема для безкоштовних запитів/пропозицій, а не зоомагазину.
    Все спілкування через пп.
    Публікувати номери мобільних телефонів, адреси електронних скриньок заборонено
    Про втрату актуальності повідомляйте скаргою на допис. Повідомлення стане закресленним

Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2014
  2. vikulyamamulya

vikulyamamulya Well-Known Member

Віддамо в добрі руки двох кошенят. Вік приблизно 2,5 місяці. Дві гарненькі та веселі дівчинки. Допоможемо за потребою в майбутньому зі стерилізацією.
    Всі питання за номером 0677233161

Вкладення:

Останнє редагування: 1 Червень 2017
  3. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Залишилася ще одна красуня: чудова, грайлива киця.

IMG_2203.JPG

Останнє редагування модератором: 6 Червень 2017
  4. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Ура! Ми це зробили! Нехай будуть щасливими у нових сім'ях!

• Подобається Подобається x 2
  5. Aster

Aster Well-Known Member

Чистопородні шотландські кошенята (хлопчики й дівчатка) шукають сім'ї!
    Дуже гарні кошенята з ніжною вдачею, шовковою шерстю і неймовірними очима. Виросли поряд з дітьми, не боязкі, люблять бавитися. Вік 2,5 місяці. Привчені до лотка, драпалки.
    Будуть найкращим другом вам та вашим дітям!

Кошенята живуть на Сихові, можна прийти, подивитися на батьків, вибрати собі найкращого малюка!

• Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  6. Cybulynka

Cybulynka Well-Known Member

Дівчата, віддам у найдбайливіші руки кицюню-гарнюню DSCN0486.JPG . Віком приблизно 2,5-3 місяці. Домашня, чиста, ручна, грайлива, знає лоток. Абсолютно неймовірний триколірний окрас з мармуровими елементами та смужками. Мама підібрала її біля підвалу свого будинку, де вона жалісно плакала.
    Віддаємо тому, що сьоме котяче для нас не під силу, насамперед фінансово. Віддаю лише за умови стерилізації та без самовигулу. Порадами та контактами хорошого ветеринара завжди допоможу.

Не можу відредагувати, тому пишу окремим повідомленням. Киця, як виявилось, загубилася. Сьогодні знайшлися її власники і вона повернулася додому. Перепрошую, коли писала перше повідомлення, помилилась темою, бо в цю раніше не заходила.

Вкладення:

• DSCN0481.JPG
      DSCN0481.JPG
      Розмір файлу:
      83,5 КБ
      Переглядів:
      57
    • DSCN0485.JPG
      DSCN0485.JPG
      Розмір файлу:
      67,4 КБ
      Переглядів:
      54
    • DSCN0489.JPG
      DSCN0489.JPG
      Розмір файлу:
      121,7 КБ
      Переглядів:
      52
    Останнє редагування модератором: 16 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  7. raspberry

raspberry Well-Known Member

Шукаю триколірне кошеня, в квартиру, без самовигулу.

8. olerusya

olerusya sweet candy ;)

на ФБ дуже багато пропозицій таких кошенят, але думаю ви знаєте що триколірні то кішки;)

9. raspberry

Я вже там всі групи перелопатила. Всіх вже порозбирали. Я знаю, що триколірні - кішки:girl_smile:

10. ruda kishka

ruda kishka Well-Known Member

Знайдіть, будь ласка, групу "хороші справи для безпритульних тварин" або наталія драч. Думаю вона Вам точно когось підбере :)

11. Cybulynka

@raspberry я маю багато друзів, які займаються прилаштуванням тварин. Якщо хочете, можу попитати, вмить знайдемо. Але, сподіваюсь, Ви в курсі, що кицю по досягненні відповідного віку дуже бажано стерилізувати.

12. raspberry

@Cybulynka, так, я в курсі про стерилізацію і однозначно буду її робити. Попитайте будь ласочка. Хочемо кицю, але чоловік умову поставив, щоб триколірна була. Йому такі дуже подобаються. Або якщо не триколірна, то з якимсь цікавим і непересічним окрасом.

13. Cybulynka

@raspberry запит прийнято. Як когось побачу - обов"язково напишу.

• Подобається Подобається x 1
  14. Kofeinka

Kofeinka Well-Known Member

Можу Вам такого котика запропонувати) деталі в пп

15. Cybulynka

@raspberry скинула Вам у ПП посилання на пост, в якому прилаштовують трьохколірну кицю.