Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То спробуйте ще ці, там все дуже доступно. Головне знайти вдома кілька кольорових "тряпочок" (і не обов"язково одяг - то можуть бути і фіранки, головне підходящих кольорів :girl_wink:)
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Добре,буду пробувать)))
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    І в мене така любов до терракотового кольору - правда, вона, мабуть минає, ще раніше, без логічного розбору типів і кольорів, я якось відувала, що щось не те, але вперто в моєму гардеробі з'являлись такі речі, бо то ж супер-колір але якось я помітила, що просто неусвідомленно почала менше його носити, поки ці речі добрі, я їх вже не викину, але на майбутнє знатиму. От зате балкон-тераса в середземноморському чи мавританському стилі в таких кольорах і зі справжніми терракотовими горщиками мені би дуже пасували
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Знайшла отаке :connie_pull-pigtail
    Значить у тебе з терракотовим нерозділена любов, як у мене з шоколадним :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

  6. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дуже люблю сірий колір, часто не проходжу повз сіренькі речі, але от задумалась: чи правильні відтінки сірого я собі підбираю? Як то визначити, який саме сірий якому типу зовнішності підходить? Про кольоротип свій нічого не зрозуміла і визначити по наведених різних тестах не вмію...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну то хоча б спробуйте визначити теплі кольори Вам личать чи холодні (бо сірий теж буває наприклад з жовтуватим чи синім підтном) а також наскільки темні чи навпаки світлі кольори Вам підходять (то залежить від того наскільки насиченими є природні барви волосся, шкіри, очей).
    Ну а можна зробити простіше - просто сфотографуйте себе у різних сірих кольорах а тоді поставте фото у ряд і проаналізуйте - типу "отут добре бо сірий світлого відтінку, а тут зле бо віддає жовтизною". Ще як варіант - зібрати міні-консиліум з подруг чи родичів, але тут можуть бути складнощі бо не всі люди добре відчувають колір. :)
     
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Якщо мейк замовляєте собі- теж можете спитати.
    Ну і якщо шкіра чутлива чи подразнена- тест може помилитися. Буває так, що шкіра здається холодною через почервоніння, а насправді вона тепла.
     
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    я виявила, що личать мені таки теплі відтінки кольорів (темнокаштанове волосся, смаглява шкіра, зеленкувато-сірі очі). То не підкажете в такому разі, до яких саме сірих відтінків вартує придивлятись?

    Фоткання себе і порівнювання - то явно не для мене метод.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Насправді навіть червоніють люди по-різному - хтось багряним, хтось рожевим, хтось фіолетовим :girl_wink:Тому навіть румянець у людей з різним кольоротипом буде різним.
    Ну і оцінювати можна не лише по обличчю а й по руках, наприклад. А ще якщо почервоніння - часте явище, то і одяг варто підбирати з його урахуванням.
    Ну як мінімум один колір Ви самі уже назвали - сіро-зелений :) ще сіро-коричневий, кварцовий, можливо хакі... Тобто обирайте "теплий сірий". Якщо кольори зовнішності темні то і сірий краще вибирати не "розмитий", а насиченіший. Ось для наглядності
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Jusi .
    Щоб остаточно впевнитися чи темний колоротип є теплим чи холодним (тобто темна зима чи темна осінь), як на мене найпоказовіші будуть такі пари кольорів: чорний-хакі (чи оливковий), сірі-бежеві. От тут намалювала:
    palette.jpg
     
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Хакі - це точно не мій колір. Чорний мені личить. Та от із сірими проблема. Мені вони абсолютно не личать :girl_sad:
    Якась дилема :girl_blush2:
    Для показовості буду все фотографувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Якщо Ви таки зима, то головне щоб сірий був без домішок коричневого чи жовтого, а навпаки з синюватим відливом :)
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    от я маю чисто сіру кофту, без ніяких домішок. То я в ній як смерть :girl_crazy:
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Цікаво :) Ну тут 2 варіанти - все одно не можна відкидати індивідуальні особливості зовнішності - не вийде всіх людей "запхати" в 12 кольоротипів і для кожної конкретної людини будуть певні корегування "стандартної" палітри. Якісь кольори будуть вийнятком. Ну і другий варіант - не той кольоротип (але якщо з іншими кольорами палітри все ОК, то навряд). Треба думати :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Думала я, поки не приміряла одяг цього кольору :girl_smile: Завдяки @Akina, зрозуміла, що я - глибока осінь. Перша думка була "Ой, ні, не люблю ні зелений, ні коричневий, ні бежевий, таке все невиразне, за що мені це" :cry:
    А потім в мене був мегапохід по магазинах тривалістю 6 годин і ... я полюбила свій кольоротип. До речі, це так символічно, бо саме глибока осінь - моя улюблена пора року :girl_in_love:
    І чим більше я заглиблююсь у свою палітру, тим більше цей кольоротип мені до душі.
    Знайшла дуже гарні поєднання кольорів, може комусь пригодиться. Я від них кайфую :girl_dance:
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 2
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я ще кайфую від поєднання зеленого і червоного у всіх можливих їх відтінках :girl_wink:(у випадку темної осені то темнозелений і бордовий)
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ну і бордовий з бежевим :girl_in_love:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хо-хо що я знайшла :connie_pull-pigtail
    Find my Colours, Find my Colors online app
    Вставляєте фото (зроблене при денному світлі і без макіяжу) - тицяєте і обираєте кольори які виглядають гармонійніше. Ну і є 2 варіанти визначення - по сезонах і по яскравості-темноті. Тобто якщо пройти обидва тести то матимете у підсумку наприклад "осінь" і "темна" чи "зима" "яскрава".
    Ну АЛЕ то не 100% інформація - швидше забавка, бо "вживу" міряти кольори все-таки набагато точніше і інформативніше. :)
    Але в мене співпало :)
    Безымянный2.jpg Безымянный3.jpg
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  19. Ziben

    Ziben :)

    я взагалі не відчуваю, бавилась сьогодні з програмкою, яку Ви скинули в останньому повідомленні. Ну що вже може бути простіше:girl_haha:, а я не можу нічого вибрати
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ой, я думала програмка сама вибирає, а тут ще самій треба)) ну то так і вийшло, тепла, яскрава весна, в нас з @Akina один тип) ще на форумівці помітила, що в нас дуже схожий колір очей)))
    хоча я така чорна, що всі за зиму вважають
     
    • Подобається Подобається x 1