Колоноскопія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем катенок, 8 Травень 2011.

  1. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Цей лікар знайшов у мого свекра рак і дуже вчасно. Його прооперували і нічого потихенько поправляється. Каже чоловік, що Коляда дуже толковий лікар. Муж каже, що процедура трохи неприємна, але паціенти якось спокійно проходять це.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Хто має якісь відгуки про Пляцко Михайла Григоровича, він в діагностичному на Пекарській. Мама має йти в понеділок до нього на цю "приємну" процедуру і дуже переживає.
     
  3. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Була моя мама у того лікаря Пляцко М.Г., казала, що хороший, спокійний дядько, уважно ставився. Процедура, звичайно, неприємна трохи болюча, мама казала, що терпимо і не так страшно, як може видатись спочатку. Але просидівши в черзі (як виявилось, в одному кабінеті приймає два лікаря по черзі, тому і черги було 2, і все було довше, ніж ми думали), зрозуміли, що все дуже індивідуально. Була там одна дівчина, в неї були кишки поперекручувані, були спайки, то вона, бідолашна так стогнала і кричала поки лікар їй все вправляв, розміщав як треба, що ми в коридорі за неї переживали. (Їй процедуру робив якийсь інший лікар, але думаю, що це не так важливо, бо перед нею ніхто так не кричав) Тому якщо обстежувати порожнину кишок, не так страшно, а от якщо є якісь проблеми може бути дуже боляче.
    Може комусь пригодиться ця інформація.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Колоноскопія

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, а де приймає той лікар Коляда І.О.?
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Колоноскопія

    У Львівському обласному діагностичному центрі (вул. Пекарська, 69Б).
    Якщо треба мобільний, пишіть в приват.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хто підкаже - чи ще приймає і чи реально записатись? Дякую!
     
  7. Makakas

    Makakas New Member

    Підкажіть номер телефону Коляди..треба йти на колоноскопію....
     
  8. Banny

    Banny Well-Known Member

    Сьогодні була на колоноскопії у Коляди І.О, дякую чарівній форумляночці за його контакти☺. Тепер з власного досвіду можу сказати, що не така це вже й страшна процедура...а як я боялась! Начиталась розповідей в інтернеті...Все пройшло добре, відчула трохи дискомфорт, але нічого не боліло☺
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Datex

    Datex New Member

    можна мені також номер Коляди в пп, дуже потрібно!
     
  10. Georgiana

    Georgiana New Member

    Доброго дня!І мені,будь ласка,телефон лікаря Коляди в пп.Дуже треба!
     
  11. Olcjaja

    Olcjaja New Member

    Підкажіть номер телефону Коляди..треба чоловіка записати на колоноскопію.... Чи можна до нього записатись без направлення? Зорієнтуйте ще у ціні. Наперед вдячна!
     
  12. trudoholik

    trudoholik New Member

    Підкажіть номер телефону Коляди І.О. Вимушена зробити колоноскопію. Дуже боюся, але прочитавши тут позитивні відгуки про лікаря, таки ризикну...
    Чи можна до нього записатись без направлення?
     
    • Креативно Креативно x 1
  13. Rosjya

    Rosjya New Member

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, контактний номер Коляди І.О., потрібно зробити колоноскопію, дякую.
     
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Можна без направлення, просто підійдете в кабінет до нього і він запише, розкаже про спеціальну підготовку до обстеження.

    Надіслано від мого SM-T231, використовуючи Tapatalk
     
  15. Marvlad

    Marvlad New Member

    Напишіть номер телефону Коляди в приват
     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А для чого здебільшого призначають колоноскопію? Коли недостатньо огляду проктолога та інших досліджень? Чи це щось схоже на очищення кишківникс? Була така мод щоб всю систему отак "прочищати", ніби організм від шлаків очищається, але вже довели що то не чідпочідалє дійсності.
     
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та ні, це дослідження , хоча очищення кишківника трохи теж присутнє ( ну щоб дослідження зробити). Призначається при хворобах чи підозрах на хворобу товстої кишки.
     
  18. Rosjya

    Rosjya New Member

    Робила колоноскопію під наркозом у Клініці Св. Параскеви у лікаря Гула Ганна Володимирівна, жодного дискомфорту не відчула, навіть після проходження, так як би і нічого не було. Все гарно, чисто і приємно. Раджу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Напишіть номер Коляди у приват. Дякую

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  20. Robbin

    Robbin New Member

    Прошу і мені напишіть номер лікаря Коляди в приват.Наперед дякую