Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчатка,порадьте,що робити маю товстянку,або ще як кажуть грошове дерево не хоче робитись деревцем,а росте одним патичком,хоча я прищипувала йому точку росту.
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    скажіть,а хтось має каву? є у неї якась своєрідність щодо догляду?
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Чоловікова баба має каву, дерево вже понад 2 метри! Вона його багато поливає і часто оббрискує водою з пульверизатора, ніби більше нічого не робить а воно росте неймовірно скоро
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дівчатка, один мій фалннопсис повністю поморщив наземні корінчики....
    в чому може бути справа? а взагалі рослинка активно готується до цвітіння, ніби, ніц їй не бракує.
     
  5. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А де вазон у Вас стоїть, може йому замало світла і він тянеться догори. В мене на підвіконнику, то росте деревцем, хоч я його і не прищипувала.
     
  6. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    У мене він також стоїть на підвіконнику,росте вже другий рік,але так туго,я його і пересаджувала і підживлювала всеодно.
     
  7. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Читала, що цей вазон росте дуже повільно, в рік випускає тільки декілька листочків. І ще в мене цей вазон росте у дуже маленькому вазоні, може бути ще такий варіант, що Ви посадили його у завеликий вазон і всі його сили зараз ідуть для нарощування коріння, і лише після того як він наростить весь вазон коріння у ріс підуть листочки.
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    я просто обламую листочки по боках - і там виростають нові гілочки. або зрізаю вершечок і він розгалужується.
    маю таких кілька - ті, що на Пн-Сх вікні - буяють, а з протилежного боку квартири - нещасні патички.
     
  9. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дякую за ваші поради,та певно він не хоче у мене жити,росте у маленькому горщику і стоїть на Пн-Сх підвіконні,вершечок прищіпую та йому зась,спробую так як радить Oddly,обламувати листочки по боках,а як тоді не схоче рости буду лякати,що викину,мо злякається.Дівчатка,а хтось вирощував авокадо з кісточки,поділіться секретами,бо поставила у воду і без змін стоїть вже довгий час.
     
  10. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В мене також кісточка стояла,стояла і зігнила, хоч читала в одному журналі що в принципі пускає корінчики. Попробую на слідуючий раз посадити зразу в землю.
     
  11. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    У мене теж одна кісточка згнила,це стоїть вже інша,та без толку,спробую може посадити у грунт зробивши парничок може так получиться.
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А ви поставили так, як рекомендують? На зубочистки? То мала б прорости, але то дуже довгий процес, десь місяців шість.
    Сама не вирощувала, а у подружки багато вже таких вазонів.
     
  13. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Спішу поділитись своєю радістю, сьогодні врешті після більш ніж двохмісячного очікування моя орхідея розпустила одну квіточку (дуже надіюсь. що не останню)
    я вже останні дні круги намотувала навколо неї і так просила її розквітнути :) дочекалась )))))[​IMG]
     
  14. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [/COLOR]
    Робила так як рекомендується,проколола зубочистками з трьох боків та поставила у воду сперши на них.Перша простояла більше року та зігнила,а друга вже стоїть три місяці.
     
  15. puha

    puha New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    E vене є шось фікусове. Зелене деревце. Дає багато кисню.
    Але як відірвеш листочок чи зламаєш, тече иолочко. Воно отруйне, малому опекло щічку! І ротик раз, коли до рота взяв листочок.

    Пересаджувала раз на 2 роки. І там виявлялося купа черваків. Хтосб пробував їх виганяти? Чула про марганцовку....

    Зараз кілька гілочок пустили корінці в банці. Можу з кимось поділитися.
     
  16. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я у вазонники в землю втикаю половинку часника,або поливаю інколи квіти настоєм лушпиння цибулі.
     
  17. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    в мене кісточка з авокадо десь певно з рік часу сиділа в горшку, а потім врешті проросла. було гарне деревце. а потім чомусь засохло,хоч я його добре доглядала((

    ---------- Додано в 00:05 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

    я її пророщувала в грунті,а не в воді. і добре підливала.і навіть пересаджувала

    ---------- Додано в 00:08 ---------- Попередній допис був написаний в 00:05 ----------

    а на рахунок грошового дерева. треба вирощувати в малому горшку. багато підливати і ставити на сонце.
    бічні пагони часто обрізаю,щоб крона була пишніша і листки крупніші,а не купа дрібноти.
    хоча то ше є різні види того грошового дерева.
    на роботі маю таке з бічними пагонами, а вдома -без них (росте як крупний кущ,без ніякого обрізання)
     
  18. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я брала пагінчик свого грошового дерева з такого,що мало товстий стовбур,з великими листочками та добре розгалудженими гілочками,все роб так як ви усі тут радите ,а у мене виходить такий казус.

    ---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

    [​IMG]Це деякі з моїх квітів
     
  19. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дівчатонька а в мене цикас здох:girl_cray: просто взяв і засох....навіть не пожовтів як вони люблять......що з ним могло статись?
     
  20. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Florena, не знаю від чого то залежить. моя мама теж колись взяла щепку з грубого дерева. а в нас воно росло покручене і якесь нещасне. мусили викинути.
     
Статус теми:
Закрита.