Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчатка, а порадьте мені ( тій хто про квіти і догляд немає зеленого поняття) .
    1. Вазон, який би жив на балконі, великий щоб такий був. Балкон зашклений, але без підігріву.
    2. Вазони для ванної кімнати.Такі невеличкі, щоб на поличках можна було поставити
     
  2. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Форумляночки! Може, хто зіштовхувався зі схожою проблемою: сохне і жовтіє юкка. Пересаджена в срок, поливаєм в норму, кімната не жарка, а в неї що не день-то новий листочок жовтіє... :sad: Чоловік тим дуже побивається-то його дітище, хочу якось допомогти... :girl_tender:
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    він там має через зиму теж стояти? якщо так, то хіба щось з листопадних фікус, лимон... можете ризикнути і завести цимбідіум (теж з орхідей), але треба буде від прямого сонця затіняти.


    світла там достатньо? можете завести венерин волос (адіантум), щось із папоротей, циперус, калізія, папіруси... зрештою, якщо освітлення хороше, можете також завести ті ж фаленопсиси, не осбов"язково стрілку підв"язувати, вона може і спадати вниз, щоб місця не займало.



    [​IMG]

    а шкідників не видно на ній??
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ну так впринципі....а лимон точна можна? то супер, бо дуже мені вже лимончики подобаються!

    освітлення там штучне.
    А чи достатньо? як визначити?.. відразу зверху над поличками є підсвітка, то впринципі думаю світла досить..

    Дякую за поради!
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дуже навіть можна, бо якщо він через зиму скидає листя в холоді, то потім краще плодоносить :) головне, не заморозити його.
     
  6. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ні. :sad: Зі шкідників хіба кошак наш коло неї іноді ходить...
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    а ви його водичкою, з псикалки..! :girl_crazy:

    може, полили холодною водою, а ще й в кімнаті холодно було? і взагалі, як часто поливаєте?
     
  8. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Еммм.... варіант з поливом я щось добре не продумала...
    Юкка-то один з мужових "скарбів"-як і до машини, до неї він мене не підпускає... :girl_crazy: Певно-таки нахімічив з поливом, бо бачила як воду з крана носив... :)
     
  9. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    продаються спец.лампи, які дають необхідне світло рослинам (можна в магазинах з рибками придбати), вигладають як лампи денного світла невеликого розміру , можна десь замасковано прилаштувати))
     
  10. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    в мене Доктор Фолли , просто там пише в інструкції оприскуватии верхню, листову частину рослинки, при тому не пише нічого не пише, що там якісь лишаться білі розводи. Я вже так оприскую цілих 2 місяця, воно нічого не шкодить, проте всі питають чого такі розводи білі. При цьому пустило ще + 2 цвітконоси, і буде в мене 4.
    ще напевне спробую ваші засоби. А чому ви чергуєте? то так треба? чи просто так?
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Chereshka, Доктор Фолі класна підживка, сама її люблю, а чому плями - направду, не знаю... може, то не від неї, а від звичайних оббризкувань? чи від поливу?

    а як часто бризкаєте?


    клааааас, у вас буде орхо-рай :girl_tender:


    а я чергую просто так, просто зараз одного "хорого" виходжувала, то для нього кеміру розвела, і вже мусила її видати всю, щоб не пропала. Вийшло, що намішала :)
     
  12. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    та не раз в тиждень завжди по суботах, а роблю занурювання раз в два тижні і всьо)))
    ви мене підбодрили, а то думаю раптом воно якесь браковане))))
     
  13. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчатка, допоможіть!! У моєї кімнатної троянди листочки по краях стають коричневими (так ніби сохнуть з краю), а деякі листочки просто жовтіють (не сохнуть) і опадають, а недавно побачила, що у лимончика (вирощую з зернятка) - теж така біда. Що воно хоче???:dntknw: Може в когось таке було? Підживлюю, підливаю, пересаджую, ніц не помагає:sad:
     
  14. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Може повітря засухе, в мене в опалювальний сезон тоже буває таке з деякими вазонами. також добре подивіться чи нема шкідників знизу під листочками, вони також зимою люблять заводитись.
     
  15. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А у мене проблема з фіалкою (сенполією). Купила її в жовтні, привезла додому, вона мала багато бутончиків і декілька вже розквітлих квіточок. Простояла два тижні, розпустились ще п"ять-шість квіточок а решта бутончиків взяли та й засохли :sad: Що це може бути?:dntknw: Листочки пружні, ростуть, підливаю фактично раз в тиждень, воду лию в піддончик, вода не холодна, джерельна, шкідників нема. Стоїть в кухні на вікні, світла достатньо, не холодно. Підкажіть :umbrage:
     
  16. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    на рахунок троянди і лимончика.може це така реакція на воду з крану? спробуйте відстояною чи фільтрованою поливати
     
  17. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Вчора мені подарували таку красуню :girl_tender: не можу натішитись:girl_dance:
    [​IMG]
    так як в мене це перша орхідея, то боюся, щоб їй не нашкодити. У нас в хаті трошки холодно, а пише, що вона любить тепло, і ще в неї деякі листочки пожовтівші, якісь такі непружні. Коріння ніби добре, зелене, грунт мокрий. ЇЇ підливати - коли грунт стане сухим? І ще мені разом з нею подарували горщик з таким дном
    [​IMG]
    я налила на низ води, щоб була вологість, надіюсь, я правильно зробила?:girl_nea:
     
  18. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    моя кімнатна трояндочка - то взагалі багатостраждаль рослинка: позаминулого літа поїхала на місяць на село то мама забула її поливати - в результаті я коли приїхала побачила поністю зісохлі листки.....ВСІ!!!!:eek:...але стовбурці були зелені, я листя викинула а саму рослинку почала оприкувати і вона віджила :yahoo:првда потім в неї почався період спокою і листя не було вже таким пишним. Минулого літа було відчинене вікно і на неї напав павутинний кліщик - помила щедро господарським милом і пройшло!!!А цього літа - то вобше капець - напала ПОПЕЛИЦЯ!!!:wacko1:sad:хто не знає - то такі зелені букашки які присмоктуються до листя і рослинка гине)Боротьба з нею - то справжній жах. Миття з милом в 4 прийоми не допомагало (через деякий час зарази поверталися), як тільки виростуть нові пагони обсідають їх так що "без слез не взглянеш":sad:, довго думала, що робити а потім взяла в свекрухи отруту, якою вона помідори кропила, навіть не знаю що воно таке і від чого. але запах такий що :bad:Спочатку з чоловіком змили ту всю гадость під проточною водою з госп милом, а тоді на балкон і попшикали. Ура помогло!!!!!!!!! Так що чим вони тільки не хворіли :girl_impossible:зате тепер чистенькі - це точно, видно якесь термоядерне обприскування було....Ааа ... ще
    згадала одного разу побачила білих червячків які спокійненько повзали по грунті, але їх легко вивела декількома тоненькими кусочками дьогтьового мила.
    п.с. А підливаю завжди відстояною водою, правда зараз перестала оприскувати, подумала, що в них період спокою почався, але напевно треба, так?
     
  19. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    У мене пропадає кротон, я його перевезла з одної хати до другої, він простояв десь місяць, може більше, а тепер опустив листочки, вони стали дуже мякі, я переставила його на підвіконня, бо думала, що може йому світла мало, але нічого то не дає. А ще я підлила його підживкою для квітів, може не варто було? Може хтось підкаже, що з ним робити?
     
  20. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Мій кротон любить тільки теплу воду. На холодну реагує опущеними листками. А ще може ваш просто реагує на нову хату, акліматізація)))???
     
Статус теми:
Закрита.