Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    по-перше, зміна місця для рослини теж стрес, по-друге, при переїзді рекомендують тиждень-півтора не підливати або звести до мінімуму підлив, по-третє, щодня то зачасто - може коріння загнивати(( підлив спробуйте замінити оприскуванням і поставити пальму подалі від вікна і батареї.:girl_smile:
     
  2. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ще розповім про свого кротона. Два роки тому, цей прекрасний вазон зацвів, хоча не відноситься до квітучих рослин. Моїй радості тоді не було меж :girl_smile:, хвасталась усім знайомим. Але після свого цвітіння вазон раптово почав пропадати :sad:, такий красивий був висотою вже десь до 80 см., розлогий, мені так і не вдалося його спасти :sad:. Пізніше моя знайома, продавець з квіткового магазину сказала, що не треба було давати розцвісти квітам, зразу обрізати випущений квітонос. Якщо в когось зацвіте кротон, то краще не милуватись квітами, а зберегти рослину.Ось його фото, це він тільки почав розпускати квіти, вони чимось схожі на квіти липи:

    [​IMG]
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ух ти, я й не знала, що він може зацвісти...В мене такий роста вже кілька років.
    Маю іншу вихвалялку, моя орхідея зацвіла відразу після того як скинула старі квіти, ще й одну гілочку випустила...красуня:girl_in_love:
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    а я обожнюю заміокулькас, він теж не часто цвіте, але у нас на роботі він кожного року зацвітав 2-ма квітками)))
     
  5. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    але то красотіща, тож треба, що не листок то орхідея :girl_in_love:,на миколая вже собі такий вазон замовила, дякую, що показали фото
     
  6. fynni

    fynni New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата порадте де можна купити деревце-лимона? І як за ним доглядати?
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    пальма не любить підливатись кожний день. Коли я купляла пальму, то продавець взагалі казала підливати 2-3 рази в місяць.
     
  8. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Для мене це теж один їз улюблених вазонів, я б дуже хотіла побачити його квітки, може мій теж колись зацвіте:dntknw:.


    буде прекрасний подарунок :good:



    це залежить від пори року і температури повітря в кімнаті, зимою я теж поливаю свою пальму 3-4 рази на місяць, а літом 3 на тиждень.
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Соррі, не витримаю, скажу - маю кротон вісім років виріс вище людського росту, широкий, десь став вже більше метра шириною і цвіте постійно вже років з п"ять і з кожної дорослої гілочки. Буває що увітуть одразу всі гілки. Десь в цій темі раніше виставляла його фото - пишна і здорова рослина. Тому дуже дивуюсь коли чую знов ту байку про квіти.
    І ще одне. Влітку на вулицю виставляла свій лаврик і аж тільки зараз побачила що підчепив щитовку, бо має троха липку "росу" і оті бляшки на гілках. Лікувати мені його ліньки, як хтось вміє то лікувати - забирайте, віддам за шоколадку. Рослинка десь сантиметрів 20 висотою, крону має з багатьох гілочок - виглядає гарно, не є змученою чи виснаженою.
     
  10. halochka

    halochka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    а у мене ще один гібіскус розцвів, я його забрала в коліжанки, вона його хотіла викинути, бо виріс високим а листочки тільки на верхушках (вигляд у нього не ахті), я його собі на роботу забрала, а сьогодні приходжу на роботу і аж настрій піднявся [​IMG], доречі, може хтось підкаже, як його розсадити (весною мабуть,б як не буде цвісти), і щоб він був низеньким і широким, а не високим і "голеньким" )))
     
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    можна купити в розділі барахолка, здається в темі інше
     
  12. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Можливо це і байка, напевно так співпало, що кротон пропав одразу після цвітіння, я не знала чому загинула рослина, а тут "добрі люди" підказали, от я й подумала, можливо і у тому причина.
     
  13. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ага, за 900 грн - всі побігли!:girl_crazy:
    можна лимонне деревце на Богданівській у гуртовні квітів - там є лимони і мандарини різних розмірів і ціни не такі страшні!
     
  14. fynni

    fynni New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Підтримую (ціна 900 і 700 грн. - косючі).:girl_smile:
    Можна точніше, де саме на Богданівській. І скільки приблизно вони вартуюють, а то хочу на подарок купити!
     
  15. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ура в мене орхідейка зацвіла тішуся, як слон)))

    [​IMG]

    ще фото зроблю коли всі будуть файні розцвивші
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2010
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    видно, що ваш з моїм змовився - в мене та сама картина, тільки в іншому кольорі :)

    було-стало:

    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG][​IMG]
     
  17. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Бачу нині хіт-парад красунечок-орхідей то й я своєю похвалюсь
    [​IMG]
     
  18. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    про Богданівську - пишу в пп, щоб за рекламу копнячка не дістати:girl_crazy:
    там ще поруч сувеніри є, і меблі гарної якості в сусідніх приміщеннях...
    дівчатка, кому ще написати? стукайте)
    там гарний вибір рослинок і персонал привітний))))
     
  19. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Скажіть будь-ласка, чи ви чимось її піддобрюєте? Бо в мене така проблема, що я оприскую таким розчином, купила в магазині, але воно лишає такі сліди якіто білі.
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    так, зараз Епіном чи Кемірою (чергую), але потрохи закінчую, на зиму не рекомендують годувати. А який у вас розчин? симі розводите, чи готовий? бо плями можуть бути від поганої води. В будь-якому разі ті плями треба витирати.

    Ага, ще згадала: "хворого" фіолетового годую по листку водою з цукром. Але теж, за якийсь час треба змити все.
     
Статус теми:
Закрита.