Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG] це моя бегонія
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG] це банан і молоденькі кактуси
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG] це рео. Ще б вам почіпляла, але інтернет прохи слимакуватий а вазонків повно (у нас чотири кімнати і усі я заставила вазонками, а так як місця на підвіконниках вже мало, то тепер у мене пунктик садити великі вазонки у великі глечеки, навіть два маємо у кошиках і ставити на підлогу, в нас навіть ялинка росте, а ще маю лаванди. Ось такі[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Банан купували? Бо я виписувала насіння, оброблене, гранульоване, гарно сходило, а через рік починало чахнути і пропадати. От думаю купити рослинку, але може банану мої умови не по носі, тобто не по листі. :xaxa: Як він у догляді, хочу думку практика, а не науковця-біолога-книжника, бо вже поначитувалась:8:
     
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Купила його випадково у нашому квітковому на ринку, він мав лише чотири листочки, але дуже симпатичні, ціна була не кусючою - 15 грн. тож я вирішила ризикнути і придбати собі ту екзотику.
    Купила я його восени минулого року (зараз йому рік), батареї палили немилосердно, тому певно йому з одного боку було добре (нагадувало рідні тропіки) бо тепло, а з іншого, ні - бо почали сохнути листочки. Не довго думаючи, запхала вазон в низенький піднос з бортиками (можна і у миску) налила туди води, щоб була вологість нормальна, і листочки перестали сохнути. Так у підносі з водою він ріс до літа. Літом забрала піднос і оприскувала кожного дня. Зараз теж поливаємося кожного дня. Влітку були у нас якісь кліщі на листочках, в неті знайшла про них, вони типово бананові, обробили ми їх якоюсь пшикавкою органічною (якісь такі мікроби що боряться з тими кліщами)і вони щезли, тепер пересадилися і ростемо. Росте ривками, може за тиждень 2 листочки випустити а потім місяць не буде жодного, не знаю від чого то залежить. Але росте порівняно з іншими швидко. Жіночка в якої купила сама флорист зі стажем і має такого вдома, каже що виросте більше метра але десь зо три роки треба чекати, в мене тільки рік, то сантиметрів (зараз міряю...) 30 є! візуально він вдвічі більший ніж той який я купила. Листочки дуже гарного кольору, нижні відсихають а стовбур товстішає і лишається така гарна пишна крона з кількох листочків, одним словом пальмочка для мавпочок :). Я думаю що він не є надто вибагливим, головне - щоб у вас було південне вікно, хоча зараз він у мене стоїть на південно-західному, бо південні я заставила більш примхливими кадрами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    От південного вікна в мене нема, всі південно-східні і південно-західні. А такий як у вас 30см-вий бананчик у нас вартує 45 грн.
     
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ну то я вже виростила його на 30 грн. :) Можете на південно-західне поставити, мій там уже четвертий місяць стоїть і ніц не каже що йому там погано, два листочки навіть був випустив, але зараз у нас затишшя:ninja:, але на зиму то і не дивно, вони усі через брак сонця перестають рости просто собі зимують:) До-речі на південно-східне можете заміокулькас поставити, в мене він взагалі в кімнаті стоїть а не на підвіконнику, і дуже добре чується :)
     
  8. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Суперова квітка! Мені чоловік на "день Матері" в травні таку подарував, то вона цвіте ще дотепер (тільки квітки рожеві).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Заміокулькас в мене добропорядно:) росте на підлозі, де сонце тільки з 9 до 12 ранку. Файний такий і колір насичений. До улюбленців він не належить, то й не вередує.:xaxa: А от з пахірою то троха носимся, пирскаєм. поливаєм по годинах. Аякже, вирощене з трьох патичків і самотужки у косичку заплетене! Треба сфоткати і виставити.
     
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    обов"язково покажіть, бо я все приглядаюся до них :)
     
  11. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG] - пахіра, вирощена із щепочок і власноруч плетений у косу стовбур. Коса така кривенька троха :o:):):)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    порадьте якісь гарні рослиночки, які найкраще зберігаються.. виділять багато кисню, позитивно впливають на мешканців дому... просто ще ніколи у свому домі не мала жодно рослинки.. ще як жила з батьками, то там у нас на кожному кроці.. хочу і все зелене царство, правда нічого в цьому не смислю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Опишіть як за нею доглядати? мені подарували таку червону,квіточки почали сохнути,я почитала,що треба сухі відрізати бо може хвороба якась напасти,відрізала,тепер просто листя..
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    І як за ним доглядати? Теж маю його,у бабок недавно купила.
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Сайт не відкривається. А пшикати ту бегонію можна? І де вона має стояти?
     
  16. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчатка-взонколюбителі :)dance::D), маю до Вас таке запитаннячко: чогось мій кротон кинувся в цвіт, і так вже зо 2 місяці. Кажуть що таке може бути в екстрим-умовах, то правда - я варвар для свого кротона???:scare: Чи не шкідливо для рослинки віком 2,5 року і ростом десь приблизно 95см (щойно поміряла:p) таке явище він же декоративнолистковий???
     
  17. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Щодо бегонії... Квітучі бегонії в більшості випадків на зиму відцвітають і наземна частина відмирає ( так як глоксинії, каладіуми). Як починає сохнути вже конкретно, я відрізаю стебло, виношу в темне прохолодне місце (на низ шафи на сходовій площадці), а в лютому дістаю, поливаю-підживлюю - і через три тижні ще краща квітка. але є бегонії квітучі з меншими квіточками, які на зиму не відмирають, а припиняють рости. В будь-якому випадку, бегонія - живуча рослинка, так що не бійтеся, хай просто відпочине. А, і пшикати бегонїї взагалі не бажано, а особливо на квіти. Для зволоження краще поставити воду у декоративному посуді.
    Якщо цвіте кротон, це дійсно погано для вазона, після цього він може скинути листя. Цвіт треба обривати ще в пуп"янку, а якщо продовжує випускати, то зрізати вершок (будете мати щепочку) і він повинен припинити випускати цвіт. І ні в якому вигляді не підживлюйте.
    П С Це я не тільки з досвіду, ще у мене є чотири книжки по кімнатних рослинах, я на них троха поведена:o
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Найбільш стійкі у мене особисто то шеффлера, різні види драцен, кротон, монстера, красулла (грошове дерево). Найбільш вредні то марантові - хоч і гарні дуже, але треба дуже високу вологість постійно, навіть зволожувач не дуже помагає. А найбільш освіжаючими вважаються хлорофітум, фікуси, спатифіллюм, драцени, диффенбахії. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Софія-Соня, ваша пахіра - просто супер, а в"язати її не важко було, бо я теж приглядаюся до них і власне до щепок, бо сама вона готова зараз дорогенько кощтує :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дуже дякую!!!
    а які з них зе бест для квартири великого міста і найкращі для її жителів? :)
     
Статус теми:
Закрита.