Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ого, половину з названих вами квітів, шукатиму гуглом :girl_haha: темна я
    коліжанка радила майори
    висаджуючи різнокольорові квіти в вази-горщики, виходять надзвичайні букети
    проте, я не виношу їх аромату :girl_cray:
     
  2. Candygirl

    Candygirl New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Надзвичайно, я такої краси ще не бачила. :girl_spruce_up:
     
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Теж садила насіння сульфіній - все зійшло, правда базарні всеж-таки міцнішими виглядають.
    Цього року теж хочу садити на балконі квіти у ящику, та незнаю які вибрати, бо південна сторона, горять деякі квіти в хаті на підвіконні, а на відкритому сонці - взагалі переживаю чи добре їм буде. Та й земля за день висихає дуже.
    Хотіла б знов сульфінію, але невпевнена щодо жари, чи вона витримує.
     
  4. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    о, дуже дякую :girl_smile: насправді це не складно, просто весною трохи потрудитись - вибрати насіння, посадити і потім підливати рясно :girl_crazy: і добрива, квітучі люблять багато добрив. і доречі мала для петуній-сульфіній гарне польське добриво (такий червоний пакетик, суто для тих квітів), від нього гарно цвіла, кожний полив треба давати.
     
  5. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    У мене теж південна сторона і я кілька років експерементувала:girl_in_dreams: з різними квітами в тому числі з сульфініями і петуніями.І зараз вирощую тільки пеларгоніі.Від пекучого сонця їм тільки краще, а з поливом - то їх краще підсушити деколи, а ніж перелити.А щоб так швидко не пересихали то горщики ставлю у довгий(білий) ящик і поміж них насипаю торф, а вже тоді виставляю на підвіконник зовні.Таким чином торф не дає перегріватись коріннюю, а ще коли поливаю, то торф зволожую теж.Підживляти треба теж постійно щоб гарно цвіли.І вони цвітуть гарно і постійно до морозів.Єдине, що їх потім треба занести до хати і це проблема коли нема де тримати ту всю красу.Але раджу спробувати вони є дуже різні по кольору і розміру.:girl_bye2:
     
  6. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дякую за пораду ) Хочу уточнити - пеларгонія ота така з дрібним листочком, чи підійде герань?
     
  7. Candygirl

    Candygirl New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Це моя лілія так розцвіла))))):girl_in_love:[​IMG]
     
  8. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Так, вони дуже гарно цвітуть і рідко((, а потім залишається тільки стовбур((( Ці квіти справді чудо!
     
  9. Candygirl

    Candygirl New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Так, в мене на роботі вона зовсім без тих своїх листків лишилась, мені радили вже її викинути, але я залишила, і стояв пустий вазонок, а потім десь через місяць почала листя пускати і бутон разом з тим:girl_spruce_up::girl_crazy:
     
  10. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    як ви їх садили, під плівку? глибоко в землю? саме про сульфінії йдеться чи і петунії висаджували?

    Хочу теж цього літа попробувати із пеларгоніями. А їх з насіння не висаджують, лише із пагона? А ще читала про ампельну пеларгонію, дуже гарна вона, звисаючі пагони має, бачила її насіння, дороге воно, ще й до того казали, що не сходить. Чи ви садили таку пеларгонію?
    А щодо зими, то може їх можна пообрізати, залишити невеличкі кущики, щоб потім на весну знову собі росли на балконі.
    А ще пеларгонія має специфічний запах, що теж не кожен зносить :girl_in_dreams:
     
  11. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    я свої орхідеї раз на 3-4 місяці мию в теплому душі. Одна орхідея почала загнивати (діти втопили її))))), то я просто викинула все, образала коріці всі повністю, залишила тільки листочки. Поклала на тарілочку на підвіконня. І от за 4 місяці вже є 2 корінці, 1 новий листок, і стебелька 2 показуються. Відживає)))))
    А взагалі орхідеї цвітуть 2 рази на рік (принаймі в мене так)
     
  12. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Купляла насіння сульфінії, та садила в одноразові стаканчики без плівки, просто в землю, не глибоко.
     
  13. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Пеларгонії(або герань)дійсно мають свій особливий запах особисто мені він навіть подобається, а от наприклад мій чоловік завжди бурчить коли я щось роблю з ними:girl_haha:На рахунок обрізки їх осінню, то я б не радила, я сильно обрізаю в лютому(саме вчора я це і робила), тоді вони гарно кущаться і мають силу цвісти.З насінням я теж ніколи не бавлюсь бо це довго чекати на цвітіння, а роблю щепочки(молоді гілочки) вони дуже швидко пускають корінці у воді і вже за 3-4 місяці є пишні і квітучі кущики.Ага ще маленький секрет - ніколи не садіть їх у великий горщик бо будуть погано цвісти.:girl_wink:На початок можна купити гарний кущик шукайте мініатюрку, якщо на вікно - вони низенькі і не заважають, а ще наробіть собі щепочок може у когось з ваших знайомих є пеларгонії.Спробуйте я впевнена, що вам вони сподобаються як мені:girl_claping::girl_bye2:
     
  14. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    пакет грунту, трошки підігрітий на теплій підлозі, висипаю в подовгастий ящик
    декілька разів струшую грунт, щоб чуть втрамбувався, але без рук :girl_smile:
    висіваю насіння групами по кольору просто на грунт, не загортаю, не притрушую
    накриваю ящик склом, ставлю на сонячне вікно
    при потребі, але не менше одного разу в день, оприскую пульвизатором
     
  15. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Допоможіть:girl_cray: мою орхідею обсіли якісь білі "мутанти" з маленької цяточки виростають здоровені жуки і обсідають всі вазанки і квітка сохне!!! Пробувала і мити і купила якусь призкалку від жуків і нічого не помагає!!!! Шкода викинути бо це подарунок, але вона мені заразила вже 4 інших квітки!!!!
     
  16. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    спробуйте її пересадити. Купіть новий грунт для орхідей, прокипятіть його, дайте обсохнути. Потім пообрізайте корінці орхідеї, помийте її, але щоб в листочках незалишалося водм, присипте ранки потовченим активованим вугіллям, прокипятіть горщик. Пересадіть і чекайте. Мало би допомгти.

    А що з іншими квітами робити я незнаю. В мене тільки орхідеї.
     
  17. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дякую. обов"язково спробую, а ще можна їх купити в жіночок які самі вирощують такі саджанці маленькі.
    ще маю велике бажання купити цю ампельну пеларгонію, як щось гарне з неї виросте, то покажу згодом:girl_smile:
     
  18. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А як виглядають ті жуки хоч приблизно?Бо я орхідеї вирощую 7 років але з чимось подібним не зустрічалась.Пошукаю чим можна вам допомогти бо і самій цікаво.А може сфотографуйте їх так би було ще зрозуміліше
     
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    І я на рахунок орхідеї.
    Мені подарували рік назад, вона тоді якраз мала квітки. Коли ці квітки опали за деякий час (за місяці 2-3) вона знову зацвіла, було квіток десь 25. А як ці опали, то все - капець. Листки ростуть регулярно, десь вже 5 нових повиростало, але стебла висохли повністю. Спочатку висох один, а тепер і другий весь жовтий...
     
  20. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    вони з маленької білої цяточки виростають купками білі, трішки волосаті з вусиками мутанти і квітку обсідають таким як мохом чи паутинкою, а саму квіточку обвертають тим і вона відпадає. Вони всюди і на листі і на квіточках і в грунті і з орхідеї пересіли на ін. вазони але не на всі а на ще одну орхідею і незнаю як називається росте з цибульок але така як пальма, бо на підвіконні ще стояла лілія і фіалка і декоративну каллу не перейшло????????????Вдячна Вам!
     
Статус теми:
Закрита.