Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Не спішіть викидати! спробуйте відрізати все гниле і ще посадити! Я вже писала вище - в мене теж стовбур був вигнив, але нічого, потім прийнявся....Гірше вже й так не зробите....
     
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В мене теж була така ж проблема з юккою, то я її відала своїй мамі (бо немала часу з нею "бавитися"). Мама ту гниль із стовбура акуратно почистила, купила новий горщик, додала свіжої землі, посадила ту юкку а зверху трішки присипала пісочком, і зараз вазон гарно виглядає і ніц йому не бракує. Не спішіть викидати, почистіть гниль і створіть комфортні умови перебування, і можливо Ваша юкка знову Вас потішить.
     
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Гарна порада. В мене драценка колись дуже розрослася, то я ті гілочки пообрізала та посадила в один горщик. Виросли дуже пухнастими та симпатичними.
    А я сьогодні купила пакетик петрушки, посіяла в горщик, і помідор - черрі... Літом може на балконі будуть рости. Буде компанія моєму лавру і розмарину :girl_cool:
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Мої Красуньки :girl_in_love:

    [​IMG][​IMG]
     
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дуже схоже, може то і воно. Тільки в мене ось ті перетинки на листках не так сильно виражені, але то можливо особливості догляду. Дякую, тепер хоч буду знати як то чудо називається.
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Такі файнюні!:) Тьфу-тьфу!:) А як часто вони у вас цвітуть?І чи піддобрюєте добривом?
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ой,не питатйте,вчора вночі чоловік скинув майже обидві з піддвіконника...... :girl_cray:

    і тихенько то все поскладав как нібудь, позамітав і ліг спти....
    я зранку встала і довго до тями приходила шо то сі стлао....
    біла дуже висока,впала на фіолетову,а фіолетова впала на землю, земля практично з обох повисипалась.....
    ой,я тільки після першої до них взялась, як могла подопихала землі, фіолетова дуже поранила одну гілочку, біла взагалі втратила рівновагу,мусіла її прив"язати....

    :girl_cray::girl_cray::girl_cray: ті чоловіки,як шкідливі коти,от чого мені зразу не сказав.........
     
  8. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дуже шкода,такі гарненьки і таке лихо:girl_sad:
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Мене знов на якусь екзотику тягне... Побачила в неті що вдома можна ваніль вирощувати. Це орхідна ліана, але вдома цілком можливо побачити її цвітіння та отримати оці ванільні стручки, що використовують як спеції. Єдине що росте величезною та любить багато сонця і вологи. Є ще міні-версії, але незнаю чи їстівні.
    От тепер таке хочу додому...
    Як хтось побачить в магазинах, скажіть будь ласка, де продається :shy:
     
  10. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ще хотіла спитати, чи хтось знає де можна придбати органічні добрива для рослин. Я маю на увазі такі якими можна підживлювати їстівні рослини. Наприклад лавр чи розмарин. Троха маю таких вдома, але підливатими хімією не хотілося б. А сама робити не вмію, та й не маю з чого. Напевно щось таке має бути готове?
     
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    не знаю може хтось тут вже про таке писав, але поділюся в чому живе моя орхідея (доречі скоро має зацвітати, потім поділюсь красою в фотках :) Так ось на виставці в Спартаку купила гідрокристали, така штука класна, засипала в скляний горшик і поставила туди пластиковий горшик з орхідеєю, тепер моя красуня бере з тих кристалів стільки вологи скільки їй треба, так це ще естетичніше виглядає ніж звичайний пластиковий горшок, ось
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    чогось захиріли мої юка і фікус... у сильні морози в нас на підвіконні було... не найтепліше:girl_devil:
    може вони замерзли? що їм робити?
    а!... посіяла кріп і петрушку у горщик, а зійшли, як каже дівчинка, що по господарству мені помагає: помідори і цукровий буряк:girl_crazy:
     
  13. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А потім планували десь пересаджувати? В мене теж петрушка зійшла, думаю чи на балкон у ящики висадити, чи буде їй достатньо місця в ящику?
    А ще зробила експеримент - посіяла насіння помідорів з Арсену. Такого як виноград, незаю як називається, здається "черрі", то два зійшли. Думала не проростуть. Хочу їх в горщику лишити, подивлюся чи буде родити. Як зійде багато, то можу поділитися. Дядько мій такі колись вдома виростив, але у відрі великому ріс... Я у ведро садити не буду, але теж щось велике треба. :girl_crazy:
     
  14. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я жалілася, що мій фікус скинув листочки :girl_flirt: але й надалі продовжувала його підливати. Сьогодні зранку побачила 4 нових листочки :girl_claping:, віджив мій фікус Бенджамін, тішуся з того приводу.:xaxa:
     
  15. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ось покажу яка краса в мене на вікні цвіте, і ще 5 шт має зацвісти
    [​IMG]
     
  16. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    а чи хтось захоплюється вирощуванням квітів для балкону? зараз якраз починається сезон :)
    поділюсь своїми квіточками із минулих років, дуже хочеться вже пошвидше знову мати таку красу на балконі:
    [​IMG] [​IMG]

    в кого які ідеї на це літо?
     
  17. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    яка краса:girl_in_love:
    а ви сульфінію-петунію (якщо не помиляюсь, червоненьку) з насіння вирощуєте?
     
  18. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ні, це куплена готова розсада. пробувала сама вирощувала, мені абсолютно нічого не зійшло :girl_flirt: не знаю чи то насіння було неякісне, чи то я щось не так робила. Хочу цього сезону знову пробувати сіяти.
    Може хтось знає як це добе зробити?

    Хотіла купини недавно насіння пеларгонії (ампельної) так продавець мені сама каже: "не беріть, бо не зійде..." отож невідомо яке насіння є куплене :girl_sad:
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2010
  19. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    минулого року сіяла насіння сульфіній, котре восени назбирала з квіток, що відцвіли
    отримала дужеее багато розсади, проте самі рослинки були якісь кволі, мало цвітоносили, не могла дати раду з попелицею
    цього року вирішила далі купувати :girl_sad:
    сіяти потрібно в січні-лютому (з власного досвіду, в лютому сіяла - цвіт у липні, трохи пізно)
     
  20. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    думаю, спробую знову садити, але купляти теж буду.
    перевірили вже на власному балконі, що найкраще та невибагливі - чорнобривці (відкрила для себе сорти "гном", вузьколисті "лу-лу"), портулак, гвоздика китайська, алісум (лобулярія), флокс, настурція іноземна. це ті, що відносно легко зходять та потім гарно тримаються протягом літа.
    може ще якісь порадите невибагливі квіти?
     
Статус теми:
Закрита.