Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    хоч буду знати, як називається

    знаєте, переглянула квіткові форуми, фото - не схоже це на гусманію
    може, ще хто які варіанти підкаже?
     
    Останнє редагування: 8 Січень 2010
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    на мою думку схоже, тим більше , що ви кажете, що була квітка всередині. повторно - не бачила щоб цвіла. так те листя саме собі й росте.
    [​IMG]
     
  3. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Це точно гусманія. В мене теж така була.
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    але в неї якесь таке тоненьке стебло, зовсім не таке кущисте, як в тих гусманій на фото.

    припустимо, що то вона - тоді, я так розумію, що може бути шанс на цвітіння в того нового відростка?
     
  5. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В мене вона була на відростки багата, та так і не зацвіла. Чекала-доглядала... все ж таки позбулася цієї квітки
     
  6. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А може це амараліс, він може не цвісти більше десяти років.( погугліть)
     
  7. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Oddly, це точно не Гусманія а амариліс (хоч точно не знаю як називається ця квітка). А корінь у вас цибулька чи грубі корінці?
    В мене є така ж сама квітка, якщо це цибулькова рослина вона потребує зимового періоду спокою.
     
  8. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    То точно не гусманія, схоже більше на амариліс або на його різновид.
     
  9. Natalisb

    Natalisb New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    судячи, з опису таки то амареліс, або гіпеаструм, спеецифіка повторного цвітіння - дати відпочити цибулині, і дійсно почитайте в неті детальніше. А те що листя витянулось - ознака недостатнього освітлення.
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Якщо це цибулькова рослина, тоді розкажу як я за нею доглядаю.
    В жовтні місяці обрізаю усі листочки і горщик з рослиною опускаю в теплий підвал (тампература повітря ніколи не опускається нижче 10 градусів), поливаю її рідко, а витягую на початку весни. Якщо це молода цибулька тоді вона випускає лише листочки, а якщо цибулина велика - стрілку з квітами. Влітку цибулину висаджую в грунт, а восени пересаджую в горщик.
    Цибулина в горщику має виступати з землі на 1/3 , а горщик в діаметрі ширший від цибулини на декілька сантиметрів (приблизно 3 см)
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А хто знає, що це за ростилка? І як вона розмножується? Чи не зашкодить їй прищеплення? Бо дуже вже вгору вигналась[​IMG]
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    це щось нове, такого ще не чула, можна деталі, скільки вугілля, одноразово його насипати, чи треба добавляти
    не гуртовому шуварі бачила, про ціну не знаю
    це однозначно лілія (чи амораліс), в нас таке саме чудо є. Зимою потребує спокою, або ще краще дійсно в теплий підвал
     
  13. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчатонька,може хто щось чув чи сам пробував садити декоративні полуниці?Вони так гарно ростуть в горщиках в хаті,мені ну дуже подобається)В експресі(газеті) продають саджанці на замовлення.Знайома купляла ті саджанці то ні 1 не прийнявся.Я собі замовила насіння такої полуниці,може хто садив з насіння такі полунички чи чув щось)Може хтось знає щось про висіяння чи догляд за такими полуничками)Буду дуже вдячна за допомогу)
     
  14. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Як це нове. Радять присипати зріз на живій тканині щоб не мокла та як профілактика від гнилі та грибків. Як відрізаєте корінець або гілочку в рослинки - бажано присипати порошком з активованого вугілля. Розтовкти таблетку маю на увазі. Єдине що як зрізаєте хворий корінець та потім присипаєте вугіллям - бажано одразу не підливати щоб не змити, нехай трохи підсохне зріз.
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    мені люба свекруха подарувала ще один шикарний фаленопсіс, сніжно-біленькі квіточки з ніжно-рожевою серединкою.... :girl_in_love:
    але мега високий, ледве витримує свою вагу.....
    гнеться в різні сторони,і таке відуття, що одного дня таки бухнеться з підвіконника. переставити поки ніде не можу,бо той підвіконник - вже супер перевірена місцинка, там їм комфортно,як ніде.
     
  16. MiraMax

    MiraMax New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Це у вас-драцента! А вгору так росте скоріш за все через брак світла.
     
  17. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Хочу в тій темі пожалітися на себе як дуже поганого цвєтовода: ну не ростуть в мене вазонки хоч вбий, я вже їх прошу і молю, але ніц з того. Порадьте будь аска може їх бі чимось підлити шоб росли трохи?
    П.С.Квартира в нас досить темна, але ту вже нічого кращого не придумаю: шо є то є.
     
  18. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А в мене така проблема,маю цикус та він весь пожовтів.Що то мені з ним робити не знаю:girl_sad:
     
  19. Candygirl

    Candygirl New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А в мене весь різдвяник обсипався, і великий і маленький, може воно так і має бути, зараз обидва стоять в темноті, підливаю час від часу, сипатись перестали. Може відживуть:girl_sad:
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дякую всім за варіанти з амарилісом - саме те!
    я прочитала, що він може цвісти по два рази на рік навіть, тільки не знаю, який в мене підвид.
    щодо коріння - то не знаю, яке, чи цибулина, чи перплетене. буду розкопувати ближче до весни.
    і буду добиватися цвітіння - це вже спортивний інтерес в мене

    ще маю питання про мандаринове дерево - купили два тижні тому - велика крона і красива, але на сьогоднішній день залишилось десь пару листочків - всі посохли і повідлітали, незважаючи на оприскування і спецдобрива.
    я дуже сподіваюся, що це нормально і всього-навсього результат адаптації до нового середовища, і якраз зараз період достигання плодів.
    сподіваюся, до весни почне випускати нові зелені пагінці.

    чи в когось таке було? заспокойте мене. бо на квіткових форумах читаю протилежні поради - заплуталася




    ви маєте на увазі різдвяну зірку? бо різдвяник - то трохи інша рослина, в неї не листочки і вони не обсипаються.

    в такому випадку можу сказати, що в мене відросли листочки і ціле літо прекрансо буяли, полив я не припиняла. потім прочитала, що на зиму треба зрізати стебло і в темне місце треба ставити - а на весну знову почне рости.
    я просто так і залишила на підвіконнику, де він і раніше стояв, але все одно поливала той патичок - він і виріс )))
     
Статус теми:
Закрита.