Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем fillette, 4 Березень 2014.

  1. Katalpa

    Katalpa Active Member


    А в інтернет-магазині Флоріум не дивились?
    Флориум - интернет магазин цветов и растений в Украине: доставка почтой комнатных растений и декоративных кустарников
     
  2. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Фікус Бенджаміна вирощувала два рази. З 6 черенків половина завжди виживала. Одного разу у воді коріння пустили, іншим разом відразу в грунт посадила. Так що реально. Треба з нарізаних черенків добре змити молочко перш ніж в землю садити бо плівка утвориться.
     
  3. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Хочу похвалитись азіатською лілією. Торік купила 2 цибулинки на базарі. Мали бути низькорослі рожева і жовта без запаху. А виросли одна низька оранжева без запаху, інша висока біла з сильним запахом. Ось зараз оранжевих вже дві і три маленьких, мабудь сіянці. На одній 5 пуп'янків а на іншій 4. В торішній землі ростуть, зимували на закритому балконі.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 6
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    дівчатка надибала ось таку красу
    Rehmannii-170x220.jpg Picasso-400x500.jpg Majestic_Red-280x300.jpg Black_Eyed_Beauty-280x300.jpg

    хтось має вдома, як вони себе поводять, скільки часу цвітуть?
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    мамі подарувала на дн. з того що вичитала, то в кінці осені їх треба викопувати, а на початку весни садити. "саджанці", незнаю як правильно назвати, тримати в холодному місці, ми тримали в холодильнику в контейнері де офочі-фукти, але після посадки нажаль жодного разу (за 3 роки) так і квіток не було, нічим покупним не удобрювали. в нас на вазонку було написано зантедексія)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене є біла кала. Подарували мені минулого року в лютому, цвіла. Ближче до зими всі листки пропали. Пересадила цибулини в свіжу землю і весною почала випускати листя. Зараз гарна, розрослася досить швидко. Поки що цвіту немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    От і я купила собі восени, але майже всі листочки посохли, залишилось два чахлика. Але я поливала її всю зиму. Так тих дві сиротки і ростуть, трохи жовтуваті. Не знаю, що тепер мені з нею робити. Може вона в тому ж горщику відновитися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. fillette

    fillette Well-Known Member

    @EineGuteFrau Може спробуйте пересадити в свіжу землю, мала б відновитись. Я посадила в той самий горщик, тільки землю іншу. Після того довго нічого не росло, поливала і думала що вже й нічого не виросте. В мене вона стоїть на сонячному вікні.
     
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дякую) в мене найбільш сонячне вікно на заході, там і стоїть. Треба таки пересадити її, може ще щось буде з неї.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дівчатка, хтось може взяти мої вазони на утримання? за місяяць що була в лікарні з малою їх і сушили і заливали. що буде далі і де я буду і скільки часу - сказати тжко але точно не до вазонів мені буде.
    чесно зізнаюся що зараз там стрибають подури.
    маю кілька мандаринок, камелію, фікус, спатіфілум, чахлика азалію, 2 фіалки простенькі, хлорофітум.
    міняю догляд на 6 пластикових кашпо дл орхідей (прозорих і не дуже, 2 малі, решта середні)
     
  11. basia

    basia Well-Known Member

    я мала Пікассо ( 2-га) в квітнику, цвіла гарно, догляд був звичайний. ( на жаль, цибулька змерзла в підвалі в ту зиму, що було -30 градусів). Потім купила білу, вже два роки в горщику, не цвіте. На зиму влаштовую їй період спокою. Цьогоріч висаджу в квітник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Підкажіть мені чи пеларгонія справді хвора. Погуглила, то схоже на грибкове захворювання. Оті фрагментики наче прозорі. На іншій пеларгонії знизу листочків були засохлі коричневі цятки, то листочки обірвала. Чи можна вилікувати якимись нетоксичними засобами? Купила здорову дорослу пеларгонію, то боюся щоб і вона не захворіла. IMG_0009.JPG
     
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Недавно ми тут обговорювали кали. І я розповідала про мою, яка помаленьку відмирала і мала лише два листочка. Я її поставила на далекому вікні в куточку і навіть не бачила за азалією, що там з тією калою твориться, лиш час від часу поливала. А сьогодні глянула, а там вже так багато маленьких пагонів. [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчатка, а яке конкретно добриво підійшло б для кімнатної бругмансії ?
    (ще не цвіла жодного разу)
     
  15. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Підкажіть чи ще може відійде засохше майже все листя папоротті? Підливати й далі може появляться нові листки чи гаплик?
     
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    я багато підливаю і оприскую, зараз в жару дуже сухе повітря тому і засихає папороть.

    Надіслано від мого LG-E425, використовуючи Tapatalk
     
  17. Zhaba

    Zhaba Member

    Допоможіть визначити хворобу. Мала дуже гарну пальму. Потім перелив, зміна квартири і вона почала вмирати. Листки покриваються біленьким зі сторони стовбура, відсихають. На мучницю не схоже мені. Пересаджувала, коріння обдивлялась. Пити взагалі не хоче. Пообрізала гілки і вкоренила їх. Все було добре кілька місяців і почалось знову.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  18. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Може хтось підказати, що це за житель в мене на вікні? Свекруха принесла від когось маленьку гілочку, я посадила і воно росло як скажене і через день треба було поливати, бо інакше листя зразу опускалися. І цвіте не перестаючи. Але тепер маю мороку: на веранді стало холодно, там нема отоплення, а квітка любить воду, то боюсь, щоб не замерзла і не згнила. На підвіконні біля батареі моментом жовкне і опадае листя( Вернула на веранду, але явно ій там теж недобре. От треба назву, щоб інфу в неті найти)
     

    Вкладення:

  19. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В мене живе на підвіконні біля батареї, поливаю щодня. Якщо пропускаю поливання, то листя також опадає. А взагалі рослинка живуча і швидко росте, періодично обрізаю її, то швидко випускає нові гілки.
    Наукової назви не знаю, але чула, що називають декоративною кропивою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Це колеус.
     
    • Інформативно Інформативно x 1