Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    цікаво, що надумали)
    а в мене питання-з якого віку стали самі спати в кімнаті? ну і чи реально. якщо наприклад ми спальню переробим в дитячу -щоб іграшки були тільки в дитячій.. чи мені ще рано про це мріяти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    MTbedroom11.png

    Шафу на стіну навпроти, але не впритул до вікна. Шафа буде глибиною десь 50-55 см, думаю, не критично. А отам в кутку відкриті полиці для книжок. Поличку між ліжками залишати?))

    Та ще не сплять, але старші (6 і 4 роки) вже весь мозок винесли мені тою "власною кімнатою". Про іграшки, то по-всякому буває, в 4 роки багато залежить, чи мама дуже строга:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    прикольно. і стіл під вікном..
    а ви не хочете між ліжками таку глибоку тумбу зробити.. не помню як називається. в срср були тахти з такими тумбами. зверху відкривались.. дуже зручно зберігати шось
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Думаю, що якщо там буде щось, то воно буде висуватися вперед. Типу карго в кухні, але для книжок.
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Уявила себе дитиною) я б не хотіла спати головою до голови. Типу щоб був вільний найближчий власний простір. Щодо тумби, я б робила, але щось в рівень з ліжком, бо зручно, щоб щось мін покласти зверху. Але чи не будуть сваритися за "право на територію", бо вона ж все-таки буде спільна. Можливо тоді ще одну таку біля ліжка біля дверей? То так, мої роздуми)
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та вони й не будуть так спати)))
    Кажуть, що людям комфортніше спати головою на північ, північ якраз до дверей, то ще один аргумент проти тої шафи біля ліжка в мене був.
    Я ще не вирішила на рахунок тої штуки і це ще не є на порядку денному. Але як будуть за щось битися, в мене ще є підвал і горище, там купа місця:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    @Haidee, я б ту полицю ліквідувала на користь шуфляди карго, так можна використати всю площу, зверху можна додати полицв паралельно ліжкам. А шафу можна звичайну кутову, гляньте в меблевих магазинах. Вона глибока і полиць багато.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2018
    • Корисно Корисно x 1
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ооо, не втрималась))) Ми з сестрою так лупилися, правда, то ще від характеру залежить, певно. Мама йшла з хати і казала: тіки не позабивайте одне одного. А якось я підбурила сестру чи ми обоє таке придумали:полягали на підлогу і прикинулись мертвими, коли почули, що мама вертається додому. Коротше, я була дурне на витівки, бо то не одне таке було, що я витворила.
    Вибачте за офтоп: не вмію з телефону заховати.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я другий день туплю на пункті про кутову шафу. Там до вікна від стіни 65 см десь. Можете показати ті кутові шафи, які маєте на увазі? Бо я собі уявляю ту конструкцію в більших кутах.
     
  12. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Haidee, в неті я знайшла кутову 70, 72 і 50 см.
    Цікавлюся такою в свою кухню-прихожу.Думаю, мають бути й інші варіанти. Або на замовлення.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    1-12141-2.jpg 1-12141-1.jpg
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    Оця має 70на70.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    я б залишала. Яке-не-яке зонування власного простору. Це я по власних відчуттях.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Для мене такого типу шафи виглядають надто масивно. І я дуже не люблю наглухо закривати кути, особливо біля вікон (то вже просто мої мухи). Але як варіант має право на існування:)

    Мені візуально подобається така конструкція. Теж схиляюся до карго, як @Raven пише.
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    бачила 50 на 50, збоку ще б додала полиці на іграшки, а з іншої сторони стіл, воно не закриє кут, а зробить гарний куток. я дивилась таке в брв, здається адам та серія називається, там класні ліжка і всякі полиці-тумби до того є
     
  16. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Не знаю, мені здається, вона займає мінімум простору при максимум вмістимості.
    Ви просто питали, яке то, я показала)
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та я тільки "за", щоб показувати варіанти:) просто в мене інші вподобання щодо меблів, а комусь буде корисно.
     
  18. Magnolia

    Magnolia Active Member

     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Бо під вікном батарея. Головою до вікна спати зле, якщо ставити широкий стіл на двох дітей - то він буде впритик до ліжок, а я так не люблю, коли меблі так стикуються і утворюються якісь нефункціональні дірки. Ну і мені таке розміщення нагадує пологовий на Мечнікова)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Після такого аргументу вже й нема що казати ))
    Мені, навпаки, найоптимальніший саме такий варіант, (якщо метраж кімнати дозволяє), коли ліжка по обидва боки вікна, під вікном стільниця від стіни до стіни, під нею тумбочки з двох сторін, або, столів теж може бути двоє, по обидва боки, розвернуті "лицем" до стіни. Над столами, відповідно, полички, шафки і т.д.
    Але рада за Вас, що Ви вже знайшли для себе, більш-менш, прийнятний варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1