Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 15 Вересень 2009.

  1. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Юстя лише другий тиждень як ходить до школи,а в мене вже зовсім нема терпіння:girl_sad: .Сідаю з нею робити домашнє завдання і за хвилю починаю кричати :girl_cray:.Не розумію ,чому в моєї акуратної дитини ,виходять такі закарлючки ?Не хоче чи не може ?:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Карапузику бачили б ви мій почерк, з першого класу і донині. Мене питають чи я часом не лікар. Мама боролась з тим а потім змирилась і нічо виросла і вивчилась. Повірте для мене найгірші спогади з дитинства уроки і зла як оса на мене мама. а як ми математику разом робили вообще окрема історія я ж гуманітарій і для мене найлегша задача була страшним сном ( так і донині) так що все буде добре, закарлючки признак таланту-так мені колись сказала знайома психолог
     
    • Подобається Подобається x 20
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ми пройшли через те саме. Я поговорила з учителькою. Вона сказала, щоби тим зараз не перейматися, бо як на 6тирічну дитину Дарко чудово дає собі раду. І - о диво! - домашні завдання зі 40 хвилин скоротилися до 20. І дитина сама почала акуратно писати. Мабуть, то такий спосіб увагу привертати абощо. :confused:
    Так що вони і не хочуть, і не можуть. От як вийде. А на початках і не мусить бути ідеально. У мене був страшний почерк аж до 8ого класу, а потім виправила його й писала так, що ніхто повірити не міг, порівнюючи записи з 6-7го класу й 8го. ;)
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Може і перше, і друге... Але подумайте, якщо на неї кричати, можна відбити охоту до науки. Я деколи сама таким грішу, коли пробую навчити малу читати (причому це вона сама просить). Повторяєш їй сто разів, а вона на сто перший - ніби нічого і не чула... :suicide:
    Зараз вчуся тримати себе в руках, бо нічого доброго з того не виходить - вона тоді ще гірше починає плутатись.
    Зрештою, нас до школи відправляли у сім років, та й то не всі відразу ідеально писали (у мене і зараз почерк жахливий).
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    ранувато до дитини з таким чіплятись.

    Мене мучили дуже з почерком - маю дуже гарний тепер, але ліпше б хотіла мати більше спокою в 1 і 2 класах
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    О, а ще вам розкажу історію.
    У 5ому класі писала я твір про Захара Беркута (нігди не забуду:xaxa:). За зміст мама мовчки видирала сторінки зі зошита і я мала писати ще раз із нуля. Зі сльозами на очах я нарешті написала твір, який мама мені дозволила переписати у чистовик.
    Що вам сказати... я їй ДУЖЕ вдячна, що отим одним вечором мук і сліз відкрила в мені вміння висловлюватися на папері. Я після того писала такі твори, що їх усім за приклади ставили й зачитували на два класи, а якось було, що й на дві школи. І досі, коли мама показує мої твори своїм учням, вони не вірять, що то твори їх ровесниці. Отака моя мама молодець!

    Тільки до того вона ніколи мене за домашні завдання не картала. І за почерк ні. Просто, коли я йшла на олімпіаду, сказала, що такий почерк ніхто розбирати не буде, тому я ризикую не донести зміст свого твору до читача. Того було досить, аби мій почерк став великим і виразним, а до того вчителі жалілися й казали, аби я до кожного зошита додавала лупу. :xaxa:

    Ну, от я подумала, що теж спробую так, як мама. Не перейматися наразі.
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    ну моя приблизно таке саме робила, деякі зошити мали по 4 сторінки, і ніякої вдячності за це не відчуваю, мене досі пересмикує як це згадую
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    І мене мама так само мучила!!! Вчителька.... Мусіла по три-чотири рази переписувати зошити.... Ой, як собі згадаю! Але я їй дуже вдячна, бо всюди де б я не навчалася, в мене найгарніший почерк, принаймі так казали і вчителі, викладачі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    ггг, значить я сплошний талантіщє!!!!
    Мій почерк хіба з психіатром можна читати, от що значить перевчати дитину лівшу писати правою рукою.
    Малий теж пише лівою, але на щастя то зараз нікого не напружує
     
    • Подобається Подобається x 18
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Так у мене то було лише раз, один вечір за всі шкільні роки. І то був чорновик.
    Інші мої зошити ніколи не чіпали. І взагалі мені дали вільну руку в навчанні, не контролювали зовсім. Та й потреби не було, в принципі. До 5го класу й уже.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Моя мама теж рвала зошити:) за що я їй вдячна, хоч далі нахиляю не в ту сторону але хоч пишу акуратно.
    Я за те, щоб не переробляти дитині почерк, але якщо динина пише старанно і охайно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Я собі пригадала. Якщо щось виходило дуже шкарадно, то сама собі сторінки виривала, але дуже акуратно, бо за таке мене сварили. Ну, то я пізніше на місці помилок сердечка малювала. А ще пізніше навчилася акуратно викреслювати...
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Карапузику, я напевно була сама чемна і тиха дитина.. але коли сіла за каліграфії в старшій(чи то підготовчій) групі дитсадка - то в мене була істерика і в батьків теж))) не получалось ніяк.. гірше того - я відмовлялась писати, бо так як у виховательки в мене не получалось і все... не буду виводити))
    але то пройшло.. з часом малу суперську каліграфію) тому якщо ви впевнені в тому що ваша дитина акуратна і розумничка, то все в неї получиться... просто стимулюйте її, розкажіть, що якщо багато тренуватиметься, виводитиме на чорновику (можете завести окремий зошит для вдосконалення почерку), то в неї буде виходити як картинка... тим більше - гарним каліграфічним почерком всі захоплюються...(особливо в студентські роки, коли практично у всіх почерк стає лікарським :) )
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    ну от як на мене краще мати здорову психіку, ніж гарний почерк

    Просто діти різні і одним (як моєму чоловікові) виривання сторінок по-барабану, а в мене ледве істерик не було. І жоден почерк цього не вартий. Найсмішніше те, що в нас з мамою настільки подібні почерки, що її сестра плутає.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    А взагалі я думаю щодитині в 6 рочків рано вчитися писати... І взагалі проти такого раннього ходіння в школу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:Бачу доля вчительських дітей,з вириванням сторінок,у багатьох однакова.:girl_claping:Уроки я любила робити з татом,бо він,щоб не нервуватись,все сам швиденько рішав,а я тільки переписувла.А мама дивувалась,як то ми швидко справляємось:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Але,саме смішне,що молодшій сестрі мама листки вже не виривала,а змерилась з її закарлючками.Зараз її почерк зрозуміти не може,а я піджартовую,що то тільки на старшій доні ти все педагогічні і не педагогічні методи випробобовувала.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    Карапаз,не переймайтесь ВСЕ стане на своє місце,і з часом вона сама усвідомить,ще тре більше працювати над почерком.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    Карапузику мій золотий:girl_smile:, ще тільки 15 вересня надворі!!!! А Ви кажете: "закарлючки".... Ще так буде писати файно, що йой! Головне, щоб зошит не залишала відкритий на столі, коли побіжить їсти, бо теж маєте такого професора, як наша Дануся:girl_crazy:.
    Ромчик, як на шульгу, більш-менш нормально пише. Але он в третьому класі ходив на міський конкурс Яцика, то дали йому третє місце замість другого із-за каліграфії, хоча методисти знали, що він лівою рукою пише. Сказали, що їх то не цікавить:girl_sad:.
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Тоді це класика! Коли батьки в дітях утілюють власні нереалізовані плани чи мрії.
    У мене навпаки - у мами надзвичайно каліграфічний та красивий почерк, і словом володіла суперово!
    Думаю, якби я не писала вірші, вона би мене з тим твором не мучила. А от хотіла я писати мудро, то от, наука. А видирала сторінки з чорновика для того, щоби я не копіювала думок звідти. :)

    А ми вже з 4ох років у школі. Дарко писані завдання виконує дуже швидко. У класі - вдвічі швидше, ніж удома. Як на мене, якраз у малому віці вони й хочуть до школи ходити, а вже пізніше настрої міняються.
    Зрештою, то я зі свого пункту сидження кажу, бо школа інша тут. У Львові думала поведу на передшкільні курси, ага! Дитина так настрашилася всього, що є в школі, що з рук не злазила. :confused: І вчителька мені сказала "вернетеся, в звичайну школу не давайте, не калічте дитину". Отаке.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    то офтоп, але деколи подібні конкурси не відображають реальної картини...
    теж колись на таке їздила... мала перше місце на обласній...потім чогось вирішили роботи перепровірити.. не мали до чого причіпитись і вирішили що мій твір на вільну тему не достатньо оптимістично закінчується... більше меланхолічно... тому відняли бали і дали друге місце... головне що на республіканську мали їхати перше і друге.. когось відправили замість мене.. питалась своєї вчительки - чому? вона очі долу і каже: "Не знаю"... зато дали мені диплом і книжку)))
    ну мені ще таке.. в мене більше був спортивний інтерес, але є діти і батьки, яким то дійсно важливо... хоч звичайно то не всюди так і не завжди... настроюйте своїх дітей на ревльність:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання

    я зі своїм учнем (7 рочків) працюю так (от сьоні алфавіт англ. вчились писати): він пише, я хвалю за те, що знає яку букву писати. Для каліграфії - пишу дуже негарну букву і прошу, щоб він мене навчив писати її гарно. І виходить! і потім обовязково кажу "похвались мамі/татові, як треба букви писати чи як ти вмієш букви писати"
     
    • Подобається Подобається x 8