Євромайдан!(7)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Supernatural, 29 Квітень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    А що там юлька мутить ?
     
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    а де мутить? я думала.тюлька лікуватися пошурувала.
    Про неї нічого майже не чути, того і дивно
     
  3. Sabinochka

    Sabinochka New Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Здається Юлька вже зрозуміла свою остаточну поразку. Принаймні мені так здавалося з її виступу після програшу президентських виборів..Ну але лікуватися вона нікуди не поїхала, ось остання новина, де вона виражає співчуття загиблій команді збитого гелікоптера - http://www2.tymoshenko.ua/news/vijna-zabrala-u-nas-svoyu-chergovu-kryvavu-zhertvu/
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Boris Nemtsov
    Свершилось! Газпром требует увеличить тарифы на газ внутри страны, чтобы построить газопровод в Китай. Сторонники Путина, радуйтесь! Благодаря китайской афере вашего кумира народ будет платить за коммунальные услуги в полтора раза больше.
    55 миллиардов долларов на подряды Ротенберга найдут в карманах бюджетников и пенсионеров.
    Я много раз здесь писал, что за проект с китайцами расплачиваться будут граждане моей страны. Но не знал, что это начнется так быстро.

    http://itar-tass.com/ekonomika/1281125
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Не знаю чи фейк, чи яка біда , але дуже хотілося би щоб було правдою :
    http://inforesist.org/pogranichniki-rf-rasstrelivayut-naemnikov-kotorye-xotyat-vernutsya-v-rossiyu/
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2014
  6. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    читала вчора таке на цензорі. не фейк
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    самі ж бюджетники та ті ж пенсіонери ні за що у світі не скажуть і не повірять, що винний в цьому їх улюблений Володимир Володимирович. Винними будуть всі, і ЄС, і Україна, і амєрікоси (як вони їх називають), але тільки не Пу.
    мене теліпає від путінського гумору, ну такий вже гуморист, ну такий вже паєнька, на йолкі палкі, нема ради на нього. Головою товкла б його об стіл після його "шуточок" у Австрії. То ж треба, як я особисто його непереношу, а ще таких, як я міліони. ух, нецензурна лексика намагається вирватись.
     
  8. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    А йому, і таким як він "плєвать", бо ж він "вища раса". Дівчата, віки йдуть, а "розклАди" у світі не змінюються - тут і далі найдеться якийсь тиран, котрий вміє знайти своїх "овець", і тримати в страху інших - "гарматне м'ясо". Далі боротьба йде за природні ресурси, за більший шмат пирога, а ми всі для них - це добриво для землі, безликі істоти. От читаю ті пронози про світову війну, що ми маємо стати плацдармом військових дій і тп і відчуття наче в барана, якого ведуть на забиття. Бо так воно і є. Вся дипломатія - то коту під хвіст, бо в результаті все вирішують кулуарні домовленості, в яких думка справжніх українців нікого взагалі не хвилює. Зараз йде боротьба сильних світу цього, а ми для них ніц не варті, і всі ті заклики і видимисті гуманності - фарс. Людське єство таки бере гору - і у засліплених пануванням у світі цьому немає нічого святого і гуманного - тільки мета. На душі порожнеча і відчуття приреченості. Пробачте за песимізм, але якщо хтось може написати щось оптимістичне буду дуже рада.
     
  9. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Я надивилась зараз... Може вже кидали тут, якщо продублюю вибачте, але так мутно на душі від того інтерв'ю...
    http://youtu.be/QQUO1hN-9dg
     
  10. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Российские пограничники уничтожают террористов, которые пытаются прорваться из Украины в РФ - СНБО
    Российские пограничники уничтожают террористов при попытке незаконного пресечения границы с территории Украины.
    Об этом сегодня на брифинге сообщил представитель СНБО, полковник Андрей Николаевич Лысенко, информирует Цензор НЕТ со ссылкой на "ОстроВ".
    "Наблюдается следующая тенденция деятельности Пограничной службы России, когда боевиков, которые въезжают в Украину из России, попускают не замечая, а в в обратном направлении - их уничтожают. У нас есть пример, 25 июня недалеко от села Провалля Луганской области вблизи от линии границы на нейтральной территории российские пограничники расстреляли машину "Газель". В авто находились граждане Российской Федерации, которые принимали участие в боевых действия на территории Украины на стороне террористов", - сообщил представитель СНБО.

    ну правильно, а нащо вони їм? до нас спровадили, а ви вже собі розбирайтеся
     
  11. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Цитати з новин УП
    100%, що нас зумисно розділили ідейно і тепер зіштовхують, Це точно вигідно Росії, і гадаю не тільки їй. Згодна, що вина влади в тім є, бо коли в Донбасі з'явилися підігріті російськими ЗМІ і дезінформацією агентів, слід було активно проводити розяснювальну роботу, зустрічатися з людьми, аби вони бачили, що нема ніяких бандерівців і фашистів, від яких їм захотілося відділитися. Цей момент було втрачено, але яким чином можливо вирішити ситуацію, яка склалася вже сьогодні - коли держава зробила їх поганцями, а вони вважають всіх нас своїми ворогами, бо не хочемо чути їх позицію і аргументи. Це вигідно комусь, або абсолютна бездарність політиків.
    Єдине, що стає чітко зрозуміло - перебити нам тут одні одних - не вихід. Це багатьом вигідно, але не нам (українцям). Якщо Росія даватиме підкріплення і засилатиме своїх бойовиків - продовжувати бойові дії є безглуздям і свідомим посиланням наших хлопців на смерть. Мало б бути щось, що всіх об'єднало б, якісь реальні переговори з реальними результатами. Наразі це якась видимість тих переговорів, в яких беруть участь темні коні.
     
  12. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Я розумію, що є такі люди про яких говорить цей журналіст, люди ідейні, не за гроші і так далі. Я дуже багато з чим погоджуюсь з того, що він говорить. Але він жодного слова не сказав про підкріплення "світлих ідей ополченців" російською зброєю, найманцями та шаленою пропагандою з якої і народились "світлі ідеї"... Якби не було пропаганди про "бандерівців", різню, правий сектор, хунту - не народились би "світлі ідеї". Він прав тільки у одному, що все це велика біда...
     
  13. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Так, біда.. Біда, що знаючи про ту пропаганду не було вдіяно нічого, аби піддати її спростуванню, аби не перекрити кордон. Біда в тім, що Донбасівці в основній масі пасивно поставилися до подій довкола. Біда, що було вирішено за правильне провести АТО, знаючи, що тут не просто тероризм, а сепаратизм з повною підтримкою Росії, і що наших військових з часом переб'ють просто. І де ж вихід? Хочеться вірити, що його й справді налаштовані знайти, аби припинити кровопролиття і знайди точки єднання і порозуміння, а не здійснити переділ зон впливу в Україні. Гадаю, що тому більшість і голосувала за Порошенка - котрий найспокійніше сприймався всіма частинами держави, вірячи, що його особисті якості та досвід допоможуть знову з'єднати країну. А тут знов незрозумілі домовленості, щурі зі своїх дірок почали вилазити....
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    дякую за вiдео. то дуже важливо. cумно.
    щойно зайшла на сайт днр i там власне це вiдео.
    то так але купу рокiв там пропаганда робила свою справу, вiн правий на рахунок не точноi (слiпоi зброi) ,чому не задiяли спецназ вiдразу, чому не женуть в шию до тюрми эфремова i тд... ? нажаль рука руку миэ досi.
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Думки пересічного кримчанина про Україну, видно добряче "прозомбований":girl_crazy: Ще їм якось допомогти?
    http://www.youtube.com/watch?v=fE1Qqvu5Sec
     
  16. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    це точно. Вже й ківалов-новий проектант Конституції намалювався, і медведчук виліз. Скоро може й пшонка, захарченко повернуться? Старі щурі активізувались
    Щось не бачу я ДІЙ від Порошенка. Є лише гарні і правильні слова, тексти йому пишуть добре.
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Курвій син Джигурда сидить на каналі "росія 1" і вєщає : правий сектор це прямі нащадки есесівців, жінки совокуплялися з нацистами спеціально, щоб вивести нову породу " правий сектор" ( ну якось так).
    І син його вже відкуплений від армії за 600 доларів.
    Сволоч, на майдан приїжджав, попіаритися...
     
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    та він і на коні їздив в до теорористів.
    То то ше бидло кацапське.
     
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Колись дивилась цикл передач типу розсекречення радянських таємних операцій, так от про нові "породи" він неспроста говорить. Совєти намагались схрестити людей і мавп, щоб отримати не дуже мудру робочу силу. Щось мені підказує, що джигурда може бути наслідком того схрещення))
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    24 июня, выступая на пресс-конференции в Вене, В.Путин, в частности, сказал:

    Да, я не буду скрывать, я уже об этом говорил, мы использовали наши вооруженные формирования для того, чтобы обеспечить свободу волеизъявления крымчан, использовали блокирование некоторых вооруженных формирований украинской армии...

    http://www.kremlin.ru/transcripts/46060

    Указанные действия вооруженных сил Российской Федерации, в том числе «блокирование некоторых вооруженных формирований украинской армии», а также последующая аннексия принадлежащих Украине АР Крым и г.Севастополь подпадают под критерии агрессии согласно Определению агрессии, утвержденному Резолюцией 3314 (ХХIХ) Генеральной Ассамблеи ООН от 14 декабря 1974 года:
    ********************************************************************************************
    Продовження теми тут
     
    Останнє редагування модератором: 28 Червень 2014
Статус теми:
Закрита.