Євромайдан!(7)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Supernatural, 29 Квітень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Брат вчора був у воєнкоматі...з 1 липня призив, на різні хвороби вже не звертають уваги (сколіоз, плоскостопість), майже всі придатні до служби. Було багато чоловіків 30-35років.
     
  2. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Просто в світі існують ще добрі безкорисливі люди (це про тих хто допомагає, і яких ви хочете бойкутувати) - і мене це лише захоплює, молодці! вони не винні, що іноді можна натрапити на моральних виродків.
    А якщо б у нас почались воєнні дії і ви не мали куди податись, тільки як куди подальше хоч на той самий схід - хіба ж ви б не хотіли щоб вам допомогли? А хтось вам буде казати так як ви оце зараз пишите. Так і створюється ненависть між людьми і регіонами. Люди різні , не можна всіх гребсти під одну гребінку. З хорошими - по хорошому, з поганими, невдячними - по поганому.
     
  3. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    та нема питань, але от як визначити ось цих поганих? які в очі одне кажуть, а поза очі друге?
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Якби я про*рала свою рідну хату, потаканням сепаратистам, киданням дітей під танки, незнанням мови і зрештою сприянням тому, що схід перетворився на малоросію, то я може і хотіла допомоги, але б не мала на це жодного морального права. Я зла. І я перепрошую, якщо алкаші спалили свою хату, бо напились і забули виключити газ, то вони самі собі винні і ніхто не має їх виходжувати. Руки - ноги є - працюй. Я більше ніж на 1000% впевнена, що людина може себе прогодувати і вижити і не треба нікому нічого безкорисно давати. А хочете допомогти, ну то чому не нашим землякам? В нас на форумі є люди, які не мають власного житла - дайте пожити безкоштовно, чого ні? Вони гірші? Вони теж в скруті. Якась виходить цікава доброта в нас.
    І знаєте чого я так злюсь? Бо таки так, я цілком свідомо розумію, що якщо я зараз буду підтакувати таким "всепомагаючим", то за півроку можу так само тікати кудись, бо допустила таке. І буду винна.
    І ще одне. Чужинець не має мати якісь привілеї на чужій землі. Він має їх заслужити. А ми так вже чужим догоджаєм іноді, що аж мені гидко. Нема в нас до себе поваги, нема поваги до землі своєї, от і сидимо в дупі безвилазно.
    І я дуже злюсь, бо не хочу зливати Львів, бо ми занадто добренькі, бо чужим догоджаєм перед своїми.

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    Ненависть створюється тоді, коли людям бракне клепки і розуміння в голові, а не через примарну доброту чи недопомогу. Ніхто не боронить приїхати, працювати тут, але без жодних привілеїв, і щоб таки так, відчували себе тут чужими, бо щоб стати своїми - треба ще заслужити. І тоді б і мову цінували і культуру. І держава б була.
     
  5. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Господи... Прочитала допис про східняків... Страшно стало! А я ще їм допомогу збирала. Говорили з батьками про схід. Тато розказав про знайомого, який переїхав до Львова з дружиною. Не мав квартири, мав якусь роботу. Одразу знайшли нову. Залишив батьків. Знаєте, може я не правильно кажу, але я би ніколи не поїхала. Нехай якийсь курва москаль попробував би до мого дому прийти! Вони мають куди втекти, а ми? ми що залишимо родину чи дім? вони що не мають почуття дому і іродини? лишити все і поїхати?! та краще вмерти! вони нас обзивають, кажуть, що ми їмо їхній хліб і нічого не робимо, а вони хочуть работать! Добре, що наші хлопці там гинуть! а вони тут по стометрівці ходять! Давайте так: або наші не їдуть і повертаються або ті нехай сидять там і б*ються! Нехай міста приймають жінок і дітей, мужики нехай там б*ються. наші хлопці вмирають за їхню землю. Нехай дають нам нормальних східняків, а не таких! Читала, що мер Дрогобича не буде примати чоловіків. І правильно! Я любила схід, доки не почула їхню "людов" до нас. Жах! Їдуть на все готове, а їм мало??? Визволителі 21 століття! Можете забанити мене, але досить уже! Декілька знайомих померло там. Могли ще жити і жити. Мирний час на дворі! Боюся за чоловіків моєї родини. Навіщо помирати там? Ті, хто має щось за душею, залишилися там. Давайте приймемо їх, а всяких там м*яко кажучи "некультурних" відправимо назад!
    А Дещиця - мій герой. Молодець. Нема що в собі правду тримати!
     
  6. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Дайте відповідь на отаке запитання: "Чому Раша не приймає біженців і їм всіх умов не створює, маючи всі можливості для того, вони ж так до неї хотіли?", бо може не такі вже й дурні, і не лохи.. га?
    А в нас є багато добрих людей, за їхньою допомогою і відбулася ця революція, вони прославили на весь світ всю Україну, але я за добро з розумом.
     
  7. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    А де їх родичі у Росії з якими вони так возєднатись хочуть, нехай у Крим їдуть...там туристів якраз бракує...

    ---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

    Проросійські волонтери, які обіцяли вивезти біженців зі Сходу України в Крим, відправили їх у Росію, біженці просять повернути їх в Україну.
    Про це "Українській правді" телефоном повідомила біженка Юлія.
    За її словами, минулого тижня її з дитиною проросійські волонтери обіцяли доправити з Краматорська у Крим як біженку.
    Однак в день виїзду з Маріуполя, звідки їх мали відправити, виявилося, що везуть її не у Крим, а у Донецьк.
    Там вони чекали 4 дні в готелі, а після цього її повезли у Росію.
    "Вчора нас привезли у Воронезьку область у дитячий будинок десь за 6 кілометрів їзди від самого Воронежа", - сказала вона.
    "Привезли у будинок для дітей-сиріт", - додала вона.
    За словами Юлії, вони б хотіла переїхати у інше місце, або повернутися в Україну, але не має грошей на це.
    Як відомо, раніше вже була ситуація, коли сиріт з України насильно вивезли в Ростов-на-Дону, а потім під тиском України повернули літаком назад.
    От на сонечку погрітись підходило, а в дитячий будинок ні, мені здається, у таких ситуаціях тре думати як вижити, а не відпочити нахаляву
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Раша приймає біженців, але от статусу біженців поки не надає. Багато вже міст приймає іх по трохи . Гугл видає інфу . Але от по квартирах іх ніхто не селить, поробили палатки де ліжка, кухня і вони там живуть .
     
  9. Gentle

    Gentle Well-Known Member

  10. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    А так усюди переселенсів селять, хотіли туди нехай живуть , вони що думають, що всі росіяни на Рубльовці живуть...більшість так само як і у нас, а в селах і глубинці значно гірше.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Я цей допис пропустила
    Від початку знала і не сумнівалась, що пригріємо змію на грудях:ireful:
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    тому що РФ з самого початку всіх цих подій не потрібний людський ресурс. Їм чим більше людей загине- виїде і т.п- тим краще. Їм потрібні лише землі. Решта ( тобто люди)- нікому не потрібний менінгіт. Так, як це є зараз - для Росії ідеально. Люди самі виїжджають і стають "менінгітом" іншої частини України .А РФ залишається гола земля з ресурсами. Та частина, яку вивозять як біженців, скоріше потрібна у якості заручників " на крайній випадок". не більше.

    З інтерв ю Пушиліна ( що в них в голові- це просто навіть не "каша". Це ідея, яку їм вклали у голову і в яку вони реально вірять):
    «Народный губернатор» самопровозглашенной Донецкой народной республики Денис Пушилин вот уже несколько дней находится в Москве и не спешит возвращаться на родину. Он встречается с российскими политиками, обсуждает перспективы экономического сотрудничества России и ДНР. Кроме того, он успел назвать «бессмысленными» предложения президента Украины Петра Порошенко о прекращении огня на юго-востоке Украины.

     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Керувалися суто баблом- хай тепер хавають грр.

    ---------- Додано в 18:49 ---------- Попередній допис був написаний в 18:32 ----------

    Навряд чи вони то все ідентифікують...
    Це технічно дуже важко робиться.

    ---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

    А що це значить?

    ---------- Додано в 18:54 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

    Та чогось думаю, що електромережі не так важко приспособити.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    цьогорічних випускників військових вузів уже відправляють на Схід. Про це сьогодні заявив Коваль. Це теж такий самий молодняк, хоч і з офіцерськими званнями, але реально- 22- річні студенти-теоретики.

    ______________
    По данным группы «Информационное Сопротивление», трагическая ситуация с батальоном «Айдар», связанная с гибелью бойцов батальона и военнослужащих пришедших на помощь подразделений АТО, была вызвана, прежде всего, отсутствием планирования операции, в ходе которой батальон попал в засаду.
    В частности, 17 июня батальон «Айдар» силами менее 100 чел. самостоятельно пошел на штурм Луганска. Со штабом АТО данные действия, по утверждениям силовиков, согласованы не были.
    Попав в засаду, командование батальона вызвало помощь. К месту боя прибыло две оперативные группы сил АТО на бронетехнике.
    Однако, ввиду значительного превосходства террористов в личном составе и огневой мощи, при всем проявленном героизме бойцов батальона «Айдар» и силовиков, они понесли тяжелые потери. Хотя в ходе боя и уничтожили более 30 террористов.
    В связи с данной трагедией, по нашим данным, руководство силовиков готовит предложения по «интеграции» формирований добровольцев в общую структуру сил АТО.
    Донецьк-Луганськ немає, ібо "нєблагонадьожні". Є Дніпропетровськ, є Суми, є Запоріжжя, є Харків ( тобто ближні області Донбасу представлені всі. І у зв язку з цим питання: а що в\с Донбасу трибунал не грозить за відмову від виконання службових обов зяків? І взагалі, де зараз знаходяться в\с Донбасу територіально- їх вивезли кудись, вони самі десь завіялися?)
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Тінка Мальвінка , я глубинок не бачила . Далі від Москви трохи все простіше але не критично, ну і не так як у відео яке недавно запощували ( розслідування ТСН ) . Простіше кажучи я була в тих же самих 170 км від Москви в селі в гостях. По дорозі до самого села жодного папірчика на узбіччі , всі поля оброблені , село має асфальт , свій маленький цвинтар , квітів просто дуже багато на городах , тишина , село просто з господарями. В хаті туалет , вода , багато кімнат і гарна родина , діти навезли мамі всякої техніки і тд . Ну але є дуже часто як хлоп має дві ліві , і як у ролику - 10 рублів на спирт , то пиши пропало , ні унітазу ні підлоги там не буде . В росіі є поширені будівлі які зараз масово зносять а в народі називають - бараки . Вони або дерев'яні або отакі цегляні де проживають громадяни з чуркістану або неблагополучні сім'ї . Але бачила один такий барак , двох поверховий дерев'яний , люди собі облаштували майданчик , поміняли вікна , під ним стоять гарні машини а на вікнах орхідеів купа ... Найперше для мене це говорить що там живуть господарі . Ну але часто зароблену копійчину люди вирішують потратити на святкування і 100грам а не добробут, і таких багато . Все ментальність .
     
  16. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    чує моє серце, що з Донбасом теж буде анексія. Які у вас думки-передчуття?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    в межах 200 км від Москви, то майже та сама ще Москва, а не Росія. У наших родичів, які самі москвичі. у Владімірській області за тих же 150-170 км від Москви- дача. Ну як дача- це вони її так називають. Насправді це повноцінний заміський будинок з банькою, окрмим приміщенням для грилю-барбекю і т.п.. Так, там до цього року не було телефону ( місцевого), слабо ловив мобільний і не було інтернету. Ну і по документах- це дачне селище поблизу звичайного села. Практично в лісі біля озера.Там такі житлові будинки-дачки стоять ( звичайних рядових, не крутих, громадян, що аж...) Практично це усе- москвичі, які в п ятницю після роботи сюди приїжджають і в понеділок ранесенько виїжджають. Взимку. коли тут не живуть- для охорони часто таджиків селять в господарських будівлях, які пильнують за будинками. Коли гостювали у родичів, то в межах 200 км від Москви вони нас трішки покатали. Все дуже акуратно і чистенько. Тобто 200 км від Москви- це ще не РОсія. Це ще територія москвичів :)
     
  18. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Я вони хто?
    Але ж це і їх земля!
    Ви явно упереджені і сприймаєте східняків всіх одинаковими "ватниками" і чужинцями. А насправді, вони, хочимо цього чи ні, наші земляки, і там теж є адекватні люди. От їм і варто допомогти, а не кричати байкот усім в т.ч і "добрим" східнякам і тим хто їм допомагає . Щоб ви не писали, приїхавши в чуже місто важко зразу на наступний день знайти роботу.
    Якщо б вам хтось сказав те що ви тут пишете ви б явно нічого хорошого до нього не відчули.
    А може нехай чужими відчувають себе ті що неповажають нашу землю, а ті хто адекватні і за Україну все ж нехай відчують себе на своїй землі з українською підтримкою? Щи давайте їх гнобити?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    не по кримському зразку. По зразку Придністров я. Думаю, що з введенням "домовленого" миротворчого контингенту. Це задовільнить і РФ і США. буферна зона, підпорядкована Москві
     
  20. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Я розумію вашу злість, я теж злюсь, що гинуть наші хлопці, що деякі люди з ватою замість мізків руйнують те добро з яким до них їдуть інші. Але все ж це не привід присоромлювати (бойкотувати) людей які несуть добро, і змушувати їх відчувати що вони роблять щось погане (це земля має горіти за тими ви..ками які не цінують те що їм дають), і думати що на сході нема жодної людини яка не вартує нашої підтримки.
     
Статус теми:
Закрита.