Євромайдан!(7)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Supernatural, 29 Квітень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    от ми і "почули донбас"...
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Афаліна, дівчата (які приймають біженців). Нащо ви то все робите? У вас нема сім"ї, чи грошей забагато? Ну то бляха, дайте львів"янам, нафіга тим давати? А ще квиток купили на Вінницю:khomyak: Я чесно кажучи в шоці, я навіть не знаю що сказати. Я не дивуюсь чому вам вилазять на голову. Я певно почну особистий байкот тих хто, хто приймає біженців, і мені байдуже добрих чи поганих, чи людина хороша, яка приймає. В мене особисто це буде пожиттєвий бан, бо пускати всяке до нас у місто, пускати всяке собі в хати може тільки людина яка не поважає себе і свою землю. Всеодно що я б до хати зараз алкаша привела, покалала в своє ліжко, зупки дала. Фу, мені гидко. Давайте поважати себе, поважати людей і землю свою. Все, пішла дуже сильно злитися, банити декого і поширювати інфу в фейсбуці.
     
  3. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Я на російському форумі (не звязаному з політикою) читала, як жінка з Бєлгорода поскаржилась, що до них приїде чоловікова сестра з донькою "на сносях" з Краматорська. А як вони будуть разом жити, вони ж будуть по холодильникам-шафам лазити, дитина як народиться буде плакати.. Їй радили:
    а) відправити їх в держ службу по роботі з біженцями,
    б)поселити в гуртожитку (самі живуть в особняку- кімнат для гостей хватає)
    в) якщо чоловік буде проти (бо він радо без претензій сестру приймає, війна ж в людей), то до нього усміхатись, а їх "втіхаря" виживати
    і т.д
    Це люди ще не приїхали! Вагітна дівчина!
    Так що, якщо біженці думають що в рашці на них чекають з распрастьортимі - ага, щас!
     
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    та людиська є всюди..

    ---------- Додано в 11:42 ---------- Попередній допис був написаний в 11:37 ----------

    Я погоджуюсь з дописувачкою вище - там дійсно залишилось нормальних людей, а біжать - як завжди - "щурі з човна першими" - от те гімно - пробачте - і осідає. А наприклад моя одногрупниця, коли були заворушення в Красному Лимані з двома маленькими дітками переховувалася десь там, бо і батькі і чоловік тут і їхати їм все одно нема куди. Мені людей, які живуть на лінії вогню жаль. Бо далеко не всі втікати мають куди або просто вважають, що тікати з землі, де народились це злочин.
     
  5. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Добрі і щирі люди, з дорогої душі, а їм в писок ... дорогі пострадавші. Спостерігаю у новинах чи ін. джерелах про біженців і напрошується умозаключение таке. От як не глянь, то тих дітей осиротілих, що в будинку маляти - шкода і реально їм треба та допомога, бо нема кому захистити ... чи ті ж неповносправні люди, самотні старці... То одне питання. Але ось біженці зі звичайних людей, їдуть сім"ями, цілим гамузом, ну добре діти і жінки, а хлопи молоді призовного віку також женуть ... не гірше жінок, спотикаються. То сиділи і чекали, а тепер як вже геть закрутилось, то ніхто до гвардії йти не хоче, то ж їхня місцевість більше ніж того, що з Ужгорода призваний на АТО..., то одних туди без броніжилєта, а того східняка сюди і дай хату, дай садок, дай роботу. Навіть по роботі бачу, які мають вимоги. Типу тут клас ...
    Не те, що проти чи злість яка, але хто ж тоді боронити буде ... їм не дуже треба. А певно мало б бути треба !? До того, що жінки і діти ... - одне, але молоді хлопи ? А ті Шо там в засланні... хіба дітей не мають ... ?
     
  6. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Євромайдан!(7)

     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Читаю що приїхали біженці в Псков , Володимир , таганрог . І от одна розказує :
    "Когда всё успокоится? Думаю, нескоро. Но я так планирую, что если более-менее тихо будет, я в течение недели вернусь. Я хочу домой", - говорит Галина.
    "А вообще с чего всё началось – они начали навязывать нам этого Бендеру, чтобы мы его, этого Бендеру, приветствовали", - фамилию Степана Бандеры, несмотря на "навязывание", Галина запомнила нетвёрдо. Это её суждение выливается в поток реплик, в который превращается разговор журналиста и окруживших его беженок.
    "Они нас хотят заставить на украинском говорить!"
    "...говорит, мы с сепаратистами не разговариваем, пусть сложат оружие. А мы все тут сепаратисты!"
    "...они нас не любят, бендеровцы эти!"
    "...говорят, за единую Украину. Да мы бы рады за единую Украину, но её нет! И не будет уже никогда! Как может быть, когда свои на нас нападают?"

    Вони як в танку , чес слово . Хто іх заставляв Бандеру любити ? А у Львові хтось заставляє бандеритись ?
    От як іх приймають в росіі , без понтів і почестей . http://www.bbc.co.uk/russian/russia/2014/06/140617_ukraine_refugees_rostov.shtml
     
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    так-так, зранку слухала по радіо, що катастрофічно бракує людських ресурсів, щоб закривати кордони з рашкою.
    справа в тому, що мобілізацію не проводять, людей наявних - не вистачає, а добровольцями не дуже то хтось йде.
    От чому не роблять повторно мобілізацію по східному регіону?

    я вчора дивилась сюжети про біженців зі слов"янська - жінки навіть говорити не могли - плакали. Не знаю, були вони за ДНР чи ні, але я як на хвилинку собі уявила, що щось подібне сталося тут в нас і потрібно все лишати і кудись їхати в невідомість - який же це ЖАХ! Це дуже і дуже важко, хай нас це омине мільйон разів, дівчата! Хай буде спокій у нас хоча би такий як зараз, аби не гірше.

    І ще вчора в новинах був сюжет з Криму. Ну, я не витримала, як одна старша кубіта сказала: я так вєріла Аксьонову раньше, била би помоложе - рєбьонка готова била от нєво радіть... а сєйчас не могу передать, как я разочаровалась в ньом!
    Це в тому сенсі, що у них сезон вупше не заладився, вони тому такі розчаровані всі!
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Ще таке :
    Статус беженцев семья Самусенко получать не спешит. Опасаются, что поселят в каком-нибудь лагере, будут поит-кормить по расписанию и работать не дадут. А нахлебничать недавние жители Славянска не собираются, нужно жизнь устраивать, работу искать. Кстати, Юрий уже нашёл несколько подходящих объявлений в тверской газете. О том где они будут ночевать обещала позаботиться волонтёр Светлана.

    Мы позвонили в Управление Федеральной миграционной службы по Тверской области, чтобы уточнить, как поступать беженцам с Украины. Вот что нам ответили:
    - Статус беженцев мы пока никому не давали. Приехавшим с Украины мы рекомендуем следующее: оформить разрешение на временное пребывание (на один год), получить разрешение на работу и по прошествии года, начать процедуру получения гражданства. Но для этого необходима прописка в Тверской области.
    http://tver.kp.ru/daily/26243.5/3124814/
     
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    ну ні ф..а собі... добре, що ви їх позбулись!
    То не всі такі звідти, та все ж - як неприємно через такий факт (а він точно не поодинокий!).

    Але ж у тих "блатняків" на сході, які вважають нас лохами, зараз є така можливість зреалізувати свою мрію - виїхати до Москви в статусі біженців. Чому ж їм цього не пропонує ця благословенна для них земля, яка так дбає за порятунок рускоязичного населення?
    Тільки от біда, що там вже вони будуть справжніми лохами!
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Ну так 20 червня вийде 45 діб з моменту введення в дію того 2-го ЗУ про мобілізацію. От і введуть тоді ще, а ще призов відновлять і після учебки той молодняк з пацанви думаю не складно здогадатись куди попаде ! Коротше брак людський ресурсів = будуть й далі чоловіків призивати ...
    А як то з вибраного регіону мобілізувати? А хто таке зробить, є загальна мобілізація під яку підпадають чітко визначені у законі категорії людей ? Досить того, що приставку "часткова" до того приклали. А яку можна там зробити мобілізацію, якщо вони порозлітались хто куди. Куди повістка прийде, хто її отримає, як він/біженець десь під Бурштином чи Рогатином ?! Хухніть його під хвіст ... (просто утрирую у голос). Кого будуть брати, тих хто на місцях ! Добровольці ..., але й вони розчиняються по трохи після інфи у ЗМІ про умови і оснащення служби. То так тільки помислити, а коли конкретно стосується, то геть невтішно. Якось не дає то спокою і все.
    А ті, що оттуда - повтікали сюди, шукай вітру в полі.
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2014
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Беженцы из Горловки, приехавшие в Чернигов, рассказали о бандитизме и беспределе, в который погрузился их город
    Григорий: В Горловке я родился и вырос. На сегодняшний день являюсь частным предпринимателем, работаю в сфере торговли. У меня двое детей, оба - мальчики. Одному – 4,5 года, другому – 2,5. В самой Горловке еще не воюют, но в радиусе 30 км война идет полным ходом. Летают самолеты, слышны выстрелы и взрывы. В самом же городе грабят банки, инкассаторские машины, увозят автомобили из автосалонов. Поэтому я, так же как и Владимир, решил на время переехать с семьей в Чернигов. Его мать уехала жить в село, а мы двумя семьями живем сейчас в квартире. Оставаться в городе уже небезопасно. В Горловке у меня остались родители. Они не захотели ехать в Чернигов, сказали, что слишком старые и останутся дома.

    Были ли вы свидетелями грабежей? Возможно, у вас есть знакомые, которые пострадали от действий бандитов?

    Владимир: Начнем с того, что УВД у нас уже давно захвачено сепаратистами. Поэтому весь милицейский автопарк перешел в собственность так называемых бандитов-ополченцев. Я получаю зарплату на карту ПриватБанка, но снять деньги в Горловке невозможно. Потому что все банкоматы разграблены, а те отделения банков, где можно было снять наличность, давно уже закрылись. Если где-то и остались целые банкоматы, то денег в них уже нет. Если в каком-нибудь отделении банка и можно снять наличность, то там обязательно стоит ограничение на снятие – не больше 200 гривен. Паника у людей сумасшедшая. Деньги с карточки я смог снять только в Чернигове.

    Григорий: Я лично стоял и наблюдал кражу 19 новых автомобилей из автосалона. К автосалону на милицейских машинах подъехали люди с оружием в камуфляжной форме без опознавательных знаков. Они подошли и поговорили пару минут с охранником, который, естественно, не мог ничего противопоставить группе вооруженных людей. После этого охранник открыл дверь, отдал ключи, и бандиты прямо у меня на глазах вывезли 19 новых автомобилей из автосалона. Оставили в салоне только один внедорожник, только потому, что на месте не было от него ключей. Портить и взламывать машину не стали. Перед тем как ограбить автосалон эти люди перекрыли с обеих сторон дорогу. Видимо бандиты не ожидали, что там окажется так много машин, поэтому не рассчитали количество водителей. Им пришлось вызванивать дополнительных людей, чтобы те подъехали и забрали автомобили. Было жутко смотреть на эту картину. А на следующий день все автосалоны города убрали свои машины из салонов. Потому что понимали, что скоро бандиты приедут к ним.

    Как можете описать обстановку на улицах Горловки? Что можете сказать о работе магазинов, кафе, службы такси, общественном транспорте?

    Григорий: По улице мы гуляем относительно спокойно. Но если ополченцам кто-то не понравится, то они могут запросто побить человека, забрать у него машину или отвезти в УВД. Такое у нас тоже часто происходит.
    Магазины стараются закрывать пораньше. Ассортимент товаров значительно сократился. Люди паникуют и запасаются продуктами. Говорят, что выручка у продуктовых магазинов выросла в три раза. Покупатели берут воду, крупы, консервы и другие продукты, которые долго хранятся. Кафе, бары и рестораны сейчас терпят убытки. Люди не тратятся на развлечения, экономят деньги, делают сбережения, потому что никто не знает, что будет дальше. Все очень напуганы. А вот с общественным транспортом проблем нет. С интернетом также все в порядке. Работает бесперебойно. Некоторые украинские каналы отключили. Оставили, в основном, только развлекательные каналы. Есть российское телевидение. А еще есть канал ДНР. Он постоянно транслирует российские новости.
    Еще у нас сейчас действует негласный комендантский час. С 22.00 до 06.00. Одному владельцу магазина разбили губу, а его жене сломали нос за то, что они в комендантский час находились на улице. Хотя многие люди про комендантский час вообще ничего не слышали. В общем, ополченцы себе сами что-то придумали и хотят, чтобы все повиновались.

    Вы говорили, что ополченцы могут избить того, кто им не понравился, забрать у кого-нибудь автомобиль. Вам известны конкретные примеры таких случаев?

    Григорий: Да. Один мой знакомый таксист отработал свою ночную смену и приехал к сменщику под подъезд. Позвонил ему и попросил выйти, заступить на свою дневную смену. Возле дома находился киоск, поэтому таксист после смены решил выпить пива. Купил бутылочку, сел на пассажирское сиденье и начал пить пиво. По двору проезжал автомобиль с вооруженными людьми. Им не понравилось, что таксист сидит на пассажирском сиденье и пьет пиво. Они уличили его в том, что он был пьяный за рулем и просто пересел на пассажирское сиденье. Ему сломали нос и забрали машину. Через полчаса таксисту позвонили и сказали, чтобы он привез к зданию УВД 2000 гривен. Только тогда он сможет забрать свой автомобиль.

    И много таких случаев в Горловке?

    Владимир: Да, очень много. При этом бандиты всегда находят своеобразный повод оправдать свои действия. Свои грабежи, кражи и вымогательство они маскируют под борьбу с беззаконием. Если бандиты захотели что-то отжать, то они просто находят благородный предлог и отжимают то, что понравилось. Они борются с пьянством и изымают спиртные напитки из магазинов. Борются с Коломойским, опустошая банкоматы ПриватБанка и т.д. Всем кражам и разбоям у них всегда есть обоснование.

    Григорий: 19 машин из автосалона тоже, как бы, не украли, а взяли в пользование на нужды ДНР и революции. Автомобили обещали вернуть автосалону после того, как все боевые действия закончатся. Но все прекрасно понимают, что никто ничего и никому возвращать не собирается. По слухам, они даже хозяину автосалона позвонили и сказали, чтобы он не переживал. Пообещали все вернуть, только после войны. То же происходит и с автозаправками. Ополченцы очень часто заправляют свои автомобили бесплатно. И никто с ними не спорит. Потому что сложно спорить с человеком, у которого в руках автомат Калашникова. Тем более, когда все грабежи и бесчинства, по сути, остаются без наказания. А обосновывают бандиты свои действия тем, что хозяин заправки связан с Киевом. Притом с Киевом, как правило, всегда связаны те хозяева автозаправок, где заправляются ополченцы. Под каждый грабеж у них 100% алиби. Оно иррациональное, конечно, но никто с ними не спорит. Потому что жизнь дороже принципов.

    Сколько таких вооруженных бандитов-ополченцев в вашем городе? Как вы можете описать тех людей, которые взяли в руки оружие и стали считать себя властью в Горловке?

    Григорий: Людей хватает. А количество оружия можно исчислять тоннами. Даже видели бронетранспортер. Хотя у нас нет в Горловке воинских частей. А значит, его откуда-то привезли. В общем, оружия много.

    Владимир: Основная часть таких ополченцев – это алкоголики и наркоманы, которые ничего не имеют в жизни. А если люди и не алкоголики и наркоманы, так просто безработные. Среди бандитов много тех людей, кому терять особо нечего. Поэтому, как только появилась возможность взять в руки оружие, да еще и получать за это зарплату, многие низы общества записались в ополчение. Многие люди, которые были никем, получив автомат, стали всем. И теперь этот автомат они уже никому не отдадут. Потому что раньше их никто не уважал и ни во что не ставил, а сейчас они к любому могут подойти, кто выше их и по уму и по социальному статусу, и диктовать свои условия.
    Когда все только начиналось, никто из обеспеченных предпринимателей и здравомыслящих образованных людей в руки оружие брать не спешил. Не спешили идти люди и на баррикады. Все адекватные граждане понимали, что к чему, и старались сохранить свой бизнес. Те, кто занят интеллектуальной деятельностью понимали, что происходит. Они понимали, что ДНР это чушь, понимали, что идет очередной грабеж народа под красивыми лозунгами ДНР.
    http://www.gorod.cn.ua/news_55842.html
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    ой, не знаю... але скільки не чуємо - то дуже багато хлопців з заходу, та є і з ін.областей України. Але з самої Донецької, Луганської областей є хоч якісь сформовані моболізаційні загони чи зовсім нікого?
     
  15. Delfy

    Delfy Well-Known Member

  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Харківський форум обговорює схожу проблему , ось цитати людей :
    В соцсетях эта тема уже активно обсуждается. Вот что пишет Алина Подолянка на Фейсбуке: «У меня есть знакомый в Донецке … все полгода он ходил там махал триколором … теперь прозрел и просит нацгвардию проутюжить чеченов в Донецке. Но после того, как все закончится он снова не будет против если Россия забросит своих «зеленых человечков» … хочет чтобы пошло по крымскому сценарию … без хаоса и войны Так что будем думать кому стоит помогать и поддерживать!»

    Несколько дней назад в Киеве прошла акция протеста беженцев. Они требуют для себя особый статус. Но если представить, что в самое ближайшее время в наши города приедут десятки или даже сотни тысяч пророссийски настроенных беженцев, то возникает удручающая картина. Особенно опасной выглядит ситуация для таких нестабильных городов как Харьков, Одесса, Николаев, Днепропетровск. Возникает вопрос: а не является ли все это частью одной, спланированной в Кремле, акцией? Возможно, что целью Путина является организация хаоса по всей территории Украины. За спинами беженцев могут стоять хорошо подготовленные боевики, прошедшие обучение в спецшколах ФСБ.
    **
    Мочить не надо, конечно. Но и принимать - тоже. Чего в Рф не едут?
    **

    под купянском в лагере беженцев тоже начинают заливать про фашистов, в то время как жрут и пьют бесплатно за гос. счет...
    **
    зараза расползается по стране....нужно создавать фильтрационные зоны и всех не лояльных к власти выдворять из страны
    **
    Олег Куцериб

    Не маю настрою з самого ранку. Кілька днів тому ми з жінкою вирішили допомогти трохи біженцям з Луганди. Взяв адресу, поцікавився складом сімей, аби знати потреби. Зібрали вдома два мішки одягу, кілька ящиків чаю, трохи кави (маю великі запаси) посуди різної, з"їздили в Новус, закупили ще харчів на 5 з копійками тисяч, мав сертифікати в Космо - набрали на тисячу всяких гелів-шампунів-прокладок-памперсів. Ще дві тисячі взяв з собою, може будуть якісь нагальні потреби. Аби все влізло, в паркетнику довелось складати задні крісла. Поїхали до "біженців", живуть кілька сімей неподалік Києва. Знайшли. Зустрілись, Віддали. Сподівався, що буде якесь почуття гордості за себе, що зробив добру справу добрим людям, якась внутрішня радість, чи що. Як було на Майдані і в БП, коли привозив броніки і каски. Якось в душі тішив себе надією, можливо сподівався що десь "наверху" мені зарахується врятоване життя молодого, щирого, але дурного на всю голову патріота з ПС. Але з горе-біженцями інакше. Я свідомо не пишу адреси і телефонів цих "госців", аби не створити їм незручностей, може то моя суб"єктивна думка. Такого людського сміття я не зустрічав давно. Настільки наглих, брехливих і оху*вших. Спите бидло, що вилізло зі свинарника з якогось села з-під Луганська, яке привезли до Києва коштом волонтерів, разом з дітьми і алкашом-співмешканцем, поселили в таких хоромах, що сам не скоро матиму, забезпечили необхідним. Воно кривить морду, що посуда не нова і в пилюці (в гаражі рік валялась), ображається на пшеничну кашу і мало ковбаси (спеціально не купував, бо літо) і що не догадався привезти сигарет. На які зразу ж вимагає грошей в мене, як "штраф за пройоп".. Запах перегару, зачухані діти, воно курить мої сигарети і починає мене лікувати, "и чьто ви добілісь етім своім майданом, нас убівают, а вас абама іметь будіт".. Їтіть твою мать!!! Пробую розібратись в собі зараз, чого не дав по морді відразу. Напевно допомогла виборча кампанія, де навчився стримувати емоції і усміхатись на всі зуби навіть тим виборцям, кого зневажаю багато років. Що можу сказати і порадити ще. Перед тим як допомагати житлом, харчами чи ще чимось біженцям - дізнайтесь про них більше, поспілкуйтесь на різні теми, політичні і побутові, а вже потім приймайте рішення чи варті вони того. А ще я б обов"язковою умовою ставив негайне працевлаштування цих аборигенів, бо інакше діла певно не буде, нам тут навіть маленька кацапщина-расія не потрібна, ще й за наші гроші. Чесно, аж завидно і обідно. Тут бігаєш з ранку до вечора, аби трохи підтягнути справи, назбирати на море, ремонт поки призупинив, бо не вивожу фінансами.. А воно живе в хоромах безплатно, на всьому готовому, купа допомог і їжі, кореспонденти бігають, від влади щось вимагають і їм вже обіцяють допомогти ( ми за 10 соток роками бігаємо і тисячі баксів виносили і ще не все порішали..) Добре бути таким "біженцем". P/S Почитав щойно інформацію, що в Чернігівській обл пропонують безкоштовні хати і роботу "біженцям" - поки що лише три сім"ї згодилось. Не дивно. В Нових Петрівцях краще бичувати ніж в Борзнянському районі..
    **
    А мне вот какую мульку рассказали. Ряд славянцев наладил неплохой гешефт - сдавать домики / комнатки / квартирки понаехавшим басмачам (как, оказывается, они сами называют "освободителей" ). С чего копеечку и имеют, и чем безумно довольны. Причем, знаю случай, когда вся семья как "беженцы" выехала, а бабушку оставила там, чтобы приглядывала .
    **
    население донбасса наглухо долбанутое. Я даже в некотором шоке от того, насколько. То есть я знал, что там много гопоты и быдла, но не догадывался, что все настолько плохо. Но ничего-ничего. Равномерно расселить по западенщине на перевпоспитание - бандеровцы их научат родину любить.
    Гг))
    **
    Отличить просто. Достаточно послушать что они несут. ТАкие люди должны просто тихо пропадать из лагеря беженцев в росийском направлении. Не нужно никого убивать, калечить, что-то у них отбирать. НЕ нужно их даже оскорблять, хоть и очень хочется. Их просто нужно депортировать из страны и лишать гражданства. Выдали трехдневный паек, на паравоз, и под марш Славянки на росию. Пусть там по прибытию кричат "расия памаги". СекелевТВ снимет репортаж, а после посмотрим как им росия поможет. Если реально поможет - ну и супер. Значит они нашли друг друга, и Украина в таком случае оказала им наилучшую помощь из всех возможных - билет на паравоз
    http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=3758239&page=10
     
  17. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Аналогічно. ППКС!
    Афаліна вже й у ЗМІ - супер! :)
    http://inlviv.net/news/usviti/u-lvov-b-zhenc-z-shodu-zaklikayut-put-na-vignati-nas-z-lvova.html

    Сьогодні прочитала одну статейку, як волонтер у Києві жаліється, що тепер почав, здається, розуміти східняків, бо від держави допомоги майже ніякої, евакуація не організована, умов для біженців нема і т.п., і, мовляв, вони праві в тому, що спочатку Яник їх "кинув", а тепер і нинішня влада теж.
    І от сижу і "втикаю" після тої статті... спочатку, звісно ж емоції через край - які можуть бути нарікання? на кого - на київську хунту? та якби ж вони не цілували тих "визволітєлєй", то чи довелось би зараз втікати?
    А потім думки: на кого ця стаття розрахована? для чого написана? ???

    І знову не розумію: біженці зі Сходу... хто вони? вони що без роду, без племені? - тобто, окрім, як їхати в чужі домівки і сподіватися на загальнолюдську (державну?) допомогу, податися більше нема куди????? Вони що сироти казанські - нема в них ні родичів ніяких більш ніде, ні друзів, ні знайомих????? - дуже мені мало віриться... А якщо є, але щось там не складається з прийомом, то тоді виникає резонне питання: "Що саме не склалося, і чому має скластися в абсолютно чужих людей???" Дійсно виникає якесь таке гидке відчуття лоха...
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Все, начиталась тут - то капєц просто - дуже болить за тих волонтерів, які так багато допомагають... невідомо кому.
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    за коломойського 1 млн, за ляшка 500 тис дол оголосили ДНР.
     
  20. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Євромайдан!(7)

    Цілком вірно! І не варто робити їм ніяких програм. Люди які з мізками, знайдуть собі де подітися і що робити самі, без державних програм (виключення - інваліди і діти-сироти), а всіх інших - "в утіль", нехай виживають в тих умовах, які самі собі створили, можливо навчаться тоді хоч трошки думати.
     
Статус теми:
Закрита.