Якість нашого одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 17 Грудень 2009.

  1. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    А хто знає про взуття з магазину Welfare? Свекруха накупляла на знижках там собі чобіт, каже що її переконували, що взуття німецьке. По якості якщо чесно не дуже віриться.
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    купила там влітку босоніжки і за 7 днів принесла з чеком назад здавати - в обох трісла підошва. муж казав, шо китай. може там шось і змінилось, але я туди не заходжу - осадок залишився ;)
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Я колись купила пару чобіт, ще як тільки вони відкрились. Через місяць понесла в ремонт, і потім ледь не щотижня носила підремонтовувати. Чесно кажучи, замахались з ними. Туди я більше "не ходок". Але це суто щодо марки welfare. Бо у них паралельно ще дійсно продається взуття європейських брендів - Тамаріс і ще якісь. Може воно і якісне. Але там моделі дуже "вікові", як на старших пань.

    Може воно так і є. Але навіть німецькі бренди не шиють своє взуття в себе. Як правило - в Індіїї, Малайзіїї, Індонезіїї, Китаї. Так що бренди може і німецькі...
    Часом замовляю собі взуття в Інтернеті. То зробила висновок, що найякісніше те, де вказано "Мейд ін Бразіл")) Ну, принаймні, у мене так...
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Модні блогери

     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Модні блогери

    Я маю. Мені не альо, бо троха парять. Може є і кращої якості.
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Модні блогери

     
  7. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Модні блогери

    в мене були. доволі файно носились і попу "тримали")) носила переважно восени або навесні, бо в спеку парили, а взимку ставали зимнючі
    і все ж бавовняний джинс приємніше до тіла:girl_yes2:
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Модні блогери

     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Модні блогери

     
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Що і з чим не варто одягати?

    не зовсім по темі, але незнала куди ще таке запостити.
    зайшла в магазин одягу. жінка міряла светр , та й питає в продавця : " який склад тканини?" . на що продавець, дивлячись на бірку :" склад дуже хороший, 80 % акрилу, 20% полістеру". невже , люди вважають це якісним?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Що і з чим не варто одягати?

    Скажу за себе, ніколи не дивлюсь ні на бренд ,ні на склад тканин, виключення лише взуття і натуральне хутро, яка б кофтина не була якісна, якщо вона мені не до смаку і не до фігури ,то її склад не змусить її придбати.
    І не такий страшний акрил, як його малюють,зараз в дитячому одязі шерсть майже не використовують, бо алерген, хіба кашемір, але справжній кашеміровий светрик коштує ого-го ,бо то трошки не те, що в більшості людей звикло називати кашеміром.
    "Итак, понятно, что основное отличие шерсти от акрила состоит в его происхождении. А в чем же еще?
    Акрил греет хуже, он не "дышит". Если в помещении холодно, то акриловый плед вас не согреет, но в то же время, если температура выше среднего, вам будет жарко. Чего не скажешь о шерстяных вещах: в качественном шерстяном свитере вы и в - 20 не замерзнете и при 0, войдя в помещение, не сопреете.
    Изделия из акриловой пряжи легче и мягче, чем из шерстяной. При этом акрил обладает высокой прочностью, термопластичностью, высокой светостойкостью, не выцветает, не выгорает.
    Акрил отлично окрашивается и сохраняет цвет, тогда как изделиям из шерсти очень сложно придать яркий оттенок. При желании вы можете сами перекрасить акриловый свитер в яркий цвет, его он не потеряет даже когда совсем растянется и закатается. Кстати, акриловую пряжу добавляют в шерстяные изделия в том числе и для того, чтобы получить более яркие цвета.
    Джемпер из акрила будет стоить в два-три раза дешевле, чем такой же шерстяной. По этой причине акриловые кофточки покупают модницы: за те же деньги можно приобрести больше одежды, причем разного фасона и цвета.
    Акриловые свитера в отличие от шерстяных сильно электризуются.
    Акриловое волокно не поедается молью, а шерсть — ее излюбленное лакомство.
    Шерсть — сильный аллерген, на акрил же аллергии не бывает.
    Одежда из акриловой пряжи закатается быстрее, чем из шерстяной."
     
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Відповідь: Що і з чим не варто одягати?

    Припускаю, що продавець мав на увазі під "хорошим складом" те, що річ в такій пропорції довше носиться, без проблем переться в машинці і з часом не "обростає" катульками.
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Що і з чим не варто одягати?

    [nick="TinkaMalvinka"]TinkaMalvinka[/nick], справжній кашеміровий світер можна купити на стоку не за страшні гроші, а дешевше, ніж в КінгКросі акриловий
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Що і з чим не варто одягати?

    може й добре переться і не кошлатиться, але мені в таких якось холодно, не гріють вони
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що і з чим не варто одягати?

    І тіло не дихає. Я в таких светрах пітнію дуже. Сама терпіти не можу той акрил. Колись не слідкувала за тканиною, бо акрил не так масово продавався...а тепер першим ділом читаю склад, а вже потім міряю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Що і з чим не варто одягати?

    в мене як то кажуть професійна деформація, коли подобається якась річ в магазині, спершу дивлюся на склад, а вже тоді на цінник. Знаючи собівартість акрилових виробів, важко платити за них високу ціну, ну і для тіла приємніші натуральні тканини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @jylanda то є хороша звичка, а не деформація, я теж дивлюсь на склад, приємно до тіла носити натуральні матеріали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Khoma

    Khoma Member

    Тільки б ще правду на тих етикетках писали

    Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Згідна на 100%, бо неодноразово на кофтинках китайський копійчаних читала такий благородний склад, що ого-го.
     
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Для мене склад то дуже важливо. Який би файний не був светрик, якщо там склад 100% акрил (або щось близьке до того) навіть не піду міряти. І ніякі мегаакції не застралять мене його купити.
    Я олдскульна-котон моє все)))))(не обов"язково 100% котон, але хочаб 60% мусить бути)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1