Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Кордон Україна-Польща перетинаємо усі разом- батьки і діти

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відгуки типу "літак тісний незручний" чи про брудні туалети?

    Я без іронії, просто собі не уявляю. Внутрішні лінії ЄС то як маршрутка, не знаю, чим там можна бути (не)задоволеним.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Вибачте, не ясно виразилася☺ про самі перельоти я не хвилюсь. Цікавить паспортний контроль. Пишуть що багато запитань і претензій. Цікавить як воно насправді.

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Думаю, запитання і претензії залежать від того, куди, для чого, з якою візою і з якою метою ви летите, тобто то навряд чи може бути загальним правилом. Ну і задоволені пасажири рідко відгуки про аеропорт чи паспортний контроль залишають :) Але, якщо не помиляюся, паспортного контролю там нема. Ми летіли Раянейром в Грецію в 2014, то нам просто на стійці реєстрації візи перевірили. Якщо і запитували щось, то через нерутинність тої процедури для них (де штамп про в'їзд, де віза, де написано, що вона мульти ;) ).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Десь так собі все і уявляю, але "горе от ума" -начиталась от і переживала (саме більше за мовний бар'єр, дуже погано розумію про що вони розмовляють. Коли до мене звертаються, я посміхаюсь з дурним виразом обличчя і прошу когось з своїх перекласти Вже заспокоїла, буде як буде.

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я літала два роки назад. Не пам'ятаю, як там було з дозволом, лише на кордоні з Польшею перевіряли здається, бо я летіла без чоловіка, але я би вам радила зробити, на всякий випадок, це ж невеликі гроші і можна на 2 роки зробити. А так ніяких проблем не було, хіба затримка і в одну , і в другу сторону, комфорту ніякого, не годують. Проте дешево ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Довго думала куди написати, але залишую я це тут. Це просто крик душі.
    Що робиться останнім часом з проходженням українсько-польського кордону? Нехватає слів щоб це описати. Ну як так можна знущатись з людей? Це знущання, іншими словами назвати не можна! Як так можна, тримати людей по 6-8 годин на кордоні...
    Далі багато тексту...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    В мене таке питання. Людина, яка летить з США в Україну транзитом через ЄС, може по прильоту до ЄС десь вийти, якщо не має візи шенген - маю на увазі хоча б по території аеропорту ? Хотіла б зустріти подругу перед тим як вона полетить в Україну, але не знаю, чи її випустять кудись, куди мені дозволять зайти. Наперед вдячна.
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2016
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    З транзитної зони їі не випустять без візи. Ви зможете зайти хіба якщо теж будете чекати на посадку і пpойдете контроль. В нас був випадок, коли літак не долетів до Львова і ми повернулися назад в Відень, то нас ділили на дві групи, ті в кого ще дійсна віза і ті, в кого віза була на один вїзд -виїзд і відповідно після посадки на літак віза вже була недійсна. То ту другу групу тримали в транзитній зоні в аеропорту, навіть в готель навпроти аеропорту їх заселити не могли.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    А як мене туди пустять без білету?
    Сумно.
     
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    без білета не впустять, ну і зараз в багатьох країнах Європи значно посилили контроль...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Порадьте: для перетину кордону для дитини (5 років) потрібно мати власний паспорт чи може бути дитина вписана в паспорт мами?
     
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Якщо вписана то може)
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Місяць відпочинку "човникам" і місяць перепочинку нормальним подорожуючим. Невже піший перехід набуде людського вигляду хоч на якийсь час? Ну і про відновлення контролю з сусідніми державами теж корисно прочитати і врахувати в свої плани. Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною на місяць
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. MARTAKK

    MARTAKK New Member

    дівчата хто весь час літає з Львова до країн ЄС. що саме вимагають прикордонники, наприклад Італії?
     
  16. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Стандартний набір документів, деколи можуть спитатиціль поїздки.


    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчатка, хто купував зелену карту на угорському кордоні? Де і як то роблять?
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Порадьте коли завтра краще перейти піший. Можливо, хтось знає коли перезмінки? Будь ласка, дуже треба саме завтра це зробити.
     
  19. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Перезмінка, здається в їхній 8 і 20 годині. Вона одинаково що піший що авто, напевно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчатка чи на Краковці або Грушеві можна купити Зелену карту польську? Бо не хочу у нас купувати.