Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем guculyanka, 11 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    То за два тижні аж 150г. Молодці, бо моя десь в тому віці 100г набрала за міс. І отак по 100-200-300 г набирала до півроку. А потім вага стала. Правда ми сильно ригаючі були.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Zozuljka, та мабуть це у вас такий індивідуальний темп набору. А за 4-й міс. 400 г - це з тими перипетіями, що втратила дитина у вазі (знаєте причину?), правильно я зрозуміла? Тут же ж і цього місяця ще може бути більше, то ж не значить, що 150 г це половина, та й то вже 5-й місяць, так?
    Ви по грудях відчуваєте, що дитина виїдає? То у вас гв щогодини цілий день/ніч?
    Я от що ще подумала - звичайно, давши суміш додатково, дитина мабуть більше набере, але чи те більше добре, чи воно вже їй надміру, тобто ми ж не можемо знати, скільки "норма" саме для вашої дитини, тож може набір від суміші вас збиває з толку. Кажуть, що на гв дітки здатні дуже точно регулювати насичення, співвідношенням переднього-заднього молока, тобто можуть лише "попити" якщо тільки це потріно. А з сумішшю вже ж так не вийде.
    Розумію, що ви хвилюєтесь, як би то впевнитись, що все гаразд, подивіться тему про малу вагу, може буде вам для підбадьорення)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Дівчата, дуже дякую за підтримку! Стало легше, вернулась на шлях істинний:)

    Так, 400 гр - то з урахуванням втрати. Власне, сьогодні перерахувала - вийшло 450.
    Причину знайшла. У малюка перший сон завжди був 5 годин, а потім (якраз з 3 по 7) - часті, або дуже довгі прикладання. Я почала дуже слідкувати за частотою прикладання, і будила в отой перший сон. В результаті з 3 по 7 малюк був дуже сонний, і погано смоктав практично одразу засинаючи, а вдень був капризним, на що, мабуть, ішло більше енергії. Порадилась з консультантом, дала малому виспатись. В "пролактинові" години у нас ефективне смоктання, і більше молока вдень. Прибавка пішла з наступного дня. Тепер даю проспати отой перший сон, а далі цицяння.
    По грудях я відчувала перші 2 дні, а потім як гарно розмасажували, то так і залишаються по сьогоднішній день м'якими. У мене взагалі таке враження, що там нічого нема, і зцідити можу грам 5 за півгодини, а малий після того раза 2-3 потягне, і такий напір іде, аж захлинається. Тому оцінити щось не можу(

    @Mansikat , мабуть, Ви таки маєте рацію з тим, що моєму малюку так підходить. Кінець кінцем, і я така була.
    Якби ж то була в людині кнопка "Виключити хвилювання":girl_wink: Добре, хоч посиденьки є:girl_yes:
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2016
    Reason for edit: Неповна відповідь
    • Подобається Подобається x 4
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Zozuljka, може вже запізно, але відповім. Особливих зусиль, щоб відмінити суміші я не докладала. Просто забрала в один момент і почала дитині частіше пропонувати груди. Ще й так співпало, що в мене стався застій, і я була в шоці, як то так, молока нема, а гульки поробились, пішла до акушерки, то і вона ще направила на путь істинний і добряче вправила мізки. З набором ваги все було добре, достеменно не пам'ятаю (По 800-1000г за перші три місяці).
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2016 ---
    В нас ще були на перших місяцях проблеми з випорожненням. Дитина какала раз в 5-6 днів, і я думала що то від сумішей, потім закрепи змінились поносами, то вже дуже багато було випорожнень. Все спихала на суміш, і так відмінила. Але то була справа не в суміші, бо аналіз калу показав стафілокока.(( але і при тому, що багато какав, був трохи замучений малий, на грудному вага нормально набиралась і пісяв нормально. І впевнена, що завдяки ГВ ми швидко з тим стафілококом справились.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    @medova , ні, не пізно, дякую!
    А не пам'ятаєте, скільки тоді суміші одразу забрали?
    Бо я забирала по 15 грам, а сьогодні вирішила 30 гр. забрати. Думаю, чи не забагато.
     
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    повну порцію забрала, не міряла точно по мілілтрах)
     
  7. Ivetka

    Ivetka New Member

    Доброго дня! Не знаю чи в цю темку, але порадьте будь ласка консультанта, який допоможе перевчитись з пляшечки на груди, з пляшечки їмо грудне молочко, ми недоношені, вага 2700 вже, може ше сили нема з грудей їсти, але потрібно оцінити професійним оком чи це так.
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    На цій сторінці вгорі є банер гарячої лінії підтримки ГВ - задзвоніть за якимсь з цих номерів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. avokado

    avokado Well-Known Member

    Доброго дня. А чи є тут мами двійнят, які успішно перейшли на ГВ з ЗВ? Поділіться досвідом, бо в мене вже опускається руки.
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Скільки Вашим малючкам?
     
  11. avokado

    avokado Well-Known Member

    11 липня буде 2 місяці.Вони народились у повних 35 тижнів, тому їх забрали у інтенствну терапію і одразу на суміш.
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @avokado Вам би поспілкуватись з мамами двійняток, які мали успішне гв. @Borsychok здається, мала подібний досвід. Хто в нас ще мами подвійного щастя? Форумляночки, підкажіть будь ласка
     
    • Подобається Подобається x 1