Як відівчити дитину їсти вночі?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irushka, 25 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я теж ду-у-уже лінива :). Старший у мене швидко перестав вночі їсти, а менший покидається по кілька разів, якби я ще бігала по воду в кухню :8:.
    От годувала його вночі і подумала: дитина їсть вночі напівсонно, а щоб дати пити це треба дитя розбудити, посадити в ліжку (ми не вміємо пити із пляшки, тільки з горнятка), потім знову вкладати, ні... я таки справді дуже лінива мама.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А ми сперечаємося? А я думала, що дискутуємо :xaxa: І все не так страшно, щоб аж лякатися :ninja:
    Кого Ви мали наувазі, мене особисто чи інших годуючих мам, це неважливо. А щодо "ліні" вдень, то вище я пояснила свою позицію.
     
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    а пляшечка з кришкою яку треба в темряві відкрити....
    а потім заснула і забула закрити....
    і дитина спить на мокрій подушці або білизні...

    ми це все проходили. До 1,2 роки - з цицькою, потім 2 місяці з пляшкою вночі...
    Повірте мені, з грудним молоком набагато безтурботніше
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    ну в нас якось не траплялись такі казуси,щоб на мокрому спати....Я вам скажу що і зараз теж ночі невеселі....дитина просинається під ранок попісяти,треба потримати горшик...адеколи мимо пісне,а деколи поставлю так той горшик повний,що сама потім зранку встаю і в нього влізу:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Перша ніч, що дитина не прокинулася і не просила циці... але коли прокинулася то перше, що сказала "не їла циці, бо баба казала не їсти вже"... :8::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Коли в нашої Іринки був страшенний насмарк то доводилось вночі її годувати з пляшечки - тоя ті 3 дні ходила як зомбі, а тепер далі сплю як сурок:xaxa: - пересунула в іншу сторону і сплю далі:ninja:, чоловік каже що на ту картину варто подивитись:ninja::xaxa::xaxa:
    Я як ніхто знаю як то весело бо днем годуємо таки з пляшечки, грудь не бере.
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Данилко вдень не просить циці, але вночі прокидається до циці 3-4 рази. Покищо я навть не мрію про сон на цілу ніч. Тобто мрію, але не тепер. Боюсь, що молоко зовсім пропаде. Нічні годування підтримують ГВ. Вночі може попросити пити водичку (він по різному просить водичку і цицю). То справді, більша морока дати водичку ніж цицю.

    В мене питання до мам старших діток: Коли дітки на ГВ починають спати цілу ніч? І чи починають спати цілу ніч після відлучення від ГВ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    думаю немає значення дитина на ГВ чи ні....спати всю ніч вони починають приблизно після двох років....але це теж умовно "всю ніч"..бо всерівно прокидається на горщик,а деколи і не один раз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Наш перший сон на всю ніч був в півтора року і то кілька ночей, ми без ГВ від року і після відлучення в нас сон не покращився! Мала до тепер прокидається вночі...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А в нас після відлучення сон "значно" покращився, бо дитина прокидалась по 5-6 разів за ніч, а тепер тільки 2-3 рази)))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Маю. Коли наїмся добре в 10 або 11 год вечора (перед сном), то молока більше. Але хіба ж це правильно???

    НУ не можу я спати з дитиною. Боюся.

    Я дуже-дуже хочу щоб моя ляля вночі гамала тільки цицю, а не суміш, часйочок, водичку і т.д.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Грудень 2008
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А якщо так зробити: присунути ліжечко впритик до свого і зняти з нього ту одну боковину, а висоту ліжечка відрегулювати під висоту ліжка? Тоді і не треба вночі вставати - просто підсунутися або взяти дитину, а потім відкласти назад, а сама Ви туди не покотитеся ніяк. А так і дитина можна сказати, що біля Вас і не страшно. Ми так спимо до цих пір (проснулася-прикрила, чи помацала холи хвора чи нема температури...).
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Наталю, для Вас зараз правильно годувати дитину, а фігура почекає :). Я теж їм ввечері, бо часом вдень просто не встигаю.
    Ви - молодець, що маєте бажання годувати. Головне - позитивний настрій.
    А якщо боїтеся спати з дитиною. то підсувайте собі ліжечко дитяче, що дитя спало окремо, але біля мами. Так Ви менше стомлюватиметеся вночі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    ПРоміжки між годуваннями вдень 2 год, вночі 15хв, 30хв, 1,5год, 2 год.:sad:.
    А пустушка-для засинання коли нема в грудях молока. А коли є молоко, то засинаємо біля циці. Ну такі вже ми є , що пусту цицю не любимо.
     
  15. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    ось в цьому і проблема.
    Розумієте, нічні прикладення дуже важливі, бо саме вночі найбільше виробляється гормон, що збільшує кількість молока, а смоктання дитини ще більше спонукає до цього. Отже необхідно вночі прикладати дитину до грудей і стільки скільки хоче.
    Я трошки не розумію, чому боїтеся, якщо того,що дитині якось зашкодите, то я дуже сумніваюся, у нас з дитиною спільний сон, ще ніяких казусів не було. Спробуйте спільний сон, без чаю, соски, водички. Циця і тільки циця. Повинно все внормуватися. Були ночі, що я щогодини давала грудь, така була потреба :). І зараз встає 3-4 рази. І так буде далі і не намагатимуся відівчити дитину їсти вночі поки в неї буде потреба в цьому. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Мій цицю любить і вдень і вночі. Але коли нема молочка, то мусимо пити суміш з пляшечки:sad:

    Дякую, попробую.:)
     
    Останнє редагування модератором: 22 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  17. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    пустушку краще не використовувати взагалі. а перед тим як даєте грудь ви п*єте теплий чай, зелений дуже добре за півгодини до годування? мені допомагало :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

     
    Останнє редагування модератором: 22 Грудень 2008
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ого, та це ж дуже важко! А від втоми, до речі, кількість молока зменшується! А після їжі молока може бути більше просто тому, що організм поповнює запаси енергії. Ви вдень нормально харчуєтеся ?
    І вдень з дитиною спати лягаєте? Можна просто книжку почитати, все ж відпочинок. І хатні клопоти хай зачекають. А якщо є кому допомогти хоча б на певний час- то було би супер.
    Вам би ще перевірити чи правильне прикладання. Маєте фото під час годування ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Вдень не сплю. Не можу заснути , навіть якщо перед тим всю ніч не сплю. Вдень можу лежати-лежати, дитина вже виспиться , а я так і не засну. Годую лежачи. Фото нажаль немаю. Але можу сказати точно, що висмоктує все до останньої крапельки:)

    Вдень харчуюся- коли получиться. Переважно коли дитина спить, а потім - як пощастить. Тобто, чесно кажучи - не дуже нормально. Думаєте в цьому вся проблема?
     
    Останнє редагування модератором: 22 Грудень 2008