Як відівчити дитину їсти вночі?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irushka, 25 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Трохи доповню про воду-чай-грудне молоко. Грудне молоко на 87-90% складається з води. Іноді висловлюються думки, що воно солодке і його нібито треба запити. Але в грудному молоці, на відміну від всього решта, міститься лактоза (а не сахароза чи фруктоза, яких фактично є бажання запити), тому після грудного молока не виникає бажання ще чогось пити, навпаки - відчуття свіжості:) Тому не варто пробувати ставити себе на місце дитини і порівнювати себе і пиття коровячого молока з дитиною на грудному молоці.
    Ольга, дуже рада за тебе:) А в нас нічні прикладання як і раніше, зате вдень вже досить давно зовсім нема і теж відчуваю, що молока вже менше (та й доця мені про це каже:xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Даааа, а ви до цих пір пам'ятаєте те "відчуття свіжості"???;) Стільки років пройшло... Хороша у вас пам'ять... Як можна описувати, що дитина відчуває? Хіба самому пам'ятати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ну, вас тільки зачепи:D. Любите чіплятися до слів. Добре, хай буде шматок м'яса (філе:bazar:).
    Поясніть мені, як дуууже великий спец по ГВ, навіщо дитину як тільки вона починає плакати (чи вдень чи вночі) кожні 15 хв прикладати до грудей? Може є інша причина плачу, а не голод і психологічний дискомфорт?
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я не є спеціаліст по ГВ, але маю досвід годування і хочу сказати, що будь-який дискомфорт у нас зіїдається цицею. Це не моя примха, це бажання дитини.
    Він не засне ввечері без мами/циці, вночі хоче тільки цицю (пробували задурити, не виходить), вдень теж якщо вдариться біжить собі цицю діставати сам.
    Якщо йому сумно, щось болить чи просто хоче спілкування малий біжить до циці. Що в цьому поганого?
    Маленька дитина потребує МАМИ, а не штучних її замінників.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ви вважаєте, що зачепили мене? Вам здалося :ninja:. Від заміни ковбаси на філе суть не міняється.
    Пояснюю (дякую за високу оцінку :xaxa:):
    Бо це найкращий спосіб подбати про дитину.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    борщ також на % 80 вода....і що? з"їв борщика і пити не хочеш? дурниця
     
  7. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Причина плачу це завжди дискомфорт. Чи фізичний чи психологічний. Звичайно якшо скажімо дитина мокра чи покакана і від того дискомфорту плаче, то треба помити а потім вже давати цицю для заспокоєння, але зазвичай ми або неможемо усунути причину того дискомфорту(зубки болять), або незнаємо тої причини. А циця це універсальний спосіб відволікти від того дискомфорту і заспокоїти. А часто то і спосіб усунути дискомфорт, скажімо дитина хоче пити чи їсти чи просто коло мами побути.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Моя дитина до 9 місяців нічого не пила крім мого молока. Хоча з 6 місяців я їй пропонувала і соки і водичку. Але з поїльничка ми пити не вміємо з пляшечки також. Хіба трохи з ложки давала, але вона зазвичай відверталася. Так що всю їжу ми запивали моїм молоком і від спраги не страждала.
    Зараз вже потрошку п"є. Особливо чай з моєї чашки, але всеодно то небільше як пару ковтків за весь день. Решту допиває з циці. Зараз якби вона хотіла пити сказала би мені про то.
     
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    До якого віку?
     
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    До самовідлучення дитини від грудей. Як правило, це стається між 2 і 4 роками.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    То ви хочете сказати, що трирічну дитину, яка ще на ГВ, можна забавити тільки цицею і ви так і робили? Хотіла б я на то подивитися, що та мама може встигнути зробити, якщо її циця кожні півгодини в роті. :confused:

    Це найкращий спосіб подбати про дитину, поки дитина маленька (до 2-х р.). Старшу вже би можна почати відволікати іншими цікавими речами, якщо не лінь звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    а куди нам спішити? ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

     
  14. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ми на ГВ, але кожен писк на цицю ми не перетворюєм. У більшості випадків пхинькання чи навіть і плачу вистачає взяти на ручки, поцьомати, поговорити, заспівати пісеньку тощо. Циця - це тоді, як плачу і починаю розстібати мамі кофту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Дiвчата, але ж ми говорим про саме "вночi"! До чого тут день? Тема то про спання вночi? Вдень все може бути iнше нiж вночi, давайте не будем про день.

    Я напевно додам лише одне:
    З мого досвiду найлiпша розрада ВНОЧI для грудної дитини i мами це дати груди.
    Я напевно ще довго не пережалiю що завершила ГВ в 14 мiс. В нас були тiльки нiчнi годування по бажанню малої починаючи з 12 мiс. Як тiльки я закiнчила ГВ, як по щучому велiнню, починаючи десь з вересня в малої полiзли ВСI ЗУБИ! Ми не спали цiлий вересень. Нi вода, нi молоко в пляшцi нам не помагали, все вiдпихалося з криком "НЄ" i ревiнням до ранку. Спали з iнтервалами в 15 хв в мене на руках на диванi, чи сидячи на лiжковi (я сидiла звiсно). При подорожi до Львова теж було троха не тойво, в лiтаку, замiсть тихо сопти в мене на колiнах з цицею, я колисала малу в слiнгу в "тамбурi" а вона верещала не своїм голосом...
    Потiм у нас було запалення вуха i ми теж не спали десь недiлю, потiм в нас був шлунковий вiрус, те саме. Потiм той клятий недавнiй вiрус що вибив мене остаточно з колiї.
    Щоб довго не говорити, в порiвнянi з труднощами ночей на ГВ - не мати грудного молока в наявностi коли дiйсно всi зуби лiзуть, чи хвора - ЖАХ! Я знаю 1000000% що якби було моє молоко, мала б набагато швидше заспокоювалась. I їла б грудне молоко тодi коли вона вiмовлялась вiд звичайної їжi i навiть води (цiлий минулий тиждень)
    Я з гiркого досвiду кажу - поки можете годувати ХОЧА Б ПО НОЧАМ то годуйте!!! Може у вас спокiйнiшi дiти, може вам ця порада нi до чого, але якщо ви хоч на фракцiю подiбнi до нас, не повторяйте моєї помилки, не завершайте ГВ (ну, хiба в вас якiсь екстраординарнi обставини) хоча б до 18 мiс, а то й, як Ксанi каже до самовiдлучення!

    P.S. Ну i ще одне... я думаю ще що коли дитина здорова (тобто нi температури, нi живiт не болить iтд...) то вночi нема чого пити i їсти. Якщо привчати спати, то привчати спати. Можна поколисати, взяти до себе. А то по собi знаю... привчишся в пiвнiч заглядати до холодильника то й привикнеш... i так i буде. Це ж впринципi набутий рефлекс.
    От сходiть в туалет вночi, десь так в 2 ночi, на наступну нiч дуже ймовiрно що ви в 2 ночi прокинетесь вiд потреби, якщо пiдете на 2 нiч, i на 3тю, то потiм як годинник будете прокидатись кожної ночi бо вам "треба".
    АЛЕ, не плутати з груднiчками. Бо на ГВ я вважаю не потрiбно вiдiвчати вiд нiчних годувань, хiба що саме не захоче.
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Була б я злою, то відповіла б вам тим же: а ви памятаєте те відчуття, коли після грудного молока хочеться ще води? Але давайте не будемо про це дискутувати, бо це бездоказово. Я не про свої спогади пишу, а про дослідження, які виявили, що в ГМ є лактоза і також що її немає потреби запивати. А от сахарозу чи фруктозу, які входять в склад коровячого молока, чаю, борщика і т.д. дуже навіть хочеться. Не знаю чим саме вони так кардинально відрізняються, бо я не медик.
    "То ви хочете сказати, що трирічну дитину, яка ще на ГВ, можна забавити тільки цицею і ви так і робили? Хотіла б я на то подивитися, що та мама може встигнути зробити, якщо її циця кожні півгодини в роті." А це вже питання виховання - якщо і мамі і дитині так добре, то на здоровя, але якщо мама не встигає чогось зробити, бо дитина рветься до циці весь час, то вже, вибачайте, прогалини виховання і то все в маминих руках.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Доведеться мені знову "чіплятися до слів" :confused:
    Подбати і забавити - це різні речі, чи не так ?
    Дати вночі цицю і давати водичку (а саме з цього починалася дискусія) - це різні речі. І Коза-Дереза гарно пояснила, в чому відмінність.
    Поведінка дитини до року і після року - суттєво відрізняється (мені взагалі дивно писати такі очевидні речі, думала всі мами це бачили і знають). Старша дитина не плаче "що 15 хвилин", як Ви описуєте, більше того, вона вже може дати зрозуміти, що саме її турбує або чого їй хочеться. Відповідно мама і реагує. Крім того, якщо дитина здорова, то у віці про який ми говоримо, кількість прикладань до грудей значно меншає. Тому "щось встигнути зробити" це абсолютно не заважає. А якщо дитина нездорова, то тут вже не до роботи, незалежно від того, грудна вона чи ні.
    Аааааааа:xaxa: Так, я надзвичайно лінива. Йти вночі на кухню за водичкою мені не хочеться. Тому у мене з собою в ліжку набагато краща "водичка" :xaxa:
    І ще одне: якщо дитина плаче, то я її не відволікаю. Я намагаюсь відповісти на її потреби, а не забавити-задурити-відволікти, щоб вона забула про них.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Від самої думки, що вночі треба вилізити з-під ковдри і йти на кухню - бр-р-р! Хоч ми ще маленькі, але передбачаю, що і далі я теж по ночах буду лінива:):):) Зі старшою вже колись набігалась вночі із пляшечкою:8:. Шкода себе, більш так не буду.:):):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Добре, давайте припинимо цю суперечку (не думайте, що злякалася, просто-неприємно), бо ми зайшли в дєбрі і взагалі відійшли від теми трохи. Не завжди в дописі можна відобразити всі нюанси думки. Одне й те саме можна прочитиати по різному для себе. Коли я писала про лінь, то я не мала на увазі вас та ще й вночі.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    до півтора року малий вночі пив з пляшечкі ....я просто робила йому гарячий чай і ставила під подушку...коли він просинався в годині 3 він був тепленький....так шо проблему походів вночі на кухню також можна вирішити:)