Як відівчити дитину їсти вночі?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irushka, 25 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я не згiдна. Поки є грудне молоко, треба його давати, чим бiльше, на то воно i є. Коли грудне годування завершиться, тодi давати воду, або взагалi, впринципi вночi нiчого не давати, нехай спить всю нiч (це якщо дитина старшенька i не хоче їсти). Я чула що деякi дiти i в 4 мiс сплять всю нiч... на практицi (лiпше сказати на шкурi своїй) такого не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Тобто, якщо ви годуєте дитину до 3 років, згідно вашої логіки вона не повинна пробувати водичку?...:confused:
     
  3. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    В ночі? не повинна
    Якщо у хаті нормальна температура, то мало імовірно що дитина від спраги будиться. Щось її турбує. Чи їсти чи пити чи пісяти чи (найімовірніше) перевірити що мама тут і все добре. мені здається що те як дітки сплять у ночі залежить ві нервової системи(характеру) дитини. І циця заспокоює найкаще. І мамі (як на мене) то простіше ніж вставати іти щось їсти пити робити ну і дитині то найкраще.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А, ну давайте проїдемось по моїй логiцi...:cesored:
    Поки що згiдно з вашою логiкою, легше чи лiпше вставати вночi з сну, i носити воду в пляшках, нiж вийняти груди готовi i теплi з молоком i дати не вставаючи i часом не зовсiм пробуджуючись.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Це про моїх.:)
    Чесно кажучи, читаю цю тему, читаю і дивуюся. В мене обоє дітей приблизно з такого віку як в 22-23 годині поїли, то спали вже до 7-8 ранку. Часто думала, чому. Знову приплету сюди трохи ГВ і ШВ. У всіх мам жирність молока різна. В мене при першій дитині воно було дуже слабеньке (а в пологовому бачила в жінок таке, що зверху в баночці аж сливки стояли). Тому малий навіть вдень хотів їсти через кожні 1,5 години, хоч свою пайку з'їдав, бо я його інколи зважувала ради інтересу. А коли перейшов на суміші, то вже інтервал між годуваннями значно збільшився. Ми ж теж, якщо з'їмо шматок ковбаси, то будемо ситіші, нє?:) Тільки дуже прошу, не розумійте це все як якусь агітацію (бо я за ГВ), це чисто аналіз. Звичайно, якщо дитина вимагає вночі по кілька разів, то треба дати груди, бо просто від нічого робити вона їх напевно не просить.
    Що стосується 2-3 річних. Якщо дитина на ніч поїла, попила, то чого б вона мала вночі по кілька разів пробуджуватися , якщо вона сита? В мене діти п'ють вночі, коли хворі (кашляють,заклало ніс, дихають ротом і як наслідок - пересохло в горлі). Якщо дитину нічого не турбує, "не сушить" її , то я так розумію, що мало би ся спати:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    мене в ночі наприклад, нічого не турбує але я люблю встати попити водички....Так і дитина може хотіти пити...не обовьязково щоб вона була хвора.Моя дитина в 7.5 міс.категорично відмовилась вночі їсти....а от пити так....намагалась замість водички всунути груди..НІ...дай попити...і так до 2 років. Тільки тепер вже спит всю ніч...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Дитині ТІЛЬКИ 7 місяців. Навіщо замінювати молоко на воду, а потім жалітися, що молоко пропадає? Така маленька дитина молоком може і напитися, їй не потрібно води серед ночі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Може, звичайно:). Значить, ви-такі, а ми-такі, і це-нормально:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А моя дитина так і будеться по 4-7 раз за ніч,а їй вже рік і 2 місяці. І я майже впевнена що будеться вона не з голоду. А чи щось їй сниться чи посто щось не так. Останнім часом будиться не з плачем а кличе "мама". Інколи навіть кріз сон. Інколи достатньо її обійняти і погладити по голівці. Але здебільшого даю груди і спимо далі. І така вона у мене була завжди. Дуже поверхневий і не спокійний сон. А до 4 місяців взагалі спала тільки на мені.
    Так що всі дітки різні. І проблеми нічного сну неможна зводити тільки до того сита дитини чи голодна. Так само як і ГВ то не тільки їжа. Саме тому я думаю що в ночі циця то найкращій варіант бо ніхто неможе гарантувати що саме турбує дитину. А дитина хоче саме цицю а не замінники у вигляді пляшечки з водою чи суміщю. Думаю дитина мудра і знає що їй треба.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Якщо я правильно пам"ятаю, то ви писали що дитина відмовилася від грудей у 7 місяців. А причини відмови і поведінка дитини при відмові то вже трохи інша розмоя. Я говорю про дітей на ГВ.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я власне пишу до тієї ситуації, коли циця допамагає лише на 15 хв.....тоді варто пробувати інші методи приспати дитину( той самий чай або вода)...
     
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Груди - не лише для годування, а й для психологічного комфорту. Тому немає сенсу стежити за тим, скільки часу минає між годуваннями. Бо чим частіше дитина прикладається до грудей - тим краще для неї.
    Щодо ковбаси: ситніше - не означає корисніше, правда ж?
    А суміш - вона не ситніша, а просто важче травиться. Тому дитина спить, а сили організму йдуть на травлення суміші.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А що такого є в чаї-воді, чого немає в циці ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    а якщо хочеться саме пити :) ......Якщо я хочу води то скільки мені не давай молока я піду і налию собі води
     
  15. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Грудне молоко і коровяче молоко (до смаку якого ми звикли) мають суттєві відмінності. Грудне набагато легше засвоюється, у ньому менше білку і т.п., а води близько 90%.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Вже другу ніч ми спимо до 6 ранку і не просимо циці!!!!! :clapping::xaxa: це справжній подарунок мамі на Миколая!!!
    І Вам бажаю, аби без зусиль мами дитинка сама свідомо почала добре спати ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    саме так.Але якшо проблема така шо дитина засинає лише на 15 хв.,треба щось робити,пробувати ....або дати пити ..або дитина елементарно голодна...а груди то пусті...тоді суміш...."а шо делать?":confused:
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    У нас теж так було кілька днів...але минулося ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Власне, потрібно розбиратися чому груди "пусті". Може бути через неправильне прикладання до грудей, завеликі проміжки між годуваннями, пустушки і т.ін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ксані, не лякай :)
    в мене молока фактично вже немає. Вдень максимум 1 прикладання є...