Як відівчити дитину їсти вночі?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irushka, 25 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    ну якщо ви не маєте якихось серйозних хворіб та не маєте аномалій в грудях то ще спокійно можете перейти на ГВ, або крайньому разі годувати зцідженим молоком!
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я б з радістю, але маю молока дуже мало. Ніяк не вдається збільшити його кількість.
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Якщо маєте бажання годувати, то просто чудово. Стукайте до консультантів (Яремко, Ksani Galya), побачите, що насправді годувати просто і радісно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Для уявлення про що я вам говорю прочитайте Коментарі до основних правил успішного грудного вигодовування
    а також дві статті про релактацію (їх є дуже багато)
    Восстановление лактации
    Как вернуть молочко?
    А для подальшої розмови краще прейти на гілку ГВ - ще один дар природи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Ого-го:xaxa:, ще й какао просить вночі:8:....то ви навпевно звечора в термос робите, щоб не бігти колотити на кухні?Мій досі п"є компотик, буває 2-3рази, а буває і один раз:)я думала, що це скоро пройде в нього....а тут бачу у декого і в 3 рочки ще хоцють їсти-пити вночі:confused::xaxa:

    Може треба суміш змінити, щоб дитина наїлася один раз і спала міцно...:confused:А можливо вона просто будиться і зовсім не за їдою...
     
    Останнє редагування модератором: 11 Грудень 2008
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    ні в термос не роблю, перед сном кипьячу молоко, коли малий проснеться в годині 3-4 то молоко ще тепле , розчиняю несквік і все. Але останніми тижднями масік не просинається взагалі,хіба на горшок в 6 ранку:clapping:
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    і так щоночі було? Ви впевнені у якості несквіка? :sad:

    Моя мала зараз замість циці може просто попросити мою руку, лягає на долоню мою і так засинає :) сподіваюся, що таким чином ми перестанемо взагалі вночі їсти-пити...
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    ні я невпевнена в якості несквіка, так само як невпевнена в якості молока. кефіру, сметвни, мяса, , сиру і всього решти.......але ж всі ми їмо ці продукти, на балконі корову та курей не тримаю, та і заводів по переробці також
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. НАТКА З РОГАТКИ

    НАТКА З РОГАТКИ Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    МОЯ ДОЦЯ ЩОНОЧІ СПИТЬ БІЛЯ МЕНЕ (ХОЧА Я ЇЇ КЛАДУ ЗВЕЧОРА ДО ЛІЖЕЧКА, ВСЕОДНО СТАЄ 1-3 ГОД.), НУ І ЗВИЧАЙНО 2-3 РАЗИ НА НІЧ ЇСТЬ ЦИЦЮ З ЗАКРИТИМИ ОЧКАМИ. НА НІЧ ДАЄМО ЇЙ КАШКУ ЧИ ТВОРОЖОК, АЛЕ ВОНА ВСЕ ОДНО СТАЄ СЕРЕД НОЧІ І ХОЧЕ ЦИЦЮ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я теж вже думала про те щоб суміш змінити. Думаю що тією не наїдається. А будиться 100% через те що хоче їсти. Поки не запробує що щось тече в рот- не заспокоїться. Інколи буває таке, що маю вночі багато молока в грудях (таке буває дуже рідко), то він наїдається і може спати навіть 4 год, а суміші скільки би не їв- всеодно через 2 год голодний.
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Наталю, Вам лише 7 місяців, я б радила розслабитися і не звертати увагу на пробудження, просто дати цицю і спати далі :)
    Уявіть, що ми на 2 роки старші і прокидаємося так як Ви...:8:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я пробувала. Якщо просто дати цицю (не забувайте, що в ній всього пару капель молока ), то він засне на 15хв, а потім знову кричить, причому ще сильніше ніж перший раз.
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    1/ чому лише пару капель?

    Видно дитині треба переконатися, що мама поруч, тому перевіряє чи циця поруч... Моя дитина вчора розвернулася до мене спиною, а потім рукою пробувала чи я десь не втекла :))
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Наталю, а як Ви думаєте, чому у Вас мало молока? І чому буває багато? Від чого це залежить? Може маєте якісь спостереження з цього приводу ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А ви не звертали увагу, може дитина хоче просто попісяти, це спричиняє їй дискомфорт і з груддю їй цей процес простіший. Попробуйте висадити дитину над тазиком (можна з цицею в роті:)) або над горщиком.
    Моя доця коли звечора багато нап'ється, то через пару годин починає просити цицю дуже часто і після 2 разу я вже саджу на горщик (просто домовляюсь: хочеш цицю - спочатку попісяй), вона спокійно пісяє і спить потім майже до ранку, а то й до ранку:)
     
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    наталя 2204, Я розумiю що у вас є молоко в грудях, мало чи багато... ЩО вам заважає тицьнути груди йому вночi замiсть вставати i грiти сумiшi? Коли вiн висмокче то шо є, нове появиться. Я годувала малу тiльки по ночам 2-3 мiсяцi i молоко само по собi не пропало.
    Покладiть його бiля себе, встав через 15 хв, дали ще раз, цицi то не треба грiти, мiшати iтд, вiдкрила сорочку, дала цицю, сплю далi, час вiд часу мiняю цицi. Встав 100 раз на нiч, дала 100 раз цицю, i мале довольне, i молока буде бiльше це 10000000000%!
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А може дитинці дати попити просто..а не пропонувати цицю кожного разу?..
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Дати попити що? Воду? Нащо коли є грудне молоко? Чому не дати попити грудне молоко?
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Тому що можна спробувати дати попити водички, або чайку..хоча б як альтернативу молоку
    Дитині вже 7 місяців, гадаю, що в цьому віці вона вже готова для такого "випробування":)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Водичка аж ніяк не є альтернативою грудному молочку, тим більше в 7 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 5