Як відівчити дитину їсти вночі?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем irushka, 25 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А мому всеодно було б що хлопчику треба дати пляшку - моя і все!
    Ми лягаємо спати з пляшкою кашки манної, і на ніч так само! З'їдаємо кашку і кричимо - ПЛЯШКА (значить пити), а потім знову - КАШКА (значить манка)! Хочу відівчити, во вже на носі 2 роки а він з тою пляшкою в обнімку ходить!:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Відкрию вам страшний секрет: Петрові вже 3,5, а наніч просить кашку з пляшки :).
    Але якщо запропонувати тарілку з кашою, а ще якщо сказати, що то татова порція, о-о-о, диво, дитина їсть ложкою з тарілки!
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Нам 1,4 рочки, до 1,1 були на ГВ, а потім на ніч готувала банан та сочок. Інколи одного банана було замало. Але ось вже більше місяця дитина перестала сама їсти вночі, спить чемно і нічого не просить, хіба інколи просто ковток чистої води (може жарко йому вночі буває) і далі спати лягає.
    Моя думка в цьому питанні, як і в питанні сну дитини, однакова: дитині краще знати, коли переставати вночі їсти. Сама кине, як прийде ЇЇ час. Хіба коли то вже заходить занадто далеко, коли дитина вже достатньо велика...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Тобто, Ви вважаэте, що маленька дитина в питанні ГВ є розумнішою за маму. Нехай. А коли підростає, то її розуміння кудись дівається ? Дурнішою стає ? :)
     
  5. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Серед дорослих теж є люди, які люблять вночі поїсти. А маленькі діти особливо до 2 років можуть вночі просто кричати, а мама зразу думає, що то він хоче їсти чи пити. Якщо починати відівчати дитину від ГВ, то вона може просто робити бунт мамі і вставати вночі. Малеча має дуже сильний вплив на своїх батьків, вона є індикатор: при кому можна покричати, а з ким треба тихо. Не переживайте, що дитинка встає вночі, це може продовжуватьсь до 4 років. Але все колись рано чи пізно закінчується!!!
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А до чого тут ГВ? Ми ж обговорюємо те, що діти вночі всякі там кашки їдять...Але я вважаю, що будь-яка дитина краще знає, як довго їй смоктати цицю чи їсти кашку по ночах. Дитина-розумна істота.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Ага, тобто залишається розумною навіть тоді, коли їжа вночі "заходить занадто далеко"? Я згідна :)
    До речі, а чому ви почали давати банан і сочок замість ГВ ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Бо на той час ми вже ГВ припинили. Були на морі, Штефан сам перестав цицю пити. Йому вже на той час було 1,2 рочки.
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я також жалілася що Софійка уночі їсть, з самого народження і до тепер будиться уночі по три-чотири рази, а цієї ночі дурнувата мама сама дитино розбурхала, а було все ось так:
    Увечері дитина поїла досить багато, заснула десь пів десятої, ну і я біля неї, над ранок( вже на дворі сиріло) я зірвалася бо вже сіріє а дитина не просила їсти, значить щось не так:confused:, (бо привила за 13 місяців що жодної ночі не було щоб Соня не погамакала пару раз) я порухала Софійкину ножку, а вона прохолодна:eek:sad: а яка ще має бути якщо дитина розкопалася і спить майже голенька?) І в ужасі почала дитину тормошити, :8:Софіка розревілася не на жарт, що мама з глузду з’їхала:8: і її теліпає як ненормальна,:shy:я її погодувала і спокійно заснула. От питається чого я сама розбудила дитину? Спала собі, то най би спала нє?:xaxa: Ну що тут скажиш спить уночі погано і не спить також погано:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Всім привіт.моєму синочкові уже 1,6. на ГВ був до 1,2,а потім поступово вночі я пробувала варити рідесеньку кашку, але він не їсть каші з пляшок, тому часто пробуджувався повністю, я замніила йому кашку на звичайний компот з сушки або чайок і він 2 рази вночі будився щоб попити і далі спав.Ось такі у нас нічні годування:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Люди а ви карієсу не боїтеся???? Бо я не вірю що ви після тої кашки чи чогось ще чистите дитині зуби. В ночі дитині можна давати тільки води, а якщо ви ще щось інше даєте то потрібно чистити зуби! Тепер я розумію чому надзвичайно багато дітей мають великі проблеми із зубами! та мама сама є винувата в тих проблемах! Як запобігти карієсу. Частина 1 Як запобігти карієсу. Частина 2
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    По-перше, є багато додаткових факторів, які можуть спричинити карієс, в тому числі, наша водопровідна вода. По-друге, не всі діти протягом довгого часу їдять по ночах щось, крім циці (тобто кашки, фрукти, сочки тощо), а дітей на ШВ взагалі не беремо до уваги, бо то є окрема група ризику. Ітого, якщо регулярно відвідувати дитячого стоматолога, можна вчасно карієс попередити, бо чистити дитині зуби вночі-то всім лише дорожче. Дитина розбудиться і ви самі півночі спати не будете.
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А ви статтю яку я нижче подала читали? про які додаткові фактори ви говорите? карієс це бактерії які розвивають через позитивне для них середовище. І в статті наведені приклади коли це відбувається. А що вам стоматолог зродить якщо ви не будете дитині чистити зуби? махне чарівною паличкою? стоматолог скаже те саме, що чистити зуби обов'язково!
     
  14. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Про карієс: на мою думку тут більшу роль відіграє спадковість, а не чищення зубів зранку і ввечері.
    В мене до 7 років навіть зубної щітки не було. А молочні зуби всі випали без карієсу (просто розхитувались і випадали). Я їх довго в шкатулці зберігала, але при переїзді загубилися(((
     
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Я боюся, дуже, тому і картаю себе, що після року з цицею перевела малу на пляшку з сумішшю. І хоча це в нас в минулому і зуби мала чистить шоразу як до ванни заходить, я все одно хвилююсь. Справа в тому, що я помітила, що в малої один зубчик пожовтів, як почистити пастою трохи вибілюється, але як тільки щось з`їсть, на ньому відразу утворюється наліт. Думаєте нам варто до стоматолога?
    Перепрошую, знаю що то не в ту гілку, але може хто знає де купити дитячу зубну пасту без фтору?
    І ще читала, що дитячі зубки руйнує цукор, але не ззовні, а тим що він вимиває з організму кальцій, тому самим чищенням зубів тут не врятуєшся, треба обмежити солодощі.
     
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Читала. Там ще про фтор у воді написано, а наша вода дуже багата на фтор...Тому для тих бактерій створюється сприятливе середовище. А якщо не буде середовища, бактерії не будуть діяти. Я не казала, що зуби не треба чистити, але ж без фанатизму з нічними чищеннями!
     
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    Згадала, як місяць тому моя знайома, що має близнят такого ж віку як моя Іруся, шокованим голосом дивувалась що Іра встає в ночі їсти раз чи два:xaxa::xaxa::xaxa:. Переконувала мене: Що діти не повинні їсти в ночі з 5 місяців, бо то їм шкодить спати коли шлунок травить, а мамі спати, і шо я повинна негайно її до того привчати:xaxa::xaxa::xaxa:

    А ви кажете....:ninja:
     
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    В мене малий досі встає їсти раз чи два, і так само пити :)
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    а мій пье 2 рази, причому виключно какао:)) на воду або кампот не ведеться. А їсти перестав в 7 місяців
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину їсти вночі?

    А мій синочок їсть вночі кожних 2-3год. Причому їсть суміш. Я вже не маю сили бігати цілу ніч на кухню.