Як вибрати велосипед?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Holly, 28 Березень 2009.

  1. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Ми купили такий http://www.kidstaff.com.ua/tema-886566.html як на фото 2. Настрій пропав, коли ми почали його збирати, інструкція ніяка, нічого не понятно, але якось зібрали. Найгірше це задні колеса, кріпляться якоюсь закльопкою, яка чує моє серце відлетить на середині дороги, тому чоловік буде переробляти кріплення. Пів ночі не спала, розстроїлась, але зранку глянула що не так і погано, кріплення колес переробим, а так міцний, металева рама, вроді не рипить, бампер і ремені щоб малого не згубити, та й дитина не хотіла злазити. Це була певно моя остання крупна покупка по інету :girl_impossible:
     
  2. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    а чому ви відгуки не пошукали по нету? там їх валом......і майже всі негативні про цей велосипед. А в сусідній темі писала про нього,це підробка під справжній лексус.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Найлегше оприділити справжність Lexus по вазі - він важить 9-10кг(тяжкуватий доволі), а підробки 5-6-7 - не може такого бути. І зараз в продажі немає справжніх Лексусів 2010 року, тільки 2011, тому не ведіться.
     
  4. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    тикни носом на справжій!!я його хочу!
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    http://lexus-trike.ru/index.html - ось тут можна побачити справжні і підробки, але де вони в нас продаються не знаю. Але принаймні будеш знати що шукаєш. Я бачила в нас в Червонограді в магазині "лексус" - одразу видно, що підробка, зате ціна нічогенька, як за справжній - 750 грн.
     
  6. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    напевно ніде,.....шкода!! Бо зі всіх велосипедів,він нааайбільше мені сподобався,і по ціні,і по функціях,і по дизайну!
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Мені він теж подобається, єдине що вага - трохи тяжкий, ну і дійсно його в нас ніде купити неможливо. А Смобі тобі не подобаються? Бо для мене він став альтернативою між Китаєм, Lexus, і Smart Trike.
     
  8. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    ну,після мого танку 30 кг,мені вага не має значення))
    думаю,можливо і його розгляну
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Та тобі то таке, а дитині:) крутити педалями...:)
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    а який прикол того велосипеда? типу замість візочка? чи щоб дитина "качала" ноги,типу тягнула ше той дах+кошик?
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Що ти маєш на увазі? Для чого взагалі потрібен велосипед? Напр. нам на це літо замість візочка, для прогулянок на недалекі відстані, а вже на слідуючі два-три - велосипед для дитини (ручка, обмежувач -знімаються).
    А якщо ти про це
    То я теж думаю, що для дитини він трохи заважкий, хоча як зняти ручку, дашок і то все решта, то буде трошки легший, але все одно в районі - 8 кг, то тяжко (ІМХО). Наш важить 5 кг.
     
  12. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    в мене малий має тягу до всього, що має руль і на чому можна їздити, він вилазить і іде, тобто я пхаю, а Саша каже "жі-жі-жі". Дашок від сонця (але ним рідко хтось користується:mocking:), а кошик для іграшок.
    Минулого року не купляла, бо для моделей від 1,5 роки Сашко був замаленький, а ті що були по віку або задорогі, або китайці які перевертаються.
    Хочу щось такого типу
    [​IMG]
    Хто минулого року купляв велосипеди milly mally, дайте відгуки:hi:.
     
  13. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    сусідка моя купила триколісний велосипед минулого літа на мотозаводі. не розлетівся точно. ніби задоволена ним. дашку там немає і пласмасових частин мало. добротний виглядає.
     
  14. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Ну в принципі читала що то підробка, але справжнього лексуса в нас нема, я в курсі, а цей нам підійшов дуже тим що є бампер, бо я пробувала катати на велику без бампера то малий перекошується і може злетіти. В одному магазині дивилась на такий схжий тільки без бампера, вроді не поганий був, та і цей нормальний якби не те дивне кріплення коліс, але чоловік вже трошки переробляє і буде нормально. Спочатку вибрала Смарт Трайк Зоо, вже збиралась замовляти, ал про нього також немало негативів, і крім того дивилась якийсь інший смарт, наш малий крупний, він би не вліз в той бампер, а якби і вліз то було б тісн Ціна не маленька також, 1200 грн.... От і вирішила ризикну :girl_in_dreams:
     
  15. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Може хтось в курсі, де у Львові можна купити велосипед milly mally?
     
  16. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    бачила минулого року на південному, в магазинах де продають возики. цього року ще не виставили
     
  17. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Шукаю велосипед для дитини. Зупинилась на Milly Mally і Vector A901-1. Хто має ці велосипеди? Поділіться, будь-ласка, враженнями про них. Де у Львові можна їх подивитись-купити оригінальні, а не підробки? Наперед дякую за відповіді.
     
  19. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Ми малій купили Geoby, загалом задоволена, правдам мала вже парасолюку поламала(якість погана), а сам роверик хороший і зручний(суджу по собі), внас замість мікімауса зайчик!
     
  20. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Один з недоліків - ручка не регулюється по висоті, якщо мама або тато високі,
    то це суттєво.
    і колеса пласмасові, на наші дороги не дуже добре.
    пишу, бо подібний мали свого часу цієї фірми.