Як вибрати велосипед?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Holly, 28 Березень 2009.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Допоможіть вибрати триколісний велосипед. Такий з ручкою, щоб можна було дорослим ним керувати. Ходили по магазинах і базарах, є різні варіанти:з дашбом, без, з парасольою, музичні, без музики, з підставкою для ніг і без. В одних є таке пласмасове кільце, щоб дитина не впала, в інших ремені. Хотілося б взнати Вашу думку з власного досвіду, плюси і мунуси вашого велосипеда
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    ну якщо говорити про такі, що з ручкою для керування, то здається вони всі однакові- китайська пластаса,парасоля/дашок, пілікалки, підставка для ніг. Як по мені вони всі ГЕ, яке розвалюється на ходу....в одних ручка відламується, в інших рама тріскає....мовчу про те, що дитині самій крутити педалі там неможливо.....педалі знаходяться настільки далеко від сидіння, що литина мусить випрямляти нарівно ноги щоб дістати до педалі....ну або мати ноги довгі:)....Можливо вартує подивитись краще в магазинах на щось більш якісне, хоча не бачила ....Для мене ці велосипеди-один мінус.....але вірю щось купувати треба...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Повністю згідна з kati,все ГЕ! У нас був Джобі,з каруселькою,підставкою і парасолею.Єдиний +,що зручно було десь гуляти з дитиною,але крутити підалі ми так і не змогли(просто не реально:confused:),парасолька навіть від сонця не захищала і гримів він страшенно:no:.Зато не ломався +:xaxa:
     
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Я свому пупсу ще коли йому 3 місяці була поїхала купила радянській "Гном-4",за 35грн-всі вдома так реготали-
    О! рарітет!-А зато малий тепер вчиться кататися.і ніжкам зручно,і до педальок дістає, і не пласмаска,а метал,напевно й мене витримає.Я задоволена,не наварочене зато функціональне.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Взагалі то велосипед скоріше мені потрібен. Ярина вже не хоче в візку сидіти, а на руках носити трохи важко. Такщо, якщо педалі не зможе крути, не так важливо. А на рахунок "Гнома", то я вже до сусідського придивляюсь, в них дитина вже в школу ходе, хочу в них купити:xaxa:
     
  6. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Я вже також придивляюсь - хоча нам і ранувато:).
    Наразі надибала ось таке http://www.piccolino.com.ua/prod-271.html ,ціна=кількості наворотів:8:.Сидю і думаю може дійсно Гнома дістати з горища:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    За таку ціну можна машину на акумуляторах купити, сама їздити буде:xaxa: Хоча на базарі ціна велосипеда від 400грн., а в магазинах від 600грн.
     
  8. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    А в нас в "Джеобі" задні колеса за місяць потріскали, то чоловік поміняв їх на колеса від старого "Гнома".
     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    в нас такий всіх трьох вивозив. розвалився на Лідці за допомогою сусідських старших дітей, котрі "помагали" їй їздити, стаючи на задні уступки.

    якщо він там є, то навіть не думайте. діставайте, а тоді думайте, чи Вам тре кудись пару соток гривень запхати. А дитина най возиться, поки Ви думатимете :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Нам на рочок хресні подарили такого плану,ми правда їздили тільки по хаті,але деякі поради можу сказати вже-для наших доріг краще брати на великих гумових колесах,з міцною рамою,а з прибамбасами чи ні-це вже ваше бажання і можливості.Оце наш:
    [​IMG][​IMG]
    Основа в нього металева ніби,то має бути міцним,правда ми ще на двір не виходили,спробуємо-поділимось враженнями.Правда тоді коли нам дарували(осінню) він коштував 300 гривень,а зараз такий 480-520грн...
    В знайомої є подібний,правда дитина старша,то каже що витривалий,минулі кінець весни-літо-осінь вони від'їздили,і ще каже,що і цей сезон витримає точно.А нарахунок педалів-ті всі прибамбаси потім відкручуються ,дитинка підростає,ножки теж довші,то до педалів дістає.А взагалі,мені здається,що якби я купувала сама,то йшла би вибирати з дитиною,і зразу би приміряла пасажира :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Маємо такий самий, як в Натусі. Рік часу виїздив без поломок. Недоліки: дуже трясе на сихівських ямах (нема амортизації), тому ж витягнули батарейки з "музики", бо включалася на кожній ямці. Підніжок ще не знімали, бо до коліс Юля ще не дістає.
    Пи.Си. Гнома ми теж зі старшими мали, нам теж сусідські діти "допомогли доїздити".
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  12. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Отакий як в Натусі для першого велосипеда мені здається найкращий. Бо "Джобі",то не для наших доріг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    я б за нього дала такі гроші якби мені сказали шо дітьо буде там сидіти-полулежати):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Таня, перша модель- для чого воно тобі щоб малий там лежав? це ж та сама коляска:confused:
    В велосипеда інше призначення.
    Друга модель- симбіоз велосипеда з ....всім підряд...напхали туди чого треба і не треба....Пише що вікова група1.5-4....впевненна в 4 дитина точно на такому"чуді" не схоче їздити
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    В нас трьохколісний з ручкою"Бебі клаб", досить великий і зручний. Але малий (2,7роки) вже не хоче в ньому їздити. Чи переріс чи просто в нас "шило в попі":xaxa: Підскажіть , з якого віку купувати двохколісний велосипед?
     
  18. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Двохколісний ви, мабуть, не до віку дивіться, а по дитині. ми племіннику зразу купували на двох, бо він досить високий і ті 3-колісні були на нього малі:xaxa:. А на двох різні буваю від чуть більших за 3-колісні до підліткових і дорослих.

    Ми теж купили Макарчику велосипед, можливо, зарано (тільки нічого чоловікові не кажіть, бо прожужала йому всі вуха), але будем їздити. Купляли проїздом через Хмельницьк. такий, як в нас 500, там 300. Ціна шокувала, бо рік тому за 500 купували старшому з 21 передачею і всякими прибамбасами. Залишається надіятись, що не зламається, як Назара перший велосипед, на якому майже не їздив, бо сестра Гнома мала, а 3 рази заварювали:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    дивились в команчер велосипеди....нажаль найменший для нас завеликий, не дістаєм до педалей....так шо шукаєм двоколісний але з менших...
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Як вибрати велосипед?

    Я взагалі-то придивилась велік за кордонський, але поки його нерально дістати, а якщо з Росії замовляти то щераз така ціна:sad: поки чекаю
    ось такий
    http://www.toys.ie/Smart-Trike-Deluxe-3-in-1-!F00502-prod.aspx