Як позбутись живота?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Orman, 15 Червень 2012.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як позбутись живота?

    от не віриться мені що можна отако через шкіру розчавити клітину, та ще й без гострих предметів :).

    Масаж помічний - 100%, але не за рахунок "роздавлювання".

    ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    ну він як розходиться так і сходиться.

    щоб не зійшовся - треба сильно постаратися. І то потім зійдеться - де дінеться. Щоб аж до операції дійшло, то треба бути дуууже лінивим, або дуже спішити.
    нєєєєє, там треба якось пальцьОма всередині шукати, якщо складатися книжкою, то валик - це нормально
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    не знаю, я наразі не народжувала і впринципі троха за харчуванням слідкую, спорт і всьо таке-а як зроблю таке, як ото ти пишеш, то теж буде складка. Ну може не велика, бо то певно залежить в кого яка завелика прослойка жиру, але ж по любе вона є.
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Зацікавили мене своїми масажами ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Цікаво все-таки почути цифри, бо для когось 70 кг. понад норму, а для іншого 100 :girl_wink:
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Мене також... Дякую! Супер! Он тільки ще у мене питання, такий масаж робиться на стоячи чи на лежачи? :girl_blush2:
     
  6. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Ось тут Мія розповідала про цей масаж. Я пробувала на стегна і живіт, але не зробила усього курсу, вистачило мене через різні обставини поки лише на 3 рази. Після масажу робила ще кавовий скраб одразу. Візуально шкіра підтягнулася, думаю після повного курсу результат буде дуже помітний. Єдине, що в спеку мед мені зовсім не хотів липнути...
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    на тому сайті де я читала було відео, як робити самомасаж, то там дядько робив його стоячи:)
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Паскаль Коше , придумав лімфодренажний масаж.
    http://video.yandex.ua/users/krasmassage/view/26/?ncrnd=1040#

    ---------- Додано в 16:56 ---------- Попередній допис був написаний в 16:47 ----------

    Колись моя подруга ходила на апаратний "лімфодренажний масаж" в салон краси. На неї вдягали високі шорти з цупкої тканини, які надувалися, тобто зжимали тіло. Потім їх трохи здували і надували,типу повільної вібрації, частота коливань підвищувалася. ( якось так)
    До речі, пардон, але після нього дуже хотілося в туалет, по маленькому. Лікарка це пояснювала якраз виведенням рідини з жирових клітин, а вона, в свою чергу, виводиться з організму.
    Дуже був ефективний. Зони брюшка( від талії) і бедер ( до колін) гарно губили об"єми. І не дуже то і дорогий ( відносно:) )
    ось воно :
    баночний масаж
     
  9. marife

    marife Member

    Відповідь: Як позбутись живота?


    То дійсно так буває?:girl_in_dreams:
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Буває. Я не експерт, не берусь говорити, що це саме шлаки, але в процесі медового масажу мед змінює колір і консистенцію на в'язку сірувату речовину.
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Чомусь мені здається що це не шлаки, а ороговілі частинки шкіри . я не спєц/просто така думка.
     
  12. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Так пишуть, що то шлаки... хоча мені дивно, що ті шлаки всі так гарненько за пару хвилин "виходять" :girl_crazy:
    Але ще, між іншим, звернула увагу, що активно ця сіра речовина утворюється власне на проблемних ділянках - жирок/целюліт. На інших ділянках тіла того ефекту важко добитись...
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Думаю, то поверхневий бруд.

    ---------- Додано в 23:58 ---------- Попередній допис був написаний в 23:58 ----------

    Теж думаю, що шлаки трохи глибше:girl_crazy:
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    а я то думаю - вчора терала-терла і ніц не сіріло:)
    Признавайтесь, хто ще вчора попробував робити масаж живота?))
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Менше фантастику читайте:girl_haha:
    Та які шлаки, організм то не "доменная печь", всі шлаки-каки виходять самі як їм і положено і через то, через що положено))))
    А ця сіро-жовта маса, це суміш жиру, рідини яка виділяється через пори(бо при масажі ж вони розширюються) стає активнішим кровообіг і пришвидшує обмінні процеси організму, і залишки меду. А на пробемних ділянках виділяється більше, бо там і жиру більше.

    :lol:
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як позбутись живота?

    То тре певні довго не митись, аби той поверхневий бруд так сходив. :girl_haha:

    Я не пробувала, бо мені страшно. В нас тут рекламують лімфо-дринажний масаж живота, за 150 долларів за сеанс здається. Чого воно, зараза, таке дороге?
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як позбутись живота?

    :girl_in_dreams:
    Капець. Їду до вас...
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як позбутись живота?

    Тоді, краще я до вас. :girl_claping:
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як позбутись живота?

    шлаки - це відходи металодобувної промисловості. Нема в тілі шлаків, і вони не виходять через пори.

    Через пори виходить піт і шкірний жир, змішується з медом і того міняє колір і консистенцію.

    Це фізика і анатомія з фізіологією курс середньої школи.

    ---------- Додано в 09:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

    ой, дякую Яруська вже написала ...


    я ніяк не зберусь
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як позбутись живота?

    одного разу мене протерли кислотним пілінгуючим тоніком для тіла. Я потім довго, всім дивлячись у очі, слізно пояснювала що миюсь кожен день і навіть скрабами користуюсь :).