як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Galyna555, 13 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Привіт дівчата, а під час вагітності можна якось підготовлювати себе до ГВ? Під час першої вагітності нічого не робила (незнала тай ніхто не підсказав) і були проблеми, словом довше 2 міс не годувала. Може ви щось підскажете,,,!!!:)

    **************************************************************************
    Що треба знати - Правила успішного грудного вигодовування.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Женічка, я усвідомлюю що це форум, але повчати когось, ніби натякаючи, що я мудра тебе дурну навчу- то не є добре.
    От вас ніхто навмисне не повчав, ви самі для себе вияснили що для вас є найкраще- і мали успіх у цій справі. Так і я. Я сама вирішила що мені потрібно і в мене все гуд, не плакалася що СОС, проблеми з ГВ, не знаю де написати... Сподіваюсь що і не писатиму такого (дай Бог). Я вірю що в мене все вийде, та й чого б мало не вийти?! Тим більше при моїй-то підготовці ;)
    Стосовно чайочків для підвищення лактації і Клінутрену- мені це смачно, а до того ж ще й корисно, то чого б ні? Ще я частенько купую Хіпп фруктові чаї, бо мені смакує, а багато пити при ГВ теж корисно.
     
  3. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Туфелько, я чемно перепрошую, але це ваш стиль спілкування і наступна цитата саме з ВАШОГО допису:
    тільки з поваги до вашого стану припиняю коментувати ваші дописи (бо, якщо чесно, вони б мали бути в темі "перли медиків про гв").
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування


    от перечитую зараз всілякі ресурси про вагітність, ГВ, і майже всюди є порада, що готувати груди таки треба. Не всім правда, з розумом, але треба. Налаштовуватись на ГВ треба в першу чергу психологічно,ну це і зрозуміло, бо на кількість майбутнього молока ніщо не впливає, але існує ще профілактична підготовка, яка допоможе ГВ початися більш комфортно як для мами так і для малюка. От саме цим я і займаюсь. А щодо психологічної підготовки- в мене навіть думки нема, що в мене може бути мало молока, або дитина ним не наїдатиметься. Ну реально, я не бачу в своїх діях чогось такого що може зашкодити успішному ГВ.

    Хто може коректно, без повчань і докорів, вказати мені на мої помилки і обгрунтувати їх, будьте добрі, зробіть це, бо може я дійсно дивлюсь на щось крізь рожеві окуляри? я вже сама шукала таку інфу в неті, та нічого що б перечило успішному ГВ не знайшла.
    Єдине що знайшла- то догодовування з пляшечки і допоювання чайками чи водичками. От воно реально може зашкодити ГВ. Але я того не планую, можна навіть сказати що я категорично проти такого.
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    я аж мушу попросити когось з консультантів (бо вони чогось рідко заходять) шоб відкоментували отого молоковідсмоктувача
    та не треба його взагалі
    тисячі жінок і без нього і без масажистів обходяться
    ви вже зараз п*єте ті чайочки? для чого? пийте звичайні чаї, нашо чаї для ЛАКТАЦІЇ?
    багато пити при ГВ корично, але
    є міра

    шпильок не бачу
    хочу вивести з вашого досвіду нитку логіки і не можу
    направду
     
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Ні, що ви, для лактації ще не п"ю, але в ПБ беру їх. Бо пити точно схочеться, то най буде щось корисне (на мою думку).
    А от Клінутрен іноді п"ю, бо мені смачно. Люблю ванільні коктейлі, а як вони ще й корисні, то взагалі супер.
    Зараз п"ю фруктові Хіпп, бо дуже їх люблю, і ще на ніч п"ю заспокійливий Хумана, бо не можу заснути до 1-2 год.

    Був би такий нирковий смачний від Хіпп чи Хумани- теж би пила, бо зараз мучуся набряками.
     
  7. mazurik

    mazurik New Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    На читалась я уже сегодня про успешное ГВ ))) действительно пишут что растирать, вкладывать грубую ткань и тд. в наше время уже не надо и не обязательно ))) Потом блы долгий разговор со свекровью которая мне это все навязала ))) она педиатр но еще той закалки ))) Короче, я ей ничего и не докала и все остались при своем мнении ))) надо ей пару статей сбросить пусть почитает )))
     
  8. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Завдяки консультантам з ГВ знаю, що багато пити це власне застаріла та хибна думка. Пити під час ГВ потрібно стільки ж, як і під час вагітності (власне й не більше). Більше того спочатку ще й варто невеликими ковтками, тоді відпаде будь-яка потреба в молоковідсмоктувачах чи масажах.
    З власного досвіду. Із старшою були і масажі і зціджування і розтирання сосків рушником, але лактаційну кризу в 3 місяці не пережила через брак власне корисної інформації, а не з розряду одна баба говорила. Цього разу мала ЛИШЕ велике бажання годувати довго. Малючкові минуло 11 місяців і я ношому ГВ (а в зубопрозівувальний період такий, як зараз це в нас єдине харчування) кінця й краю не бачу.
    Все, що я зробила для підготовки до нашого ГВ - це УВАЖНО прочитала тему про успішне годування й налаштувалась на позитивний результат. Дипломовані гінекологи, а нерідко й лактологи (не персоніфікую, тому не варто гніватись) дають частенько поради такого ж характеру, як і бабка на базарі. Нажаль...
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    про пити в ПБ. Після перших родів я як почала заливати в себе гарячезний чай, так мені хотілось,а у відповідь мене як залило молоком,як почались нагрубання! Тому цього разу я собі зразу сказала, що питиму в міру,а не по три літри на день. Інколи Сашкин нічний попит наганяє закруту пропозицію вдень і я навіть обмежую себе в рідині, і молоком вже не так заливає. Тому для себе я зрозуміла, що надмірна кількість рідини може мені швидше нашкодити,ніж допомогти. П'ю рівно стільки, як і до пологів.

    Mazurik, вам особисто бажаю витримки з свекрухою педіатром ще тої закалки ;)
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    пішла погуглила шо то таке
    а то наша улюблені фірма шо досипає скло і хробаків в суміш
    а просто фрукти і овочі, а також повноцінне харчування вже не котирується?
    ну і в пологовому розганяти лактацію порядні консультанти не радять, шоб не призвести до гіперлактації, котраможе спрововувати застій
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Я напевно опять наражаюсь на тапки, але таки скажу. З приводу харчування- читала я що розповсюджена думка про те, що при ГВ не можна їсти цибулю і часник є хибною. Те саме читала і про капусту. Отакі новітні відкриття.

    Але то не за то тапки, а за то , що я реально не збираюсь себе в чомусь обмежувати. Їсти буду абсолютно все, щоправда те, чого ніби-то не можна, їстиму потроху, якщо дуже смакуватиме. Ну і уточню, мій раціон звісно ж не складатиметься з корейської моркви, курей-гриль, піцци пепероні, картоплі фрі чи гамбургерів.
    Проте, коли захочу шоколаду чи винограду, то з"їм трошки. Я з малою їла абсолютно все, молоко і кефір купувала 3,2% а не знежирене, навіть 10% вершки пила, бо дуже їх люблю, їла оселедець, особливо ікру, ранні овочі (тільки вимочувала), і в дитини не було жодних алергій чи закрепів/проносів.
    Знаю (вірю), що цього разу теж буде саме так.

    Поки строчила,мій допис опередили ще 3 і виявилось що те все можна)))

    Клінутрен- мені просто смакує і від нього не тошнить, як від вітамінних препаратів, мені його замість Елевіту призначали,бо нудило, того я його й пила. А про скло і хробаки навіть не чула. А де то таке було?
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2012
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    знежирене молоко більше шкоди приносить, ніж жирне кілограмів
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    про пиття - я ТАК хотіла пити! І пила, і в пологовому теж. Молоко прибуло дуже м"яко. Їла і їм теж все, включно з кавою і майонезом (домашнім). До ГВ готувалася читанням.
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Мені педіатр радила вживати знежирені молочні продукти, бо типу від жирних в малої потім животик буде боліти. Але я і вершки 10% часто пила і животик малу не турбував.

    А, ще згадала, може не в тему, але напишу- коли малій було 2 міс. я захворіла на ангіну, то пила Тонзипрет, вдягала маску і всеодно годувала малу-то мала не заразилася і вперше ангіною захворіла в 10 років. Моя педіатр казала припинити ГВ, бо заражу малу, а неонатолог настоювала- годуй, просто в масці! Обидва медики. І будь тут мудрий! Треба ще й серцем відчувати як буде правильно.
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Я пила теж добряче, теж проблем з гіперлактацією не мала, хоч молочка прибувало багато, але малий дуже гарно смоктав, якби був більш в"ялим в смоктанні, тоді були б певно проблеми...
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    я коли сашку народила, то вдула в одне горло 1,5 л узвару (зима, в ПБ жараааааааа)
    ото тоді прилило....

    звідси починається некомпетентність вашого лікаря
    бо жирність продуктів до дитини не доходить. залишається виключно на бедрах мами
    а для знежирення молочних продуктів часто застосовують засоби некорисні для ГВ

    ше в перли)
    якшо ви заразились (я взагалі про б-я інфекції), то збудник як правило потрапляє до дитини ше до проявів у вас якихось ознак хвороби
    тобто ват-марл. пов*язка - як зайцю стоп-сигнал
     
  17. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Наталя, то з розряду "в дитини горло червоне, бо мама їла морозиво і молоко потекло зимне...":)
    А якшо серйозно - я свідома того, шо своїх мозгів нікому не вставиш і які б баталії тут не точились - кожен залишиться при своїй думці. Нє, говорити як все насправді треба, може якраз когось то наведе на роздуми і почне людина шукати, читати і може якраз шось зміниться. Але якщо людина твердо вперлась в свої переконання, то мені шкода просто свого часу елементарно на таку дурну затію - переконувати.
    Скажу коротко: ГВ - це природній процес і в кожній ситуації раджу подумати: а чи такі і такі дії задумані природою? Чи то може недавно які вчені розуми попридумували/дорогі фірми корисних продуктів повипускали? Не думаю (не уявляю собі такого), що споконвіків жінки розтирали свої груди рушниками, пили спеціальні чаї-збори трав і т.д. Думаю раніше на це ніхто не мав би часу.
     
  18. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    говорити треба, не задля переконання когось в раціональному, а для того, що хтось прийде без досвіду, щоб почитати і підготуватись до ГВ, чи виправити свої помилки.
    я особисто, читаючи ДП, довіряю більше консультантам, ніж суперечливій інформації під гаслом "то мій позитивний досвід, і мені так дуже підходить".
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    воно то так, але якшо людина, котра працювала в медицині розповідає на форумі про *такий досвід*, то підсвідомо більшість свіжих мам будуть прислуховуватись до неї, а не до консультантів і тим більше до просто_мам_з_досвідом
    а тут і пиття суміші відомої_нам_фірми і чайки лактаційні в пологовий і молоковідсмоктувач, без котрого гВ було мало не врятоване

    зараз знов наражусь на медаль *найдобрішої форумлянки?,але якшо мовчати, то через пару сторінок вилізуть дописи *а от раніше ****ка писала і я так робила*
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Стільки, скільки хочеться!
     
  21. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

    Знаєте, як то кажуть "с такими друзьями и врагов не надо". Прикро що в вас всередині бурлить не бажання комусь допомогти, при цьому поважаючи думку інших, а лише вдесяте "штрикнути", аби доказати, що ви мудрі, а ****ка дурна. Я таки зробила правильний висновок щодо вас і компанії ваших друзів-однодумців: будь-що доказати правильність ваших слів і безглуздість моїх, а зовсім не бажання дати розумну пораду тим, хто її просить.

    Вже з десяток раз прокометували в критичному ключі мої дописи, проте, так і не знайшли обгрунтованої відповіді на моє цілком адекватне запитання:
    Ба, дарма чекаю тої відповіді, бо відповісти нічого. Ніщо з описаного мною не зашкодить ГВ. Ні той чай, ні спец. вітамінізоване харчування, ні відсмоктувач.

     
Статус теми:
Закрита.