Як нарешті стати мамою??? (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем галичанка, 9 Лютий 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    не факт що ті причини (які ж є, просто ви їх не змогли виявити) будуть подолані за допомогою ЕКЗ.
    А інсемінацію ви не пробували? Набагато ощадніше, дешевше, і настрОю аж такого не треба... Або лапароскопію в хорошого лікаря, може там щось виявлять...
    Однозначно не радила б починати ЕКЗ без абсолютного переконання що це саме те що ви хочете, і що результат буде лише позитивний!

    Зрештою, поїзд нікуди не їде, можна відкласти на місяць і все ще раз добре обдумати, зважити, порадитись із чоловіком, почитати літературу(і бажано не форуми :)), а тоді зважено вирішувати.
    Не треба бігти попереду паровоза, швидше не буде, я точно знаю ...
     
  2. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Повністю підтримую Медузу. Якщо ви не вірете в успішність процедури, то не варто братись. Колись давно, моя викладачка з психології, сказала, якщо тобі лікар призначає ліки і говорить, що якщо ці не допоможуть то потім приймай такіто. Так от ті перші ліки можеш сміло пропустити, бо вони не допоможуть, в тебе на підсвідомому рівні йде блокування.
    Так і тут, якщо ви самі не вірите в позитивний результат, не виснажуйте свій організм і не тратьте гроші.

    ---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

    якщо вам всього вище перечисленного не робили, то думаю, що з вас банально хочуть здерти гроші
     
  3. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я отут знайшла ваш допис про Михайлишин. Після такого ставлення до Вас - Ви плануєте йти до неї на ЕКЗ? Тобто Ви лікаря не сприймаєте, але йдете до нього на ТАКУ процедуру?!
     
  4. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Не знаю чи я права, але мені лікар говорила, що від інсемінації 99 % жінок невагітніють... :confused:
     
  5. llb

    llb Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    я вірю Михайлишин.
    просто колись в мене була дуже велика надія на інсемінацію - і нічого не вийшло.
    а зараз я стараюсь вірити, прошу бозю про допомогу - але маю великі побоювання
     
  6. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Тоді бажаю успіху. Але вірте до кінця!
     
  7. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я теж бажаю вам успіху :girl_curtsey: нехай ваша мрія збудеться.
     
  8. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Читала цікаву статтю, і натикнулася на такі цифри: при неплідді неясного генезу при стимулюванні гонадотропінами та інсемінації частота настання вагітностей - 17,1%, а при ЕКЗ - 20,7%.
    Тобто різниці майже і нема :)
     
  9. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Тобто клостилбегідом, пурегоном, менопуром?

    Виходить, 3,6% були спричинені шийковим фактором?! Не так вже і багато...
     
  10. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ось повний текст:

    Гонадотропіни:
     
  11. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А клостилбегід це що?
    Він стимулює вироблення "своїх" гонадотропінів, так?
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2011
  12. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    кломіфен, це не гормон.
     
  13. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Нууу, куди ви з таким настроєм??? Ви повинні вірити в те, що через тижнів 3-4 вам скажуть "вітаємо, ви вагітні". :) Я у свій успіх свято вірила, і він до мене все-таки прийшов. А про Михайлишин я чула дуже хороші відгуки (та й сама один раз була у неї на консультації, мені сподобалась), тому моліться, щоб Бозя дала силу в руки лікаря у потрібний час. А стосовно люпрайду, то думаю лікар знає що вам назначає, адже призначення препаратів залежить від ваших аналізів і показань УЗД. Успіху вам і ВІРИ, а ми триматимемо за вас кулачки!!!!
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я їй не довіряю! Людина, яка дуууже хоче лікувати, але так, щоб подовше і подорожче. Мені дуже наполегливо пропонувала взятись за лікування якогось "передракового стану" (не знаю досі, що вона мала на увазі). В інших лікарів моє прохання перевірити діагноз викликало тільки подив і посмішку.
     
  15. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я тут трохи незгідна. Таку фразу можна сказати практично про кожного лікаря. Але якщо людина довіряє лікареві - то це половина успіху. Зрештою, в кожної з нас є різне ставлення до одного і того ж лікаря. Михайлишин не належить до тих, про кого всі відгукуються негативно - є і ті, і ті. Отже, в кого вийшло - хвалять, в кого не вийшло - ні. Я в неї не лікувалася, але можу сказати інший приклад - я лікувалася у Верніковського, Мартина (ще далі лікуюся), але в мене не вийшло, та й є чимало таких, як я. Про них дуже добрі відгуки, вони допомогли багатьом. Але мені - ні. Хіба вони після цього вони стали гіршими? Просто в кожної з нас свій діагноз, своя історія. До речі, те саме можна про Палигу сказати - є і такі, які категорчино його не сприймають, але ж він багатьом допомагає... Це просто моя думка, яка ні на що не претендує...

    ---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 23:16 ----------

    На цьому і зосередьтеся! Послухайте Дольче і Медузу, вони добре кажуть - настрій то більша частина справи, а ще довіра до лікаря. Ви потрапили не в найгірші руки, отже вперед і з файним настроєм. А я буду дихати вам в спину, як тільки свій настрій зможу викрутити на добрий! :)
     
  16. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Цілком згідна ......Я також лікувалась у Верніковського, Бесєдіна(старшого)...і не тільки у них....але я не виню їх у непрофесіоналізмі...Так є лікарі від Бога а є з купленим дипломом....і все ж ВСЕ в руках БОЖИХ! і ще треба ВПЕРТО вірити що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ...знайдеться той лікар який допоможе саме ВАМ!!!
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я також неодноразово чула, що, як недостатня вага, так і зайва вага може спричиняти безпліддя, є цьому і наукове пояснення. Чи це саме ваш випадок, невідомо. Бо всі ми знаємо жінок з лишньою вагою, які нормально завагітніли. Комусь це не заважає, а комусь так.
    Я після одруження набрала вагу, і мої цикли стали менш регулярні. Коли я скинула зайві кілограми - цикли стали знову регулярними (плюс мінус пару днів), як і колись. Так що в цьому щось є.
     
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???


    То все так, але то не так від самої лишньої ваги залежить, як від гормонів (які вагу піднімають, а цикл якраз збивають). Ну або ще якісь інші причини.
    На лишню вагу сьогодні лікарі люблять дуже багато чого спихати, але то все дуже індивідуально.
     
  19. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата, нарешті ми дозріваєм до інсемінації...Може хтось знає статистику, з якого разу вдалось і скільком нашим з гілочки?:girl_in_dreams:
     
  20. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я раніше завжди була переконана, що це марна трата грошей, бо скільки б не читала на форумах, то ще не чула щоб комусь це дало позитивний результат. Але нещодавно у поліклініці познайомилася з дівчиною, яка зараз чекає на своє чудо завдяки саме інсемінації. Це в неї був третій раз (як вона казала, останній). Перших два рази, які вона робила у державній лікарні був проліт, а останній робила в інтерсоно. Але тут лікар дуже розумно підійшов, до лікування, зробили спочатку імунограму і виявилося, що в неї деякі показники є завищеними, які раніше відштовхували (або навіть не дозволяли прижитися) плід. Їй прокапали якісь дорогі препарати і все вийшло. Думаю, це також ефективне лікування, якщо знайти справжню причину невдач. Успіху вам!
     
Статус теми:
Закрита.