Як довго годувати дитину грудьми?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    я по своїй професії дуже тісно пов'язана із законодавством і дуже часто (майже завжди) замічаю що якби закони виконувалися то би жити стало краще. Одже наш МОЗ говорить так Наказ від 31.07.2006 № 529/49 Про затвердження галузевої програми "Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки"
    де написано


    Вартує прочитати:
    Как избегать споров и реагировать на критику о кормлении грудью.

    Як довго годувати грудьми:
    Грудне вигодовування дітей віком 1 рік і більше. Навіщо?
    Годування після року

    как долго кормить грудью?
    ФАКТЫ О ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОМ КОРМЛЕНИИ ГРУДЬЮ
    время отлучения ребенка от груди

    Естественный возраст отлучения от груди
    Когда наступит инволюция?

    Завершеня ГВ
    Отлучение от груди (1)
    Отлучение от груди
    Отлучение
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит?
    Отлучение ребенка от груди (часть 2)
    прекращение кормления грудью - практика
    отлучение ребенка от груди
    Как долго кормить грудью?
    Естественное отлучение
    Отлучение от груди. Как?

    Коли закінчувати ГВ по Біблії
    ГВ в Християнстві
    Библия о грудном вскармливании. Святые помощники матерей
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 8
  2. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Ситуація така: синочку 1,8, висів на циці практично нон-стоп до 1,5 року, з середини вересня вийшла на роботу по 2 дні в тиждень, молока різко поменшало, але ще й до того, в мене вже назріла точка кипіння, не витримувала постійне вимагання вдень і підняття футболки, перейшла лише на нічні годування, вдень, пояснюючи, що циця буде ніченькою. Все ніби було ок, терпимо. А от останні дні, він просто хоче цілу ніч бути з цицею в зубах, а груди так болять, коли тягне. Я вже не знаю, що то, зуби, не доїдає, бо я вже і гладжу його і люлюкаю, а він тільки істерить ням-ням, даю водичку, трохи вип’є і знову. Десь до 1,4 годування для мене також було задоволення, зараз просто терплю заради синочка, от думаю чи потрібні йому мої жертви...Але й забрати повністю не знаю як...Чого тут написала?! Хочу просто почути думки, що б ви вибрали, будучи в такій ситуації.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @javorivchanka він вночі надолужує Вашу відсутність вдень..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    але я решта 5 днів повністю з ним
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @javorivchanka ну то значить зарано було забирати денні. Мабуть був неготовий . Я після 2-х забрала всі денні крім на денний сон. Спочатку кілька тижнів теж всю ніч висів, потім йому пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    тут погоджуюсь, але я дуже нервова, а той момент, коли треба було відразу не дозволяти лізти самому до грудей пропустила(((
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    До речі я з першою теж той момент пропустила. З другим в мене вже було чітко- циця мамина і тільки мама вирішує коли дати))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. happy story

    happy story Well-Known Member

    Аня теж любитель лізти під футболку за цицею з криком, особливо ввечері. Я ті годування забрала. Лишилась циця вдень на сон , і вночі. Ввечері як коли, бо вкладає спати завжди тато. Годування не пов'язані з сном лише на власний розсуд, коли бачу що циця справді потрібна.
     
  9. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    от я вчора теж подумала, може для початку розділити сон і харчування на ніч, буду пробувати, але думаю вночі йому все одно не можна буде пояснити.
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а скільки то часу триває? може справді зуби. У нас схоже було перед тим як четвірки почали лізти (а лізуть у малого зуби тяжко, деколи ясна сильно напухають, утворюється гематома). Ночі тоді були просто "чудесні". і то тривало кілька тижнів. думала чокнусь. то при тому, що вдень я з ним і до груди даю.
    може у вас то тимчасово і пройде.
    а як ви денні забираєте? мій малий прекрасно обходиться без мене і грудей, але то мене мус не бути. ну або є ціла армія людей, які його розважають) а так то будуть плачі. та й забавляти кожен раз ліньки, то ж треба шось придумувати, щоб відволікти увагу. мені вже пора шось робити, але не знаю з якого боку підступити до початку відлучення. шось так лінь. але настроїлась до 2-х -+ годувати
     
  11. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    @бетменша щодо денних, то як вище писала, одного дня не витримала, вирішила, що не буду давати, ходила в гольфі і коли просив весь час повторювала, що буде ніченькою, коли буде йти спатки, то перший час, завжди водив мене до ліжка і казав "ааа")))я відволікала, і десь за тиждень часу вже й не згадував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то Ви всі денні годування отак одночасно забрали?
    Я б вибрала те, що потрібно дитині, але постаралась би зробити так, щоб і мені це було нормально, а саме, два моменти - по-перше, це прийняття, тобто не ставитись до того, як до каторги, а як до реальної потреби маленької дитини, яку ви в змозі (та й, зрештою, хто ж як не ви?) задовольнити (знаю, що то не завжди легко, сама недавно була в такій ситуації, тільки стосувалося моїх відлучень з дому), і з мого досвіду, як тільки дати дитині маму стільки, скільки їй треба, без обмежень, то досить скоро отаке "вгризання зубами в маму" минає, дитина повертає спокій і впевненість, що мама поруч, і продовжує свій шлях до самостійності). +По-друге, це м'яке і поступове впровадження змін, яких ви потребуєте, так, щоб не провокувати оте "вгризання", тобто, якщо ви вийшли на роботу, не варто паралельно ще й годування забирати, для мене в тому плані ефективна позиція "можеш їсти якщо хочеш, я не проти запропонувати тобі щось інше, якщо погоджуєшся - ок, ні - то на, їж", і так ці зміни відбуваються без побічних ефектів. Ну а якщо ж тут справа не в психології, а суто із зубами, наприклад, - то не триватиме воно безкінечно, і різко забрати годування в такий період, то так стресово для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а як на денний сон вкладали? мій ше й під час денного сну зависає
     
  14. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    він час від часу засинав в ліжечку, коли бабця колисала, зі мною тільки при грудях, от той тиждень часу бабця вкладала, а потім вже і зі мною так засинав,і спить набагато краще і довше, а то як було, я тільки поворухнулася, вже прокидався.


    @Mansikat так різко всі забрала денні, так практично вийшло, бо першого дня пішла на роботу, другого вже не давала, до речі досить спокійно це прийняв, але й я була впевнена, бо от помітила, коли в мене є вагання, то не відпускає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Трохи для настрою)))[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 3
  16. Lyscka

    Lyscka Member

    не знайшла відповідної теми,вирішила порадитись тут(
    Грудне вигодовування 1 р 5 міс
    , почали сильно боліти суглоби , спочатку плечові, теперколіна.Чи було таке в когось під час годування, чи шукатиіншу причину?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    спочатку зробити узд суглобів, якщо йде запальний процес, то проблема не в гв
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    причина зовсім інша, і шукати її треба. Як від годування може боліти щось крім грудей?
    У мене був артрит колін підчас ГВ. Вилікували курсом озокеритолікування, води в суглобі не було і обійшлось без антибіотика.
    Я б радила до хірурга і УЗД суглобів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене болять груди, з боку пахв, також заболює під пахвами і руки зверху. Десь три місяці. Мала страшну паніку, довго не могла піти до лікаря. Вчора сходила -нічого страшного, але мастоденіт в обох грудях, якраз там де болить. То набряк, як я розумію. Прописали таблетки і мазь траумель, інше лікування не сумісне з ГВ і сказали закінчувати грудне, бо той мастоденіт якраз через це. Про гормональний фон багато говорили і т.д
    Поговоріть зі мною.....
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017