Як довго годувати дитину грудьми?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    я по своїй професії дуже тісно пов'язана із законодавством і дуже часто (майже завжди) замічаю що якби закони виконувалися то би жити стало краще. Одже наш МОЗ говорить так Наказ від 31.07.2006 № 529/49 Про затвердження галузевої програми "Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки"
    де написано


    Вартує прочитати:
    Как избегать споров и реагировать на критику о кормлении грудью.

    Як довго годувати грудьми:
    Грудне вигодовування дітей віком 1 рік і більше. Навіщо?
    Годування після року

    как долго кормить грудью?
    ФАКТЫ О ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОМ КОРМЛЕНИИ ГРУДЬЮ
    время отлучения ребенка от груди

    Естественный возраст отлучения от груди
    Когда наступит инволюция?

    Завершеня ГВ
    Отлучение от груди (1)
    Отлучение от груди
    Отлучение
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит?
    Отлучение ребенка от груди (часть 2)
    прекращение кормления грудью - практика
    отлучение ребенка от груди
    Как долго кормить грудью?
    Естественное отлучение
    Отлучение от груди. Как?

    Коли закінчувати ГВ по Біблії
    ГВ в Християнстві
    Библия о грудном вскармливании. Святые помощники матерей
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 8
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    А я собі не уявляю вже, як то не годувати.....Хоча, і зараз, в рік буває що по 10 раз на ніч бужуся,щоб нагодувати Ярка ( коли в нього зуби)....але я просто не уяляю, що не буде того смішного відкривання ротика.....і ми з мужом задумали "злий" план...як тільки Ярко почне відлучатися (сам!), то ми йому спробуємо подарувати сестричку:))) щоб відчути то всьо ще раз:)
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Мій Дмитрик коли дуже хоче циці, а мама зайнята в кухні бере собі стільчика, присуває і сам пригощається :)
    Мені зараз важко годувати, груди шалено чутливі, сили немає, але я не можу собі уявити ЯК Дмитра відлучити. Годування в 2 роки - це вже не годування в 2 місяці: бувають дні, коли малий прикладається тільки вранці і ввечері, така дитина не потребує мами щохвилинно і відповідно годування зовсім не напружує :)
     
  4. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    В мене, на щастя, уже та чутливість пройшла - приблизно десь з 12 тижня. І з ГВ все як раніше :girl_in_love: До того - це був просто жах :girl_cray: Думки про відлучення не було, але годувати, як завджи до того, змоги, терпіння, сили - навіть не знаю чого саме - уже не вистачило: я не змогла :girl_sad: - в той час перейшли практично виключно тільки на нічне ГВ. Вдень намагалась її якось задурити... то так тяжко відмовляти дитині... сунути їй щонебудь інше їсти, лиш би вона до грудей не йшла... Я собі просто не уявляю, як можна таку цьопу відлучити... я дуже надіюсь, що мені не прийдеться шукати способів, що Златик сама в свій час скаже циці "досить" :girl_flirt:
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    та ні, знаєте, якось мені не до того!:girl_crazy:
    і до речі, по темі! спогад з дитинства: якось, коли мені було приблизно років з 10, була я в на одній забаві. заходжу в одну з кімнат і бачу: сидить мама, така собі жіночка в віці і в тілі(розмір грудей мені тоді здався не менше 10) а в неї на грудях повис 6-річний синок(теж такий собі бугайок)! в мене був ШОК, якщо не сказати дитяча травма! то так дико виглядало, що я дуже довго не могла цю картину забути! але ж зараз до школи вже йдуть у 6 років! То ось це і є та "щаслива картина" яку ви пропонуєте...? Ви зараз почнете доводити що не обовязково так довго, але ж якщо дитина не захоче відмовлятись(ситуація та ж що й з дурником),ви ж не будете її силувати?
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    то ВАША травма, а не тої дитини. а той бугайок зараз напевно нормальний мужчина і він, повірте не старждає від того шо його ТАК довго годували.
    всі діти совкового режиму годування мали би травму від ТАКого.
    ви годуєте (якшо годуєте, не буду зараз піднімати всі ваші дописи) лише півроку - у вас все попереду. не сперечайтесь з тими, хто годує 2, 3, 4 роки. а тим більше з консультантами. ви ж, наприклад, не розказуєте автомайстру ЯК йому ремонтувати машину. консультант по ГВ - такий самий професіонал в своїй сфері і повчати його, ІМНО, некоректно
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    А мені вчора лікар до якого ми їздили сказав що я здуріла..... бо малій вже 1.2 і досі годую.... і ще сказав що пора згадати про чоловіка якому мої груди теж потрібні...отак )))) на що навіть мій чоловік обурливо сказав що цікаво чим би ми під час тої хвороби гдували дитину якби не груди.
    А в малої якась любов і привязанность до циці за цей тиждень появилась )))) підходить, проситься на ручки, коли її беру вона внаглу або задирає футболку, або через ворот заглядає, руки аж по лікті під футолку засовує.... і тягнеться до циці.... ну і звичайно що отримує.... ну і як такого задоволення дитину позбавити? :)
     
  8. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Матусі, годуйте своїх діток якнайдовше!!! Це ж таке щастя, коли дитя гамає цицю!!! І не звертайте уваги на тих, хто каже: "ого, таке велике і ще груди їсть!!!", подумайте про те, скільки задоволення і користі приносите своєму маляті!
    Ми годувалися лише півтора роки, тому що так склалися обставини (лікарня) і я дуже про це шкодую. Нам зараз 2 рочки і не було дня, щоб я про це не думала. І малий коли лягає спати просить "тіті", мушу дати йому потримати цицю. Але навіть за ті півтора рочки я горда!!!
     
  9. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Я шкодувала що старшого годувала тільки 1,5 місяців(так само не зі своєї вини):girl_cray:.Та вже молодшу годувала 2,5 роки!:girl_in_love:
     
  10. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    А моя радість також підходить і просить, або й під футболку руки засовує. Правда, тепер якщо вона так просить, а я, наприклад, посуд мию, то я кажу, що мамі треба ручки витертиі тоді підемо гамати. Вона розуміє, дає мені час домити горнятко (якщо є потрбе), витерти руки і тоді ми йдемо собі зручно вмощуємося і гамаємо.
    Ох, яке ж то задоволення
     
  11. olena

    olena New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    А мій підходить до дивану і показує-лягай мамуся, будемо цямати,але то коли хоче полежати і віддихнути,а так прилаштовується в будь-якому місці,чи то сиджу я за компом,чи щось роблю,може і настоячи понямати цицю.Мені таке годування зовсім не в напряг,я сама від того отримую задоволення,бо моя дитина задоволена.А до розмов про те чи ти дурна ,що так довго годуєш,ти що до школи годувати будеш я вже звикла.А недавно одна знайома запропонувала :кидай годувати-підемо на дискотеку,то я взагалі чуть з дивана не впала від такої пропозиції.
    А всі нападки на консультантів та й узагалі на тих ,хто довго годує,то все заздрощі тих ,хто не зміг чи не захотів цього зробити належним чином.
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Того лікаря в дитинстві явно мама не догодувала,от і має проблеми в дорослому віці,ше й іншим їх нав"язує.
    Десь так воно і є.
    А шо,погодувала і пішла,дискотека при ГВ не заборонена:girl_smile: Хіба шо прийдеться обійтися без алкоголю,тютюну і наркотиків:girl_smile:
     
  13. olena

    olena New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Так то воно так,але в голові тих ,хто годував 3 місяці не вкладається як можна все встигати, всюди ходити,і при цьому продовжувати годувати,бо то ж так напружує,як ти кажеш -ні випити,ні закурити:girl_haha:
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    ага. за сашиних перших півроку - 2 весілля, усі вихзідні, шашлики-пікніки без будь-яких напрягів. тому коли в нашій компанії народилась друга дитина - то ніхто не може зрозуміти чому її батькам ТАК важко. *наташа же с рождения саши везде ходила!!!*
     
  15. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    В нас те саме. Правда, весіль аж три відгуляв малий! І годувався кожних дві години цілодобово! :8:
    Тепер сам кинув "гаму" вдень, а вночі лише два рази прикладаю. Спеціально не відлучала (йому 15-й місяць, їсть все, бо зубів уже 12!), проблем ніяких, молока плавно меншає. Коліжанка в такому режимі (два рази вночі) цілий рік (до дворічного віку свого синочка) годувала. А мені здається, що ще якийсь місяць - і наше ГВ скінчиться.
     
  16. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Ага,підслухала розмову чоловіка з малим:
    "Юра давай домовимся,молоко тобі ,а тара мені:girl_haha:.Зрозумів."
    Спочатку було незвично,перший місяць ніде не їздилм,а потім тільки кудась чоловік по роботі,чи в гості,чи просто погуляти,завжди їдемо-йдемо разом,бо їжа і пиття для малого завджи при мені(мучитись з пляшечками ,то не для мене,лінива ж я:girl_haha:) .Тому також напрягів в тому, що годую не відчуваю,ритм вже виробився,тому можна годувати довго.
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    мені так півтора роки здавалося :)
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?


    І про дискотеку: маю родичку, котра без дискотек жити не може, вона витерпіла десь півроку, потім вбулася в графік, присипляла малого і на таксі з чоловіком їхали на дискотеку, бабуся пильнувала дитину і при перших ознаках прокидання (хоч мама вже сама знала коли малий прокинеться вночі) телефонувала, вони брали таксі і встигали якраз на годування повернутися :)
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2010
  21. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    на жаль, більше з ними не зустрічалась, але щиро сподіваюсь що мама до цього часу вже дала йому спокій:girl_crazy:

    ---------- Додано в 18:28 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

    ну де я сперечаюсь? мені просто не подобається що тут відбувається дискримінація тих мам, які не годують 2, 3, 4 роки... ну але 6 років - це вже занадто!