Як довго годувати дитину грудьми?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    я по своїй професії дуже тісно пов'язана із законодавством і дуже часто (майже завжди) замічаю що якби закони виконувалися то би жити стало краще. Одже наш МОЗ говорить так Наказ від 31.07.2006 № 529/49 Про затвердження галузевої програми "Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки"
    де написано


    Вартує прочитати:
    Как избегать споров и реагировать на критику о кормлении грудью.

    Як довго годувати грудьми:
    Грудне вигодовування дітей віком 1 рік і більше. Навіщо?
    Годування після року

    как долго кормить грудью?
    ФАКТЫ О ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОМ КОРМЛЕНИИ ГРУДЬЮ
    время отлучения ребенка от груди

    Естественный возраст отлучения от груди
    Когда наступит инволюция?

    Завершеня ГВ
    Отлучение от груди (1)
    Отлучение от груди
    Отлучение
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит?
    Отлучение ребенка от груди (часть 2)
    прекращение кормления грудью - практика
    отлучение ребенка от груди
    Как долго кормить грудью?
    Естественное отлучение
    Отлучение от груди. Как?

    Коли закінчувати ГВ по Біблії
    ГВ в Християнстві
    Библия о грудном вскармливании. Святые помощники матерей
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 8
  2. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    коли ж вже до людей дойде,що це нормально,годувати дитину довго і успішно

    Напевне ніколи не дійде жінкам, які самі не годували грудьми, я не говорю за всіх але більшість, такі речі говорять про ГВ, що мені стає неохота з ними спілкуватися.
    Так одна родичка сказала, коли я спитала в її 1 річної дитини, чи вона хоче цицю - вона таку гадость в рота не бере.
    А мене запитує - скільки ти вже годуєш? - та яке вже нам ще й 3 місяців не має.

    Я сама поки не народилася дитина, думала що дитині їсти цицю до року і досить.Як народився Олексійко і почав так гарно чмокати біля циці в мене ставлення зовсім змінилося, зараз я впевнена що в рік відлучати то дуже рано.
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Це в ас так, годувалися до самих пологів, і в пологовий Марко приїздив до мами цицю поїсти :)
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    В мене з настанням вагітності за моїми відчуттями пропало молоко,Софійка прикладалася до грудей все рівно,але потім зразу просила пити. Я все ніяк для себе не констатую,шо моя дитина відлучилася від грудей,бо недавно вже після кількотижневої перерви вона таки попросила цицю,я не відмовляла.Тепер знов не просить,я сама не пропоную,бо в мене груди і дотепер ше дуже сильно чутливі,мені боляче але все ж лишила вибір за дитиною.
    Поки Софійка була на нормальному щоденному ГВ іншу їжу вона їла значно краще ніж тепер.Зараз дзьобне шось потрошки за день,а все решта компотик або молочко,але тепер коров"яче.І мені шкода,шо воно їй подобається тепер більше за мамине:girl_sad:.
    Вважаю ГВ нормальним доки дитина того потребує.
     
  5. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    питає мені нині муж доки збираюсь годувати малого.
    кажу - до самовідлучкення.
    - а воно коли настає?
    - зазвичай, в проміжку між 2,5 і 4 р.
    - а ясно
    - а чо питаєш?
    - хочу знати, доки мій син буде цицю гамати.
    :)
    а ще раніше питала в чоловіка, доки, на його думку треба годувати малого, то він відповів, що до 3 років. отакий в мене чоловік продвинутий :xaxa: (на відміну від його мамочки, яка ще півроку тому казала, шо треба Данила відлучати від грудей)
     
  6. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Моя Діанка навпаки циця і тільки циця була на першому місці,коров"ячого молока,йогуртів та іншого з молочного не брала до рота.Я би ще більше годувала 2,5 рочків та мала запаленя температуру 42 і мусили відмовитись:girl_sad:
     
  7. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Скажіть будь ласка а який віковий поріг ГВ у вас? А якщо дитина не покине ГВ до 3х років, то до скількох тоді годувати? А в садочок як давати, сидіти з ним разом і годувати, цілий день?
    Це дитині буде вже 2,6.
    :confused:
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    навіть якшо дитина їсть цицю 4 роки, то це буває деколи 1 раз в 2-3 дні
    ніхто в садочку не сидить
    читайте матчасть(с)
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    а 3 роки то що кінець світу? :girl_cool:
     
  10. Fire

    Fire New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    я планую годувати до самовідлучення.
    мені здається нормально годувати малятко до трьох років і більше. звісно, можна витіснити молочко прикормом, або не дати старшій дитині й сказати, що малюк легко відмовився сам, значить йому не треба.
    та якщо природа передбачила їжу спеціально для дитини, то треба скористатися цим з повна.
     
  11. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Сумніваюся...
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Софійка останній раз цицю просила десь в грудні,пару днів тому я переодягалася при ній як і завжди,а вона мені:"дай цицю!",я дала,тоді каже дай другу,цьмокнула по два рази,шось собі подумала,тоді попросила ше,цьмокнула і така дитина щаслива з того була,побігла бавитися і більше не згадує. Але контроль чи циця на місці в нас мусить бути завжди,а вночі особливо:girl_smile:
     
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    хочу вам сказати, що "не догодовані" якось цікаво реагують на цицю... в мене он Остап нещодавно бачачи як годую малу попросив... але то вже дядько... незнаю як реагувати...
     
  14. Yurta

    Yurta New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Дівчата привіт, а скажіть якщо дитина їсть мамину цицю, то коли вводити коров яче молоко? І чи потрібно воно взагалі?
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    нашо? корова своїх дітей має))
    я не даю
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    не треба бути такою категоричною! в кожного свої причини щоб припиняти ГВ, і вони відомі лише самим матерям, може мама просто втомилась і більше не хоче, може у неї проблеми зі здоровям, а може просто хоче вийти на роботу, бо банально потрібні гроші! чому ви це не припускаєте? а любить свою дитину навіть та мама, яка зовсім не годувала свою дитину, і хоч для вас це складно, але все-таки повірте в це! і любов матері не визначається місяцями чи роками годування грудьми! я дуже рада за вашу дитину, що ви її так довго збираєтесь годувати, це справді тільки їй на користь, але всі не будуть робити так як ви! і, повторюю ще раз, у кожного на це свої причини! і дайте спокій тим матерям, які чи не годують грудьми, чи не сплять разом, чи страшно катують свою дитину даючи їй дурника, і не принижуйте їх, сумніваючись в їхній любові до своїх дітей, і бажаючи викликати в них почуття провини, це НЕСПРАВЕДЛИВО!

    ---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

    а Demko молодець!!! супер-мама! так довго годувати дитину....!:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Ви дуже гарний мій допис взяли як приклад КАТЕГОРИЧНОСТІ :girl_haha:.
    В мене є значно категоричніші дописи:girl_cool:
    Ну це дійсно причина. Тут треба щось робити, міняти а не припиняти.
    Ну тут потрібно проконсультуватися із спеціалістами по ГВ бо з нашими лікарями то навіть парацетамол не сумісний із ГВ
    ну, причину найшли, дійсно Зціджування молока. коли? як?
    можу повірити, а чому я не вірю?
    :girl_haha::girl_cool: я промовчу краще
    що означає справедливо не справедливо?
    дитина має право отримувати грудне молоко!
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    те і значить - НЕСПРАВЕДЛИВО!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Ой, дівчата не сваріться. Кожна мама своїй дитині бажає тільки добра і робить все для її блага. А хто скільки годує, спить окремо чи разом і чи смокче дурника, то все така відносна справа...:girl_flag_of_truce:
     
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

     
  21. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    А Ви форум давно читаєте? Уважно? Тоді глянте на дописи він Ніночки, Кози-Дерези: вона вийшла на роботу, коли Катрусі було 4 місяці, а годувала понад рік :)

    ВИ часом не цікавилися скільки років Таниній дитині? :girl_crazy: