Із аптечки в косметичку

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Charmel, 21 Квітень 2011.

  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    я теж його використовувала, він на основі еритроміцину, добре допомагає, але допомагає поки ним користуєшся, а потім знову те саме. Проблема тільки в тому, що через 2-3 курси, шкіра перестає на нього реагувати, бо звикає до антибіотику.
    Якщо ми говоримо про одну й ту ж болтушку, яку виписують підліткам від прищів
    До речі зараз воно коштує відносно недешево- близько 16 гривень за 50мл.
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Мені здаеться туди він не входить, сірка точно і ще щось.... я ним до пів року користувалась і все пройшло раз і назавжди:girl_curtsey: бувае деколи щось вискочить, але не той жах який був колись:girl_blush2:
    Памятаю подруга заміж виходила, на примірці плаття за 3 дні до весілля побачили що в неї вся спина в жахливих прищах, ми тоді їй тим лосьйоном мазали дуже активно кожен день! і все пройшло, практично нічого не було помітно :)
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2011
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    В аптеці, де я проходила практику, таку бовтанку готували з левоміцетину, саліцилки, сірки, настоянки календули (може щось забула, давно то було).
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Точно, з левоміцетином! Це я перепутала на рахунок еритроміцину.
    А воно так має гірчити?( після того як намастити цією бовтанкою спину чи лице, потім все тіло гірке)
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Так, левоміцетин - найгіркіший лікарський засіб.
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Точно гірке! перед побаченням краще лице не мазати:girl_crazy:
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    обов"язково знеболювальне, щось від шлунку і звичайно бакртерицидний пластир)) отака косметика))) ці медикаменти вовинні вже робити в якихось стильних упаковочках, спеціально для косметичок)
     
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Маю на лиці великий фурункул (підшкірний). 4 дні ходила з Ілоном (нічого не витягнуло, але гуля стала як "решето"), потім лікар порадив дати антибіотик Синтоміцин. Вже 2 дні, гній видно - маленька цяточка є, але не пробивається. Порадили мені іхтіолову мазь. Вона не схожа з Ілоном?
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Лікар не пропонував відкрити? Хай би той гній виходив... раз вже видніється.
    Тільки не давити ні в якому разі, щоб не пішло по кровотоку.
    Я не буду радити, бо то треба дивитись індивідуально, та собі колись "вскривала" сама (власне, коли вже виднілась біла речовина, але не могла прорвати). Я брала голку від шприца (Звісно, нову, стерильну) - вона таки горстра, і дуже акуратно підчіпляла шкірочку над білою крапкою. Звісно, перед тим провівши дезинфекцію рук і обличчя. Процес пришвидшився.
    А колись мала карбункул на стегні, то таки без хірурга не обійшлося - воно було запалене, тверде, фіолетове, без ознак того, що має намір "прорвати", аж температура до 37,5 піднялася. Пробивали під місцевою анестезією і ставили дренаж...
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я вже таке робила коли був фурункул на лобі, а тут на щоці, боюсь