Із аптечки в косметичку

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Charmel, 21 Квітень 2011.

  1. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Хороший засіб від прищів - мазь-паста Саліцилово-цинкова. На ніч помазати, а вранці вже прища нема. Я довго не вірила в таку казку, аж поки сама не переконалася. :)
     
  2. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Колись вичитала, що під очі добре гідрокортизонову мазь, а для кольору обличчя - гель з бадягою, що добре тонізує і пришвидшує кровообіг. Гель з бадягою я знайшла тільки спеціальний для вен - але нічого, еффект сподобався. Гідрокортизонову теж пробувала, але давно ,вже непамятаю еффект. Також користуюсь олійками чайного дерева на прищіки та зародків пшениці під очі, також синтоміцинова мазь ,як дуже обсипе, і іхтіолова, щоб прищик дозрів швидше.
     
  3. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    З бадягою варто бути обережним. Можливі опіки, алергічні реакції або просто пересушена шкіра. Але якщо користуватись обережно то навіть допомагає при виведенні пігментних плям чи постакне.
    Я, наприклад, наносила місцево на 10-15 хвилин і потім змивала теплою водою. Під час нанесення та тримання відчуваються пощіпування та поколювання. Не зовсім приємні, але терпимі.
     
  4. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Гідрокортизонова мазь - це глюкокортикостероїд, тобто препарат на основі гормонів. Ефект такі препарати дають швидкий і хороший, але при відміні все може стати як було, а можливо і гірше.
    Краще їх не використовувати як косметологічний засіб.
     
  5. atma

    atma New Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Все добре коли добре закінчуеться. Нажаль добре закінчуеться не завжди.
    Знайома протерла перекісью водню обличчя, (в 16-ть років) отримала опік.
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    От і я собі таку купила, дешево і дієво! З невеликими висипаннями бореться добре.

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    Я наносила бодягу на постакне, але на спині, бо на обличчі шкіра у мене чутливіша. Мене стало лише на один раз:girl_blush2:, але невеликий ефект помітила...
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    і я собі нині купила :girl_crazy: буду нині випробовувати.
     
  8. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Я от все шукаю і запитую в аптеках розчин саліцилової кислоти, але щоб був не спиртовий, але фармацевти роблять круглі очі і запевняють, що такого не буває... Є спиртовий розчин, є саліцилова мазь і саліцилово-цинкова. Все це я маю... Але всеодно собі мислю, що мав би бути розчин безспиртовий, читала на російських форумах про недорогі безспиртові тоніки з саліцилкою, але в нас теж не зустрічала. Якщо раптом комусь попадеться- повідомте мене будь ласка. Саліцилова кислота дуже моїй шкірі подобається, але спирт там все псує...

    ---------- Додано в 14:53 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

    Ще хочу додати про один зі своїх улюблених засобів проти слідів від прищиків (крім солкосерилу, про нього я вже тут писала) і для профілактики висипань - куріозин -це прозорий гель, що складається з гіалуронової кислоти і цинку. Швидко висихає на шкірі, не пече, можна використовувати під крем і для моєї комбінованої шкіри - то засіб який "має бути завжди".
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    напевно, мається на увазі тонік "Stop problem'. Отакий http://www.ladiesproject.ru/public/salitsilovyi-besspirtovoi-loson-ot-stop-problem-0
    В нас його можна купити в аптеці ДЦ, в "сквозняку"
    колись ним користувалась, але особливого ефекту не помітила
     
  10. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Розкажу і я про свої вподобання з аптечної косметички.
    Мазь Ілон- мій маст-хев. Наношу її після депіляції зони бікіні, жодних подразнень і почервонінь.
    Мазь "Линимент синтомицина" мені колись радила косметолог наносити як маску 2 рази на тиждень при проблемній шкірі. Допомагало.
    Паста Теймурова- замість антиперспіранту. Супер річ, мені підходить ідеально (от тільки вимазує темний одяг).
    Для пом"якшення шкіри ступнів-спершу попарити ноги в теплій воді з додаванням питної соди, а потім на розпарену шкіру стоп нанести любий крем для депіляції і витримати 10-15 хвилин. Тоді змити і обробити ступні пемзою, потім-зволожуючий крем, краще "Доктор", що продається в ветаптеці.Шкіра стає м"якою і гладенькою і не треба використовувати бритву (багато хто зрізає загрубілу шкіру бритвою), якщо таку процедуру робити регулярно- шкіра ступнів перестає так загрубівати.
    До шампуню додаю пару крапель масла іланг-ілангу, розмарину, жасмину- під настрій, для збагачення засобу і аромату.
    Чайна ложка нашатирного спирту на 1 літр води- ополіскую волосся.
    В екстренних випадках для швидкого вау-ефекту- 2 таблетки шипучого аспірину з вітаміном С розчинити в 1л. води і прополоскати розчином волосся. Класний блиск.
    Спирт+вода+ефірна олійка=оприскую волосся перед укладкою.
    Паста Сульсена- іноді використовую як маску для зміцнення волосся (1% для зміцнення, 2% від лупи)
    Ретин А-крем, класна була річ, від прищів, висипань- заживляло за 8-10 годин, шкода зняли з виробництва, давненько його вже нема, кажуть що в Польщі може бути, треба взнати.
    Та і ще купа всього, згадаю-допишу.
     
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Нещодавно купила собі Перметринову мазь. Це протипаразитарний засіб, тому використовую його від демодексу. Текстура у нього зовсім не жирна, гарно впитується, єдине, що запах не дуже..., але терпимо)) Не знаю, чи це я повірила так у нього, але мені здається, що цей засіб мені допомагає. Змащую ті місця, де є висипання. Про цю мазь я читала в інтернеті статтю якогось професора (не пам*ятаю вже точно), який писав про лікування від демодекозу і після прийому цієї мазі були досить хороші результати.
    Ще інколи користуюсь розчином хлорофіліпту. Розчиняла його у воді і робила примочки на ті місця, де були прищі, ще можна точково на прищик, не розбавляючи. Хлорофіліпт добре діє проти стафілококу, тому коли є гнійнички можна його застосовувати.
    Сірчана мазь - це також протипаразитарний, протимікробний засіб. Ставлю точково на прищик. Інколи чергую з цинковою пастою.


    Ще маю запитання: може хтось із вас знає якийсь дієвий засіб, коли прищ формується і це місце болить, але самого прища ще не видно - як можна прискорити цей процес дозрівання, і щоб прищ швидше пройшов?
     
  12. atma

    atma New Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Весною прищі тому що печінка чистить організм, можна прокапати "гемодез" щоб почистити печінку. Ще дуже добре допомагае від прищів, навіть коли фурункульоз назначають переливання крові, з вени в ягодицю по системі (це якщо нічого не допомагае) а взагалі потрібно слідкувати за харчуванням, не вживати шкідливої їжі бо вся їжа без винятку перетворюеться на м"язи, кров та ін. потім печінка коли чистить кров викидае всяку грязь у вигляді прищів.
     
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку



    ---------- Додано в 00:02 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:55 ----------

    Щось то у Вікіпедії дуже страшно пишуть про цей гемодез. У Росії його зняли через сильні побічні дії у пацієнтів, ефект прирівнюється більше як до плацебо...
     
  14. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Ну можна підсумувати списком все що вже було сказано в темі про прищики:
    хлоргексидин,
    олія чайного дерева - наносити тільки на прищик, щоб не викликати опіку,
    таблетку аспірину або трихополу розтовкти і змішати з маскою або кремом - і на прищик,
    мазь вулнузан - ніколи не пробувала,
    мазь Боро Плюс,
    паста Лассара - теж не пробувала,
    мазь-паста Саліцилово-цинкова.

    З незгадуваного у цій темі можу додати:
    зубна паста - найпростіше що завжди є під рукою, особисто мені мало допомагає, хоча підсушує.
    гаряча ложка - прикладала до прища, ні покращення ні погіршення, або ж знову мало прикладала.

    З вище перерахованого найдієвішим для мене є масло чайного дерева, хлоргексидин і боро плюс.
     
  15. atma

    atma New Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Трихопол це сильнодіючий антибіотик, допоможе, але якою ціною.
     
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    які пропорції? і який ефект дає?
     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    30 мл. спирту, 70 мл. води, 2-4 краплі іланг-ілангового масла.
    легко розчісується, блиск, аромат, додаткове живлення, зволоження.
    використовую за порадою косметолога, підібрано по типу мого волосся, просто для косметичного догляду за волоссям як альтернатива магазинним засобам, мінімум хімії, максимум натуральних інгредієнтів.
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Паста Лассара це і є саліцилово-цинкова паста. :) І вона не витягує, а підсушує і трохи відбілює.
    Витягує прищі, фурункули іхтіолова мазь або лінімент Вишневського. Правда смердючі і треба з тим хоч півдня на прищі походити, але гнійники витягує добре.

    ---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

    Від прищів ще є прекрасний засіб Зинерит, правда на курс йде дві пачки і ціна виходить трохи висока.
     
  19. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    мені не помогло.
    ще не помагав Куріозин і Скінорен (крем і гель мала), також не дуже помагав Віши комплекс, пила дріжджі для очистки шкіри....
    Поміг тільки Ретин А.
    Давно то вже було, але як вилікувала ним прищі, так по сьогоднішній день шкіра гладенька, ніхто тепер не вірить що я мала страшно проблемну шкіру.
    Той крем ніби оновлював шар шкіри один за одним.
    Я б із задоволенням ним і зараз "освіжила" шкіру, шкода не продається він у Львові.
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Колись мала проблему з прищами, пробувала дуже багато засобів, але мене спас лосьйон для лиця, я купувала в рецептурному відділі в аптеці на Чорновола, радила його багатьом подругам, всі дуже задоволені:girl_curtsey: