Істміко-цервікальна недостатність(ІЦН)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем kyca, 23 Грудень 2015.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Nyashka, лише вкорочена шийка не є показом до накладання шва. Але ви наголошуйте своєму лікарю, що хвилюєтесь.
    Шов-це не панацея, він мокне і може бути джерелом розростання бактерій, бо середовище дуже сприятливе.
    Мені не лише на узд дивились відкриття-закриття , але і при звиклому огляді, але в нас це була проблемна тема, тому слідкували дууже чітко за розміром і вн.-зв. вічком.
     
  2. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Написали мені в заключенні узд «не виключено ІЦН», шийка матки 24*33 мм. І я не можу зрозуміти, то довжина шийки матки 24 мм? Зараз тільки 20 тиждень і я така розстроїна. Лікар каже лежати і через тиждень повторно на узд. Хто нормально доносив вагітність з такими показами?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  3. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Ага, і ще, я так розумію що шийка вже не видовжиться скільки я б не лежала? Тільки зменшиться тиск на шийку?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  4. kyca

    kyca Member

    В мене після накладання шва шийка збільшилась до на 2мм) але можливо це похибка Узд
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @МАСЯ, доносила до 8міс. з 18мм і не повним закриттям.
     
  6. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Весь час лежали?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    не то слово. навіть не сиділа. вставала лиш в туалет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ох, ті шийки... І ті їхні довжини... Не знаю, чи продовжуються, чи скорочуються. Мені з 28 тижня наміряли стільки, що вже і не пригадаю. То було і 19, і 25, і 20, і 30, і 36, а потім знову 20, 25... Чи то шийка така пані капризна, чи то різні лікарі так дивились (я була на підтримці в стаціонарі весь цей час). Але постільний режим у мене був до 34 тижня. Навіть на вулицю лише на візочку чоловік возив. Але завдяки такому режиму я доносила діток до повного 36 тижня. І певно б ще носила кілька днів, а може б і ні)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    В мене була скорочена шийка і засильні тренувальні. То я з 28 тижня була на підтримці аж до народження. І цілодобово титрували мені гінепрал. І шийка постійно була різної довжини. Але закрита була десь до 33 тижня, а потім поступово пішло відкриття дуже повільно. І у 36 тижнів було 4 пальці. Але постільний режим був жорстким, я вставала лише в туалет/душ, набрати води в автоматі одразу біля палати і раз-два метрів 10 до буфету в коридорі. Через те лежання я і маю жахливі розтяжки. Добре, хоч пролежнів немає але маю чудесних діточок))
    І мені робили частіше узд. Спочатку раз в 4 тижні, а після 16-18 раз у два тижні. Може сходіть ще на одне узд до 20 тижня. Бо здоров'я діточок та повноцінне виношування куди важливіше, ніж уникання шкоди від додаткового узд.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Дякую усім за розповіді, наразі лежу і чекаю повторного узд. Так як вагвтність перша була нормальною, то тут лікарі схиляються до перенавантаження і занадто активного способу життя. Буду берегтися.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  11. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Розкажу чим все закінчилось. Все таки наклали шви, за тиждень лежання внутрішнє вічко закрилось вдвічі, але професор наполягав на підшиванні. Процедура швидка, більше переживала до неї. Наклали в повних 22 тижні.
    Через декілька днів додому. От думаю як часто тепер робити узд?! І коли будуть потім знімати шви то до дому вже ніхто не відпустить? Лежати в лікарні з 38 тижня?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  12. kyca

    kyca Member

    Лікар вам скаже коли треба узд.Я робила так як по плану, один раз внепланово бо були болі внизу живота, виявилось,що це дитя ніжками вниз перевернулось і копцяв в шов :) Мені зняли на 39 тижні і вже залишилась в лікарні...
     
  13. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Просто до наступного планового узд майже два місяці, мені певно було б спокійніше частіше подивитись лише шийку чи все гаразд.:)
    А ви просто лежали і чекали пологів, шалено не хочу тої стимуляції.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  14. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    @kyca, а чому зняли в 39 тижнів, чому так довго чекали?від чого це залежить?
    І ви також лежали камінцем?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  15. kyca

    kyca Member

    Це був початок 39 тижня, родила планово, зняли шов, а на слідуючий день вже в родзалі зробили амніотомію (проколювання плодового міхура) води вийшли і почались схватки маленькі потім великі :)
    Щодо лежання камінцем, то це не для мене.Після накладання шва місяць більше лежала, бо має все там добре загоітись, потім потрошки входила в звичний ритм.За два місяці після накладання шва вже пішла на аквамаму,(лікар що накладала шов сказала що можна) вела звичний активний спосіб життя робила гімнастику для вагітних..не агітую повторяти бо мусите по собі відчувати що для вас краще те і робити.Мене завжди на Узд питали "а у вас шов..і що лежите? Кажу ні не лежу зовсім, а що треба?Та ні але майже всі хто мають шов лежать....
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2016
  16. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    @kyca, а чому проколювали води? Я так хотіла дочекатись початку пологів вдома :-( Я також хочу вести нормальний спосіб життя, звичайно без фанатизму, але з синочком мушу вийти погуляти, на лавочці посидіти.
    Так мені лікар ще й не ставить діагнозу ІЦН, бо першого доносила і родила 4 кг, тут більше перенавантаження зіграло роль.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  17. kyca

    kyca Member

    Бо роддом закривався на чистку :) Але це залежить від лікаря в якого будете народжувати.Кожен має свою тактику ведення пологів, хтось прихильник стимуляціі, а хтось ні...
     
  18. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Зрозуміло :)

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    мені шов накладав Мартин на 21 тижні, думали десь від 17 тижня, на 38 тижні Данков зняв шов і без шва проходила (була вже в лікарні під наглядом але не лежала постійно) ще тиждень, води почали підтікати і трохи нила поясниця, відкриття не було, а коли прокололи міхур тоді почалися схватки, народила через 5 год (це були 2 пологи)
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2016 ---
    ще напишу, що після накладання шва лежала місяць, не сиділа, але по трошки ходила, потім пішла на пари і ходила в унівепситет до 37 тижня.
     
  20. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Діачатонька порадьте.
    Зараз у мене 2 вагітність, першого синочка народила на 36 тижні, зараз 26-27 тиждень, шийка 7,7мм. Шов не накладали так як вже пізно, лежачих режим!
    Може в когось було подібне, як поступали і до якого терміну доносили?