Іграшки? Іграшки!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Богданка,а де можна такий пилосок купити і скільки він крштує?
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Купили Ромчику на Миколая
    [​IMG]
    Нам дуже сподобався, думаю і в Ромчика викличе зацікавлення.
    А ще купу книжок.
    Ну і таки сподіваємся на сніг і замовили санки
    [​IMG]
     
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    дівчата, чиї дітки мають лєго, скажіть мені, лєго по якості (а саме по "устойчівості" деталей на прикріпленому місці) краще набагато за Bricks, S-S Toys, JDLT?
    Хотілось би зекономити трохи на покупці (хоче дитьо будинок збирати (типу http://legoclub.com.ua/index.php?pa...ategory_id=25&option=com_virtuemart&Itemid=53), але наразі досвід показує, що ті конструктори доволі нестійкі, порівняно з лєго. Чи то мені так здається тільки? Може знаєте хороші відповідники?
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    моя дитина має не мало Лєго Дупло
    якість дуже хороша, ми дуже задоволені
    деталі добре тримаються купи, не гнуться, не стираються, не розвалюються, тобто вартує мати менше, аніж більше але неякісного на мою думку
    За кордоном виходить дешевше - пошукай хто замовляє вигідно з mytoys.de
    там бувають гарні акції
    мені товаришка привозить звідти - я купую частенько маленькі детальки, слідкую за акційними лєго-наборами і тоді виходить не космос такий як коли просто піти і купити
     
  5. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Чебурашка все життя на Любінській була...
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    та
    сорі, помилилась
     
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Може, в когось дітки мають кермо таке з педалями, що підключається до ПК чи приставок для гонок... Бавляться вони тим, цікаво їм? Маю похресника, 7 років, думаю над таким варіантом. Для мене щороку ціла проблема щось йому подарувати, бо дитина, здається, нічим, крім комп'ютера не цікавиться... Сім'я не багата, але дитина єдина і дуже люблена. Н-д , на цьогорічне ДН йому подарували ноутбук. Тому навряд чи його зацікавлять якісь ігри- розвивали... :sad:
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    В нас є, Logitec Momo якісь там ( в коплекті руль з купою кнопочок, педальки газ/ тормоз, лише немає КПП) . Чоловік купував ще років 4 тому, бавився сам і син його бавився. Може просто вони не є фанатами гонок, але досить швидко це все набридло, спакувалось в коробку і лежить на антресолі.
     
  9. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    в МЕТРО бачила, були різних розмірів, а от ціну- - не пам"ятаю...
     
  10. draga

    draga New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Набагато краще. Перше лего ми купили в Ашані(до речі після Миколая на нього була знижка - практично пів ціни). А пізніше я захотіла зекономити і ми докупили на kidstaff конструктор JDLT(можна скласти будинок і звірі є). Вони мене запевняли що деталі сумісні з лего. Насправді вони не сумісні не скріплюються практично з лего (дитина відповідно нервується якщо пробує скріпити лего з не лего). Одна до одної деталі також набагато важче зкріплються (або їх важко розчепити-я можу дитина ні, або вони не пристають добре тобто в процесі гри розвалюються-дитина відповідно нервується). З лего такого не трапляється його дитина може легко зчепити і розчепити. А ще як прийшов той конструктор(до речі був в коропці і в целофанових кульочках запакований) то самі деталі були такі брудні що ми їх прали ручним пранням в машинці пральній. Коротше я сто раз пожаліла що зекономила(звірята до речі деколи під час гри само розкладаються на дві частини). За Bricks, S-S Toys не знаю а JDLT не раджу купляти.
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    і ми маємо лего дупло, малому дуже подобається, сам гарно складає.
    сьогодні отримав в подарунок кльову головоломку, деревяну, треба правильно "допасувати" голови звіряткам:girl_crazy: теж файно бавиться:) а оскільки дуже любить малювати то обидві бабусі подарували малювалки такого плану [​IMG] обидві задіяні:girl_haha:
    на Миколая планую купити санки, лунтіка, книжечки вже купила, а ще ту штуку, що казки читає (після моїх плачевних розповідей з пізнім вкладанням дівчата порадили:))
     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Де можна придбати іграшки фірми Hot Wheels, зокрема цікавлять треки ?
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    тіпа крабіка казочника?
    раджу спочатку послухати яким голосом він їх розповідає.
    Бо в нас колись був період довжилезних казок, які домомагали дитині заснути і не давали спати таткові. Причому казочки розпочились з жилі-билі і далі повна імпровізація, бо ж світло виключене, особливо не почитаєш.
    Я скачала кілька казок наших любимих які озвучені голосами акторів, ну то дитина під них заснути не могла. І як я зрозуміла, для дитини не стільки був важливій зміст казки, як голос мами, який нон стоп щось говорив, шо віжу то пою )))
    Так що нам такі казочки озвучені не пішли взагалі.
     
  14. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    в Тигресі бачила минулого тижня (тому, що на Патона)
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    в Антошці є, ми племіннику моєму купували. Є такі що чіпляють до якихось поверхонь, є звичайні, є такі що з водою і в воді можна бавитись. різні-різні є:)
     
  16. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Антошка, Будинок іграшок і там же на південному магазин Левеня. В буд. іграшок нові завезли сьогодні - до стіни чіпляються, а на деякі старі є знижка. Правда сьогодні там стільки народу було і так все розкуповували..

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний в 01:00 ----------

    підтримую, теж мали і віршики і казочки записані, то дитина слухала, а не спала.
     
  17. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Bricks - дуже якісний, набагато кращий за S-S Toys та JDLT. З ЛЕГО майже ідентичний. Міцний, кольори як в ЛЕГО, гарно складається. Не бачу жодного сенсу переплачувати за ЛЕГО...
     
  18. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    дівчата, порадьте які краще іграшки купити дитині для гри у воді?
    чим люблять бавитись ваші дітки у ванній?
    Мій синок 9міс. дуже любить купатися. Є качечки, кульки, рибка, але бавиться ними не довго, мабуть уже набридли. Хочу купити таку забавку
    [​IMG]
    хто таку має, чи ваші дітки нею бавляться?
    Чи може щось краще порадите? Дякую!
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Дімці миколай пренесе таку забавку для ванни.будуть разом з старшим бавитись у воді

    [​IMG]
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    в нас є подібний баскетбол, кульки : корівка, ціпа і поросятко ггг коли Домчику було місяців 8-9 він постійно ними бавився і на "суші", і зараз з ними і в воді і в кімнаті в баскет бавиться, а ще в ту корзинку кубики складає...
     
Статус теми:
Закрита.