Іграшки? Іграшки!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Маємо такі, придбані в Ашані і Антошці. Головне слідкувати, коли дитина бавиться, а то деякі шурупи і детальки я потім довго шукаю.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    В аквапарку, з того боку який дивиться на провесінь, є магазинчик дитячий Сонечко. Там візочки, одяг, всяке різні і іграшки в т.ч. Кенвея було багато тиждень тому, ми якраз там наш набір купували, замково-принцессний )))

    ---------- Додано в 20:57 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

    хочешь купити? потім поділишся враженнями ))
    бо я такий теж хотіла купити, але щось мені здається що погубимо ми ті мьячики по всій хаті.
     
  3. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Ще в магазині "Сонечко" (колишнє Бембі) на стику вул кн.Романа та Ів. Франка (там орієнтир на магазин "Тканини", кафе "Гарбуз"). Ми там "пасемся", ціни нормальні, набори "літак вертоліт" - наш хіт вже вже більше року. А літом докупила ще "джип і підйомник".
     
  4. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    до нас в гості приходив мій похресник,то він тим кенвеєм бавився весь вечір і просив щоб я йому на день народження подарувала такий набір (буде 5 років))))

    ---------- Додано в 19:17 ---------- Попередній допис був написаний в 19:16 ----------

    хочу але вагаюсь чи буде синулі цікаво))хтось минулого року купував з форумлян, а хто непам"яятаю....
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    а ми замовили таку машину гіганта Wader. То хресний за молоду викуп дав)))
    пишуть що витримує 150!!! кг)))
    Вся наша сімя може на неї сісти)))
    цна 261 грн+31 грн доставка
    [​IMG]
     
  6. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    В мене є такий пелікан. Іграшка СУПЕР! Я купувала в січні цього року для 9 річної дочки (і так щоб 2-х річна бавилась разом знею). А бавимся всією сім"єю. А коли моя 2р.8 міс. в шафі бачить цього пелікана, зразу дістає тільки його. Я навіть ховаю інколи, бо не хочу потім ці кульки збирати по всій квартирі, але дитина від неї в захваті. Там е ще 4 сачка різного кольору та 50 кульок різнокольорових. Натискається кнопочка і пелікан починає співати пісеньку: "Я твой озорной пеликан, я с тобой играть, играть хочу, шарик ты сачком поймай и лови скорей его на лету. Все готовы? Аккуратнее, поехали". І тоді почитає кататися по великому колу і викидати в різні сторони кульки і іх треба ловити. По килиму їздить дуже погано, а по ламінату добре. Дуже добре, коли кімната велика, а так як в нас звичайна квартира , я сідаю і тримаю того пелікана, щоб він не катався, а моЇ діти встають за 2-3 мести і тоді ловлять. Один мінус - ніколи не можу знайти всі кульки і мала деякі кульки погризла. Ця іграшка з 4+ років (напевне тому, щоб діти не брали до рота, кульки маленькі діаметр - 2 см. висота пелікана приблизно- 21 см.
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2011
  7. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    А я сьогодні придбала на подарунок хлопчику 4р таке. Сподіваюсь імениннику сподобається!
    [​IMG].
    А своїм купила трохи засобів для творчості, зокрема набір для ліпки. Підкупило, що все у кейсі. А щодо якості напишу після Миколая..
    [​IMG]
    З улюблених іграшок моїх діток конструктор Wader. Якістю задоволена на всі 100!
    [​IMG]
     
  8. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Минулого року купляли в Тигресі на Сихові ось такий http://www.eastcolight.com/microscience/pr_88201.php за 470грн, тоді там був великий вибір і мікроскопів і телескопів. Якість досить непогана.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    сподобається! нам такий теж на 4 дарували...
     
  10. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    а де? і яка ціна?
     
  11. nonstop

    nonstop New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    А чиї дітки справжні "мамочки"??? Які ляльки купуєте? От моя має багато ляльок, а бавиться найдорожчою, інтерактивною, Шу-Шу Мій Перший Зуб(від Цапф Кріейшн). Не випускає її з рук вже 8 міс, годує її, садить на унітаз, люляє , заспокоює... От я вирішила їй братика прикупити на Миколая! І він вже до нас приїхав. Замовила Бебі Анабель 5 версію, але хлопчик, бо дівчат розхватали, як гарячі пиріжки! Хоч в них ніяких "статевих ознак" нема, відрізняються тільки кольором одягу, то планую прикупити дівчачі одьожки (це якщо гра з хлопчиком не піде:haha:) Вже декілька раз діставала з коробки і сама нею бавилась :))
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Софин Миколай
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    пазли від Клементоні
    [​IMG]

    + на Новий рік бо всього і так забагато 2 книжки, доміно і лото
     
  13. nonstop

    nonstop New Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Я бачу, ви купили одьожки до бебі Борна? А Ви не знаєте, чи Анабель влізе в одяг від Борна???
     
  14. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Богданка а де таку мозаїку купили?
     
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    а мене цікавить де ви такий порохотяг купили? хочу і своїй манюні такий прикупити)
     
  16. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    чим ці пазли відрізнються від звичайних?
     
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    якістю. Дитина не нервуватиметься зайвий раз через те, що елементи не вставляються нормально, ключі там продумані і є певна логіка в складання. Якісні пазли правильні. Ми маємо дві пачечки таких і ще одні Равенсбургер, то Олежик вже їх відскладав по надцять разів, вони і в поїздках з нами були і вони досі як нові - елементи не позагиналися, не порозшаровувалися і пачки цілі і добре зберігають вміст.
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    якістю і ціною
    вони коштують 6 євро 2 картинки, але Софії, яка складає пазли по 100 раз Касторленд на 2 тижні рівно - далі кути загнені і пазли покоцані, явно вистачають на довше

    ---------- Додано в 00:53 ---------- Попередній допис був написаний в 00:50 ----------

    як в які, аннабель трішки інакша, але більшість одягу співпадає, колготки точно, верхній одяг, комбези теж

    ---------- Додано в 00:54 ---------- Попередній допис був написаний в 00:53 ----------

    на форумі у форумлянки Black
    в неї є тема на барахолці
    на кідстафі він поза 160 грн + пересилка, а тут на місці виішов 150 грн

    ---------- Додано в 00:56 ---------- Попередній допис був написаний в 00:54 ----------

    в Чебурашці на Патона (перед Плато)
    але у тої ж форумлянки вроді теж бачила - переглянь альбоми в пікасі, бо мені видалось шо дешевше
    Єдине - я брала ту більшу, з діаметром 30 мм, а не 10, бо Софа ше полюбляє шось в рот запхати
     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    Богданка, ти цікавилась побутовою технікою Оріон дитячою. Мне вона теж цікавить. Де ті іграшки можна побачити вживу?
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки? Іграшки!

    а ти її хіба на Південному можеш пошукати, бо Бузкова перестала працювати з приватними покупцями - тільки з фізособами - підприємцями, мінімалка там 1500 чи 2000 грн
    але вона така собі
    от пилесос який ми Софі купили - більший на третину від оріонівського
    тобто вся техніка Оріон доволі мала - відповідно буде цікава скільки часу?

    я в дитинстві не була обділена особливо нічим - я мала ляльку яка ходила за руку, яка сама ходила, я мала море всяких кухонь, візочків і пральну машинку. Так от, моя пралка по маминих спогадах мала десь 45 см у висоту, а ця має 28... то мало
    Ну і вона дуже лялькова, а я шукала щось подібне до реального - Софія з задоволенням допомагає прибирати, тому на її день народження я буду шукати якуь пралку, але точно не Оріон
    а ще моя товаришка купила дівчаткам своїм холодильник оріон - то якість там така собі
     
Статус теми:
Закрита.