Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не хоче малюк (1,3) сидіти в годувальному кріслі, коли їсть. Я задумалася над купівлею столика маленького зі стільчиком. Але не знаю, чи нам ще не зарано та й не знаю, які добрі та якісні ТМ.
    Бачила в продажі дерев'яні столики для годування, які трансформуються в кріселко і столик.
    Хочу таке, щоб малюк сидів там і малював/складав щось, наприклад і щоб можна було на кухні його погодувати.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Такого плану точно не беріть.

    Я й сама не хотіла, нам подарували. Як годувальним (високим) не користувалися бо Влад вискакував звідти, на ноги ставав і т.д. і я вирішила що знизу менше падати, тому ставили стільчик з тим маленьким столиком одразу на підлогу. Загалом все разом і окремо не зручне страшенно: важке, місця багато займає, як парту чи стіл для малювання не зручно використовувати. Єдиний плюс - той стіл такий міцненький досить і я його іноді замість табуретки використовую чи замість драбини :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми такий маємо в батьків. Візуально я від нього не в захваті, але функціонально норм, нічого особливого. Їсть, трохи бавиться, інколи пробує крутитися і вставати, але, або пильнуємо, або забираємо. В розкладеному вигляді не використовуємо.
    Якщо ти шукаєш щось для занять і розваг, я б на таке не дивилася. Бо для годування ті ж самі функції що і в твого, а для суто столика мені не подобається.
    Якраз малому теж думаємо над столиком і хочу, щоб муж, як варіант такий компактний зробив, щоб стільчик засовувався в столик при потребі. Якщо гарно вийде, можемо і вам щось зробити))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    чого?:) а я от дуже задоволена, вже другу мою витримав, і напевно ще би 10 дітей витримав, єдине що поролон на нижньому сидінні потріскав. нам навпаки на хрестини подарували САМ італійський, то я його через пару місяців продала і купили такий деревяний, бо він порівняно був набагато компактніший, правда як парту не використовували бо потім Миколай приніс отакого плану https://images.ua.prom.st/43041818_w640_h640_m_0431.jpg
    ще було зручно що він стояв впритул до кухонного диванчика, і дитина сама залізала/вилізала коли треба. я взагалі обома руками за годувальні крісла, бо я інакше не вмію погодувати своїх дітей до певного віку:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вчора були в кав'ярні, там таке ж кріселко, то Артем з нього виповзав, вилазив. І не зручно було садити/витягувати його. Таки не сподобалось.
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    РОма відмовився від годувального стільчика в рік і два.. я купила тега мамут столик і кріселка. теж не хотів сидіти . та й зара хіба подурачиться, повилазить на столик. поскачить на ньому. трохи лего поскладає... Зато полюбляє сидіти на дорослому стільці з усіма дорослими за столом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    до речі в ікеї є високі стільчики для дітей. а ще бачила наші. українські, висоту яких можна було регулювати перекладиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, в кого був гараж Вадер з ліфтом, як от цей на першому фото? Чи надійний механізм ліфта, чи цікаво було дитині ним бавитися?
    [​IMG]
    Бо я обираю між цим гаражем і іншим, в якому немає ліфта, зате багато спусків:
    [​IMG]
    В ідеалі, звичайно ж, хотілося б, щоб в одному гаражі були і ліфт, і багато спусків, і я навіть знайшла такий, але чомусь його ніде немає в наявності:
    [​IMG]
    Якщо не знайду третього варіанту, то все-таки більше схиляюся до другого фото, бо спуски - це напевно головне, заради чого купується гараж. Дитині 1,10.
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2017
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас гараж інший, але ліфт є. Механізм надійний, там просто шнурочок накручується-розкручується, тобто ламатися практично нема чому) але, напевно, завдяки отій простоті механізму ліфт рухається, особливо вниз, не так плавно, як би хотілося. То дітей нервує трохи, тож ліфтом користувалися нечасто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Isla

    Isla New Member

    Що можна подарувати дівчинці на рочок????
     
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Конструктор Mega block, є дівчачі набори. Аб якусь музичну іграшку, типу піаніно, плеєр дитячий з кнопками-музикою. Дітки в рочок люблять слухати чи танцювати під музику. Можна набори з посудом-овочами, але реально бавитись моя мала стала тим від півтора року. Різні мега пазли великі.
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В нас не такий, але і з ліфтом, і з мінімальними спусками Wader Гараж 3 уровня с дорогой (50400) | Интернет магазин игрушек Wader - конструкторы и гаражи Wader, наборы для песка, посуда, домики Wader Ліфт дитина сама рухає вверх-вниз, спуски як на фото, додатково дорога, також там є типу автомайстерня (авто ніби домкратом піднімаєш) та заправка. Маємо 2 роки, то малий спершу дуже активно бавився, тепер вже менше, бо на всякі Хот Віллси перейшов, але гараж все одно іноді витягає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. happy story

    happy story Well-Known Member

    В нас такий є. Я ним задоволена. До року використовувала як годувальний , було зручно,тепер розклали на стіл і парту , то взагалі супер,особливо стільчик, Ані дуже зручно сама собі сідає і їсть і малює і іграшки складає, пів дня може біля нього крутитися, бавитися...
     
  16. Isla

    Isla New Member

    [/QUOTE]
    Дякую
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А в нас на форумі ніхто зараз не замовляє іграшки з babyplus?
     
  18. Adelsten

    Adelsten New Member

    У нас мала (їй зараз 6,5 рочків) дуже полюбляє усілякі конструктори і набори для творчості, особливо для малювання :girl_smile: В неї є вже кілька лего-наборів, а на цей Новий рік ми подарували їй ось такого пінгвіна на сонячних батарейках :girl_smile:

    [​IMG]
    сподобалося ще, що ця іграшка працює на сонячних батарейках і не треба їх постійно докуповувати в процесі використання :girl_crazy: Але в цієї іновації є і мінус, без достатньої кількості сонячного світла вона не працює, тому зробили висновок, що такі іграшки розраховані більше на теплі сезони :girl_blum:
    Проте малій подарунок дуже сподобався, а для нас це найголовніше :girl_tender:
     
    Останнє редагування модератором: 8 Березень 2017
  19. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, малому зараз 2.4 хочу купити йому Lego Duplo, можливо хтось знає де знайти дешевше оригінал, може бути інтернет магазин) Колись були в нас на форумі в Кідсторе, а сьогодні зайшла до них і немає(

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я так розумію, що політика компанії така, що вони протають свою продукцію майже за ідентичним цінами всюди. Я маю на увазі офіційний продаж. Хіба якась контрабанда або може подивіться на ОЛХ, може хтось продає нові за нижчою ціною.